Kde sehnat teplý kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Khajka
506 příspěvků 10.11.12 18:35

@Denyna Pokud máte někde v okolí Tesco, tak co si pamatuji, tuhle značku tam prodávali. Já od nich mám dlouhý kabát, už několik sezon, ale nenosila jsem ho moc často. Složení je 70% vlna, 20% polyamid a 10% kašmír. Zima mi v něm nikdy nebyla, pamatuji si, že jsem v něm zvládla i docela velké mrazy.

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 18:41

@seznam.mih Ale pak zase mít radost z něčeho, co pár sezon vydrží ;-)

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.12 19:08

@lueur No dcera si koupila v promodu, ale není teplý vůbec. Zželelo se mi jí a koupila jsem jí v Gantu vlněný a je z něj nadšená, jak je v něm teplo.Ale stál 10000.Připadá mi, že není možné, aby levný kabát byl teplý.

Moir
2218 příspěvků 10.11.12 19:13

@Khajka ten mám! respektive, tuhle značku a z Tesca, kupováno před deseti lety, nebo tak nějak, tenkrát za 2500 Kč, dlouhý až na paty.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.12 19:14

@Khajka Jási teda myslím, že takovej kabát vydrží dost dlouho. Dokud nepřiberu, nebo nezhubnu samozřejmě :D

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:21

@seznam.mih No, to mi povídejte, jsem od loňska poměrně dost shodila a najednou na mě některé věci visí… A kupujte si pak nové ;-)

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:23

@Moir Jj, to bude asi on, cena i 10 let by i odpovídalo :) Já mám barvu antracit a hned jsem si ho šla vyzkoušet, jestli ještě pořád sedí a vypadá dobře…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.12 19:28

@Khajka No já taky něco málo shodila. Před dvěma lety jsem si kupovala takovej černej kabátek, co by se hodil k dlouhé sukni, nebo širokým kalhotám. Moc často jsem ho nenosila, protože jsem nosila spíš krátké sukně s výraznými punčochy a k nim se mi hodil spíše delší kabát ke kolenům. Dneska když si ten kabát obleču, tak na mě spíš prapodivně visí a nesedí mi. Přitom ten střih se mi líbí, jenom na břiše a v ramenou mi to plandá a přes prsa mě to naopak zase divně tahá… bylo z období, co jsem měla 85 kilo. Pořád ho ve skříni mám a občas si ho vemu, když si chci zaběhnout pro nějaké to pečivo, nebo pro nějakou ingredienci do krámu, ale parádu už s ním neudělám. Teď nevím, co s ním. Kupovala jsem ho v Tescu už ani nevím, kolik stála, ale hodně to nebude.

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:29

@daniela11 Já mám tedy vlněný s příměsí kašmíru a trochy polyamidu z české výroby a nestál mě více než 3500. Teplo v něm rozhodně je a jak tak počítám, už ho mám letos čtvrtou sezonu.
Vůbec, s českými výrobci mám, co se kabátů týče, jen dobré zkušenosti - kdysi dávno jsem měla z Pragoděvu (ten už ale bohužel neexistuje), kdybych ho nenosila do školy s batohem (jak jsem jen mohla… ;-) ), mohl taky vydržet víc… Oběhala jsem kvůli němu tehdy skoro celou Prahu a kvalitativně byl lepší než mnohé kabáty zahraničních značek za dvoj- a vícenásobné ceny…

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:31

@seznam.mih A nebyl náhodou s kapucí? Protože takový podobný mi visí ve skříni a já si ho i přesto, že je poněkud větší, schovávám pro případ, že budu těhotná v období zimy ;-) Pak by se mi mohl hodit :D

Moir
2218 příspěvků 10.11.12 19:33

@Khajka já si ho vloni nechala zkrátit, zametat všude schody a semtam i chodíky nebylo zrovna praktické, tak jsem ho do té doby nosila jen jednou za uherský půlrok na plesy a od té doby je skoro v permanenci

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 10.11.12 19:36
@daniela11 píše:
@lueur No dcera si koupila v promodu, ale není teplý vůbec. Zželelo se mi jí a koupila jsem jí v Gantu vlněný a je z něj nadšená, jak je v něm teplo.Ale stál 10000.Připadá mi, že není možné, aby levný kabát byl teplý.

možné to určitě je. já koupila předloni v Reserved (!:-) 70% vlna, těžký a tuhý, ovšem velmi teplý - a to já jsem opravdu zmrzlina. v délce po kolena a nevypadá nijak hrůzně, ani po pár praní v pračce. stál něco kolem 1000,– Kč.
kratší dvouřaďák „vojenského střihu“ z podobného materiálu a také tak teplý jsem koupila dceři, jiný řetězec, teď nevím, zrovna je pryč.
o sekáčích nemluvě…

Edit: chtěla jsem postnout příspěvek s fotkou předmětného kabátu, ale stále se mi bohužel nedaří:-( zkusím se nachytřit v adminím vláknu:-)

Příspěvek upraven 10.11.12 v 19:39

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.12 19:37

@Khajka Není s kapucí. Je začistěn kulatým límcem. Kapuci má akorát kabát, který mám zde zobrazem v galerii. Jak já mohla existovat bez kapuce v tutej zimě? :D

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:37

@Moir A já se naopak letos těším, jak ho unosím, protože jsem konečně dospěla k nošení sukní i v zimě a na to je ideální ;-) Předtím to bylo taky jen do divadla, na plesy, sem tam do práce, když jsem tu sukni potřebovala vzít. Nemám ho úplně až na paty, takže problém schodů se snažím řešit mírným nadzdvižením kabátu, ale občas zapomenu…

Khajka
506 příspěvků 10.11.12 19:40

@seznam.mih Jj, kapuce se hodí, letos to ale budu muset přežít bez ní :(

Denyna
4105 příspěvků 10.11.12 19:46

Já loni chodila ve dvou kabátech z řetězců, oba 60 % vlny a s vlněným svetrem vespod jsem přežila i v mrazech. Ale po loňském článku o kabátech jsem si šla vyzkoušet ty vychvalované brevné kabáty do OP Prostějov a rozdíl jsem nějak nezaznamenala.

Untitled_
20 příspěvků 11.11.12 14:00

Já mám kabát z Peek&Clopenburg - nějaké té podřadnější značky teď nevím. Byl ve slevě nějak z 4500kč na 1300kč a je perfektní. Člověk musí hledat no :(

Lina-jiná
349 příspěvků 11.11.12 15:22

@viktorka_od splavu Jejku! Vlněné kabáty nepereme v pračce, poněvadž jsou zespodu vyztužené, aby pěkně držely, a ždímáním se ta výztuha rozžvejká…

@Khajka Nepochybně mnou milovaná a na všechny strany propagovaná česká Lantea Pardubice? Na webu www.lantea.cz se dopátráte, kde všude jsou k sehnání.

Lamari
17 příspěvků 11.11.12 16:09

Jaké jsou ceny kabátů Lantea a jaké je složení materiálu? Víte někdo? Díky.

Khajka
506 příspěvků 11.11.12 17:33

@Lina-jiná Nene, Moděva :) O firmě Lantea už jsem tu taky četla, až zase budu potřebovat kabát, kouknu i k nim ;-)

Lina-jiná
349 příspěvků 11.11.12 18:32

@Khajka Moděvu neznám, ale zapátrám, díky za rozšíření obzorů! :-)

Lina-jiná
349 příspěvků 11.11.12 18:35

@Lamari Můj kabát má 70 % vlny, 20 % polyamidu a 10 % kašmíru, je tmavozelený, dlouhý ke kotníkům a stál mě asi 2000,– Kč. Ale je fakt, že byl ve výprodeji a ještě jsem na něj dostala slevu… :-) Původně byl kolem 5000,–.

Khajka
506 příspěvků 11.11.12 18:44

@Lina-jiná Na podobné akci před asi třemi lety jsem ho koupila. Českých výrobců tam bylo mnohem více, mnohé ani člověk nezná, přitom výrobky mají kvalitní.

Lina-jiná
349 příspěvků 11.11.12 18:53

@Khajka Moc zajímavé, díky za tip!

girl.or.element
360 příspěvků 11.11.12 19:24

Tak to Vám moc držím palce při shánění, protože já se o to snažila celou sobotu a nic. Všechny kabáty jsou strašný, bud to je takový ten lesklý kosmonautský materiál, nebo je prostě a jednoduše hnusný. Barvy jenom černá nebo šedá nebo bílá.
Začínám se obávat že letos to opět odchodim s tím starým :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek