Kde sehnat teplý kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Lina-jiná
349 příspěvků 12.11.12 09:13

Pokud mi to vyjde (a já doufám, že jo), stavím se zítra na té prodejní akci družstev a sepíšu své dojmy ;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 12.11.12 14:49

Letos jsem si koupila nový kabát od Pietro Filipi, myslím, že mají celkem dobrý výběr. A ceny ujdou.
Kvalita se zdá být dobrá, ten můj má 60procent vlny, je relativně tenký a lehký a hřeje dost.

http://www.pietro-filipi.com/…0-coats.html

continuity
5853 příspěvků 13.11.12 18:42

Ja jsem se vcera stavila v Peek&Cloppenburg a meli tam docela hezke kratsi (tak po kolena) kabaty v ruznych barvach od M. Peci. cena myslim 2500. 70% vlne + 10% kasmir, to se mi zda uz docela dobra nabidka.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.11.12 18:54

Tak já jsem si dneska v SH koupila pelerínu, muhehe… 80 % vlny, značka Comptoir des Cotonniers, přesně tuhle:
http://4.bp.blogspot.com/…comptoir.jpg
Stála necelých 250 Kč a vypadá, že byla nošená jenom minimálně nebo vůbec.
Už se těším, až v ní vyrazím :) A propos - neviděly jste někde hezké dlouhé zimní rukavice?

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 07:00

@Lina-jiná Tak jsem se tam protáhla a letos, kromě moc pěkného tmavě zeleného duffle coatu, nic, co by mě uchvátilo :(

Lina-jiná
349 příspěvků 14.11.12 10:16

@Khajka Je to tak… Docela pěkné byly ty kožené kabelky na začátku, pokud by člověk potřeboval slušnou koženou kabelku co nejvšestrannějšího využití, byly kolem 1500,– Kč, a kamarádka si tam koupila koženou peněženku za 100,– :-) Jinak kabáty - kvalitní, pěkný materiál, ale mám pocit, že kožešinkou lemované kapuce už nejsou zrovna výkřikem módy. Myslím, že všechny byly do 5000,– a materiál 70 % vlna, 20 % polyamid, 10 % kašmír. Ty duffle coaty byly pěkné - vínové, černé, tmavě-zelené, už si nevzpomíním, jestli i smetanové á 3300,– Kč. Co se oblečení týče - pěkné, dobře ušité, klasických střihů, ale ten materiál… Když už se s tím šijí, proč to proboha musí být z polyesteru… I tak to oblečení vychází cenově dost příznivě (sukně s podšívkou kolem 600,– Kč) a myslím, že každý by rád připlatil, aby to byla směsovka s vlnou nebo nějaké ušlechtilejší umělé vlákno než zrovna PES. Byla bych si koupila sukni, ale bez podšívky (byla snad jediná, co neměla podšívku… ach jo) a ještě navíc z PES. Takže celkově - myslím, že výrobní družstva mají obrovský potenciál a na trhu by se se svými výrobky dobře chytla, ale chtělo by to dotáhnout. Připadá mi, že si výrobci nejsou jistí svou cílovou skupinou. Kdo kupuje PES, nekupuje business oblečení, kdo kupuje business, nekupuje PES.

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 12:00

@Lina-jiná Popsala jste víceméně moje pocity. Já se tam dostala až po práci, takže kabelek už moc nebylo a jiné barvy duffle coatů taky ne, asi o ně byl zájem :)
Ale přesně, jak píšete, potenciál tam je, jen je třeba ho rozvinout správným směrem. Více sledovat trendy a možná i poptávku, ty ceny rozhodně nebyla takové, že by je za ně nebyl člověk schopný zaplatit, v řetězcíh bývají mnohdy vyšší za horší kvalitu…
Teď jen, jak to udělat - zkusit je třeba zkontaktovat?

MishuXXX
26 příspěvků 14.11.12 12:08

Pro brňačky doporučuji OP Prostějov na Poštovské…já si tam koupila krásný, vypasovaný černý kabát po kolena - vlna + kašmír za 2.990,–…hřál už v obchodě :-)…a do oka mi ještě padl dvouřadový v královské modré, ten je ale za necelých 5.000,–

Miluna Mia
194 příspěvků 14.11.12 16:58

Včera jsem si v Kotvě v 1. patře koupila krásný kabát (70% vlny, 10% kašmíru a zbytek umělotina) v délce do půli stehen. Barvu bych dle Adina vzorníku umístila mezi odstíny zelené: limetková - trávová. Stál jen 4700,– a je to český výrobek firmy IBC s. r.o. - Yves Tanguy Fashion z Brna. Prodavač bych moc ochotný padesátník, svlékal a vysvlékal mi několik kabátů různých velikostí, délek a barev. Nakonec jsem si vzala ten zelený, který mě zaujal už od eskalátoru na dálku a kvůli němuž jsem tam šla. Velice tento obchod doporučuji, mají kabáty všech barev od žluté po černou a rozumné ceny. Teď koukám, že to vypadá jako reklama, ale mě se tam vážně moc hezky nakupovalo.

Lina-jiná
349 příspěvků 14.11.12 19:14

@Khajka - Já se obávám, že by to nevzali. Jedině snad doufat, že jednou přijmou do managementu člověka, který to uvidí a změní. Jinak se obávám, že z principu si budou stát za svým a omlouvat, proč věci dělají, jak dělají. Ale je to škoda.

@Miluna Mia Mrkla jsem na web a vypadá to moc dobře! Zejména ty kabáty. Příště se tam půjdu podívat.

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 19:25

@Lina-jiná Škoda to fakt je :( Snad se to změní… Ale musím říct, že jsem tam za moc příjemnou cenu koupila ručníky a bryndáček pro moji „kmotřenku“ :)

Lina-jiná
349 příspěvků 14.11.12 20:45

@Khajka To jo, ručníky byly pěkné, ale já ještě pořád jedu z výbavy od babičky, tak jsem je moc nezkoumala. A dětské jsem neprohlížela, protože pro moje děti už to nebylo :-D

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 20:51

@Lina-jiná Což o to, taky beru ze zásob, ale úplně se mi to hodilo, protože jsem pořád nebyla schopná vymyslet dárek k Vánocům pro drobka, který prý nic nepotřebuje ;-)

Lina-jiná
349 příspěvků 14.11.12 20:56

@Khajka Kdyby mě to napadlo, tak jsem tam mohla vybrat něco pro neteř/synovce, co se má narodit v dubnu… Nu co už :-) Nevíte, jak často takové prodeje probíhají?

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 20:59

@Lina-jiná Vím o téhle pravidelné podzimní akci a jestli se nepletu, měli i jarní (ale tím si nejsem stoprocentně jistá…).

Lina-jiná
349 příspěvků 14.11.12 21:01

@Khajka Díky. Jestli něco vypátráte, budu ráda, když to sem dáte :-) Pěkný večer.

Khajka
506 příspěvků 14.11.12 21:04

@Lina-jiná Ok, případně Vám to hodím do SZ, ať nespamuji diskuze ;-)

Summ
2 příspěvky 15.11.12 16:57

Poslední týden jsem ve stavu absolutní nouze prošla kvůli zimnímu kabátu řetězce i pár tipů odsud z MP a nakonec mě příjemně překvapila Zara, kde jsem pořídila červený, vypasovaný, hezky vypracovaný kabát nad kolena, s asi 50 % vlny za 2499.
Tak jsem vyřešila akutní stav a teď budu do příští zimy hledat po sekáčích ty nenošené kašmírové kabáty ve velikosti 38 za sto korun kus :)
Jinak letem světem:
HaM, CaA, Orsay, Reserved, Promod, Kappahl, Mango - kabáty většinou z polystyrenu a plechu, mačkavé, když se najde nějaký kvalitnější kousek, tak je dle mého předražený
Pietro Filipi, Tatum, možná i Benneton a Cottonfield - hezké a z dobrých látek, ceny pro mě závratné, ale komu to nevadí, jistě si vybere.
Praha Kotva druhé patro, zmíněná pardubická Lantea a okolní směs firem - kvalitní vlněné látky s kašmírem, ceny tak od čtyř tisíc, střihy spíš takové klasické usedlé
Orlí Brno obchod vedle spořitelny: podobně jako v té Lantee - kvalita látek výborná, ceny od 3-4 ticíc, střihy klasické. Kabáty tu i šijí a upravují na zakázku.

katerzina
14 příspěvků 13.01.13 20:49

Možná už jdu s křížkem po funuse, ale v Brně v Infiniti jsem minulý týden našla jednoduchý kabát, který mi padnul (Pěkný kabát ve vel. 34 je jinak prakticky nesehnatelná záležitost:/ ). Po kolena, s 90 % vlny, s 50% slevou - ze 7000 na 3500. Mají ho v černé a světle hnědé i v dalších velikostech, doporučuju :)

Esmee
4418 příspěvků 13.01.13 23:53

Já jsem teď koupila nádherný a úžesně teplý kabát v Peek and Clopenburg, je dlouhý po kolena, má 80% vlny a 5% kašmíru a nemůžu si ho vynachválit, koupila jsem ho ve slevě za 2900 Kč.

emuna
108 příspěvků 21.01.13 12:12

Já mám krásný kabát ze sekáče, 80% vlny, tmavě modrý. je sice H&M, ale má moc pěkný střih a zima mi v něm ještě nebyla :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek