Kdo je Vám na Pekle nejbližší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
gabous
196 příspěvků 12.8.13 13:41

Kayav, Ems, Esmee, La Crime, LunaLovegood a sexy MP Monny(Doufám, že jsem napsala přezdívky dam správně :)). Ještě se mi líbí Bertulka; tou by se leckdy mohla inspirovat moje mamka. Velmi mi chybí Pehot, protože to je fakt nádherná ženská s nevšedním vkusem. A ještě bych zmínila 0zero7, která mi je sympatická, často se mi její oblečení líbí, ale je fakt, že u pár jejích modelů jsem se podivovala, jak si to mohla obléknout.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 14:24

@stricc
V žádném případě, já alespoň budu jen ramínkovat a bavit se. :)

Matmys
2595 příspěvků 12.8.13 15:10
@stricc
@stricc píše:
@cibetka 1 tak já se budu krotit, ať se taky dostanete ke slovu ;)

Ke klovu, milá @stricc, ke klovu :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 15:36

@Matmys Každý nechť si volí terminologii, která je mu bližší ;)

Matmys
2595 příspěvků 12.8.13 15:48

@stricc
Ale jistě, já jen že Cibetka psala, že nemá do čeho klofnout ;)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.13 15:49

@Matmys dyť jo :-)

misial
1396 příspěvků 12.8.13 17:04
@MP Monny píše:
@stes …nemám ráda a nejsou mi blízcí ti anonymní červenoramínkovatelé :)

„Anonymní“ - to se vám má každý, kdo klikl červené, osobně hlásit, nebo jak jinak si představujete neanonymního červenoramínkovače? :D

mikita.miki
1935 příspěvků 12.8.13 22:18

Těžko říct. ohledně oblečení je mi moc milá ku pohledu mp monny a dříve razorblade. taky ozero7 a nepokrytě závidím esmee.
vjadřováním je to všelijaké, ale moe oblíbené uživatelky, které čtu snad vždy je real. blond, dýchá z ní taková milá pohoda. no a pak se mi dobře čtou uživtelky jako don chichot… a další, já trpím mléčnou amnézií :-D

MP Monny
480 příspěvků 12.8.13 22:44

@misial Vnímám i červené ramínko jako vyjádření názoru a někdy je to celkem nejasné a nějaké vystvětlení daného postoje postrádám. Já se alespoň u hodnocení outfitů snažím většinou odůvodnit jak zelené tak červené ramínko. Ale tyhle ramínkovače jsem nemyslela, někdy to také neumím odůvodnit a to zjednodušení „zelená/červená“ mi pomůže. Spíš jsem to myslela v situaci nějakého relativně nevinného a nezaujatého výroku, který schytá červená asi jen tak z plezíru, přestože ani nic moc nevyjadřuje, nebo možná právě pro to…

Garfie
4456 příspěvků 13.8.13 07:46

@mikita.miki don chichot už tu není-možná v nějakém jiném převleku, ale zatím jsem si jí v tom případě nevšimla :-) Taky jsem ji měla ráda, byla sice svéráz, ale mě vyhovovala.
Jinak mám slabost pro guliettu, zvlášť když to nepřežene, v oblibě razorblade, bertulka, real. blond, bugatti, Sekhmet a určitě i spoustu dalších. Chybí mi Pehot-nejen styl (i když totálně odlišný od mého), ale i komenty, byla překvapivě vtipná.
A klasika co se oblékání týká-Kayav, Ems, Esmee, LaCrime…dlouho jsem neslyšela o barbyl, taky moje oblíbená.
MP Mony má taky hezký ženský styl…
a chybí mi Gudrun a Corleone.

Park
444 příspěvků 20.8.13 09:36

Moc se mi líbí kocour paní Bertulky.

Aroosak
642 příspěvků 20.8.13 12:00
Bagheera
344 příspěvků 20.8.13 12:04

@Garfie Já mám dojem, že don chichot je Brunhilde. Ale nesleduju to a nepátrám, jen mi to tak párkrát při čtení připadlo že se DNA shoduje.

Elinor.S
258 příspěvků 20.8.13 13:01
@Bagheera píše:
@Garfie Já mám dojem, že don chichot je Brunhilde. Ale nesleduju to a nepátrám, jen mi to tak párkrát při čtení připadlo že se DNA shoduje.

taky si to myslím. Ale je to vlastně jedno, Chichota jsem ráda četla a teď čtu ráda Brunhildu.

arpa
1250 příspěvků 20.8.13 13:10

@Elinor.S Tak nějak… :-)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 13:49

Na oblečení mám ráda: Luna Lovegood, MP Monny, Lištička666 a pehot nejvíc. V galerii pak Doreniku, Heesicu, SweetLadyLollipop.
Na legraci mám ráda KlaudiiS, Parka, vashtie, Borůvku19. Z provokatérů real. blond, Milady2, honzu :)

real.blond
6688 příspěvků 20.8.13 14:01

@Cinkitoo ja jsem provokater? :D

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 14:09

@real.blond Vy sama ne, ale vy v týmu s Milady2 ano :D Někdy mám dojem, že schválně ještě trošku přidáváte, aby se ti anonymní červenoramínkovači doma mohli po…: „Takže ona byla zase v Pařížský a pak na obídku, aha aha, prásk, tu máš červený, a hned druhý tady, prásk, prásk!“ :D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 14:35

@Cinkitoo, naprosta shoda s tymem bavicu :-)

Garfie
4456 příspěvků 20.8.13 17:55

@arpa @Elinor.S @Bagheera Ano ano, už to také vím…

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 18:26

@lioncity No, tým haterů už nám taky dorazil :D

Málem bych zapomněla, za oblečení ještě mescaline a pokud jde o psaní, tak Sekhmet :)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 21:08

Nejraději jsem měla GalianasjednímL
A pak dona chichota-vím, že je to brunhilde a moc mě mrzí, že jsem se asi zasloužila o zrušení nicku don chichot. Naštvala mne, když se trochu navezla do 4%menšiny.

Demode
2050 příspěvků 21.8.13 01:34

LunaLovegood. Vždy jí to sekne.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.13 22:59

@cibetka 1 jé a kde jste mě potkala? Viděla jsem i já vás? To je milé, děkuji :-)

anneh
159 příspěvků 3.9.13 23:51

Krom těch, kteří už byli zmíněni, jsem měla v oblibě @OpravdovyP (nebo tak nějak). Jeho styl byl takový hravý a četla jsem ráda i příspěvky, kde třeba několikrát zmínil, že jeho partnerka nad oděvní kreací jen mlčky vrtěla hlavou, ale on si za tím svým lehce infantilním svetrem prostě stál :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek