Kdo je Vám na Pekle nejbližší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.13 08:23
@bertulka píše:
Chtěla bych chodit po ulicích a potkávat pehot, catherinne, kayav, lacrime, luna lovegood, kokosku, ozero a další. Které ulice to jsou?

Všude, kam se dostanu. Musím ale uznat, že jsem v reálu potkala Kayav, je velmi zajímavá a hezčí než na fotce, ale oblečením zapadla do davu a o oblečení to tady je.
Inspirovat se nechám velice ráda a i uznám, když takový někdo je, ale toto vlákno je skutečně správně nazvané - co jsem měla dnes na sobě, nic víc, nic míň.
Ale neberu nikomu jiný názor, jen jsem se vyjádřila.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.13 08:44

@cibetka 1 Já s tím souhlasím. Navíc je sice fajn kouknout se na hezké mladé holky jako třeba La Crime nebo moje oblíbená Mescaline, ale co je to platné mně, že ano. Nepamatuju si, že by mě nějak zaujal někdo ve středním věku, nakonec zas tak moc jich sem fotky nedává - ne že bych se komukoliv, kdo sem fotky nedává, nějak divila.

real.blond
6688 příspěvků 10.8.13 11:19

@cibetka 1 to je mile, ze na vas nepusobime, ze se vytahujeme;-)

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 10.8.13 12:08

@real.blond Nevím, proč by to tak mělo na někoho působit, ale já jsem tu ještě asi krátce, zrovna vy mi přijdete milá.

Nordlyseet
203 příspěvků 10.8.13 13:40

Co se týče oblékání, moc se mi líbí styl 0zero7, i když mám úplně jinou postavu, a většina šatů, které vlastní catherinne.
Vyjadřováním a názory jsou mi blízké Jiná Realita, Coraline, stricc, razorblade, někdy Sekhmet. To jsou příspěvky, které čtu v diskuzích přednostně.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.13 16:38

@real.blond
Ale červených jsem za to dostala dost :), no, počítala jsem s tím, závist vládne všude.

MP Monny
480 příspěvků 10.8.13 17:12

@Daisyrella Tak to by stálo za nějakou fotku do CJMDNS včetně čivavy ;)

Mylady2
12413 příspěvků 10.8.13 17:44

@cibetka 1 zde na MP ale závist přece není! Neblázněte :-D

Nejbližší je mi reálná blondie - hezky se na ni dívá a má ráda dobré jídlo :-D

yako
3225 příspěvků 10.8.13 22:20

Ráda mám celé zdejší nesourodé osazenstvo s více či méně radikální výměnou názorů. Mám pocit, že svět (nebo já) se ještě úplně nezbláznil a že existuje ještě homo sapiens sapiens. Doháním tím, co mi v reálném životě chybí. Nemyslím, že bych se pohybovala ve špatné společnosti, ale málokdy si s někým rozumím.

alter ego
906 příspěvků 10.8.13 22:50

Na pekle je mi jednoznačně nejbližší @chinin. Mám moc ráda její módní postřehy i její „nemódní“ příspěvky. V názorech na módu se s ní většinou naprosto shoduju, jenom to neumím tak výstižně pojmenovat. V názorech „ze života“ ji hodně obdivuju, chtěla bych být tak rozumná a pečlivá a mít nadhled jako ona. Jo, a taky bych chtěla umět tak korektně a výstižně formulovat.

P. S.
Možná jsem trochu předpojatá, protože mi Chinin v SZ pomohla určit barevný typ a typ postavy a dala mi spoustu skvělých tipů, jak vylepšit svůj styl ;-)

alter ego
906 příspěvků 10.8.13 22:53

V Co jsem měla dnes na sobě se mi letošní léto hodně líbí @MP Monny a její „super-ženský styl“ a taky to, že sice má svůj styl, ale v rámci něho je rozmanitá. A mojí další „favoritkou“ je @0zero7 a její „super-optimistický styl“.

real.blond
6688 příspěvků 11.8.13 22:36

@cibetka 1 s tim se da zit :-D

real.blond
6688 příspěvků 11.8.13 22:37

@Ikeya-Seki jak vidite, vetsina s vami nesouhlasi, treba zmenite nazor, az tu budete dele :-D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 11.8.13 22:55

@real.blond Já ty červený věšáky neřeším a na můj úsudek nemají vliv.

Mylady2
12413 příspěvků 11.8.13 23:26

Dostala jsem 10 věšáků za to že má @real.blond ráda jídlo a hezky se na ni dívá! Haha

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 07:00

@Mylady2, nekdo se asi dlouho dobre nenajedl :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 10:46

@Mylady2 a já 3 za to, že se mi líbí oblečení lištičky666, která má v oblíkání skoro samá zelená :-)

MP Monny
480 příspěvků 12.8.13 10:49

@stes …nemám ráda a nejsou mi blízcí ti anonymní červenoramínkovatelé :)

Mylady2
12413 příspěvků 12.8.13 10:55

@MP Monny přidávám se :-)
Ale zase, když se nad tím zamyslíme. Jde pro ně o určitou terapii…jinak by asi museli brát prášky :-)

Gliese581
36 příspěvků 12.8.13 10:56

G

Příspěvek upraven 19.08.13 v 17:39

real.blond
6688 příspěvků 12.8.13 10:56

@Mylady2 vidis! Vlastne zachranujeme lidstvo pred depresi a zavislosti na lecich! :-D

MP Maggie
995 příspěvků 12.8.13 11:01

@Mylady2 @real.blond A jo, tak to já už se přestanu z těch červených hroutit, když je to vlastně pro duševní blaho lidstva.

MP Monny
480 příspěvků 12.8.13 11:01

@Mylady2 Možná je to nějaký druh obsese, kliknout každý den alespoň 100 červených, jinak jde o zcela promarněný den…

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 13:13

V poslední době se rozepsala stricc a já nemám do čeho klofnout, neb píše za mne.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 13:26

@cibetka 1 tak já se budu krotit, ať se taky dostanete ke slovu ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek