Kdo mi muze doporucit dobrou kadernici v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sandy12
3 příspěvky 13.3.18 23:38
kdo mi muze doporucit dobrou kadernici v Olomouci

Ahoj,
hledám uz delsí dobu dobrou kadernici v Olomouci - stríhání, melír a barvení.
Dekuji vsem za tipy.

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 15.3.18 10:26

Google a recenze na nich a nebo Facebook a recenze na nich :) Hodně štěstí při hledání přeji.

sandy12
3 příspěvky 15.3.18 14:24

Ahoj, díky. To uz práve delám. Moje kamarádky mají kratsí vlasy, a je fakt spousta kadernic, co umí práve tenhle styl, a ne dlouhé vlasy, jeste k tomu vlnité. Tak jsem si ríkala, ze treba se najde nekdo tady.. Kdo resí podobný problém.
Jo, mela jsem tu dobrého kaderníka. Odstehoval se. Ted 2 x metoda pokus - omyl. Co nechci - vlasy nechat prostríhat, a ani nechat NAROVNAT. Ale jak si to tu procítám, takových je tu nás víc. Pokud se jeste nekdo najde, s dobrým tipem, budu fakt ráda.
Pekný den
S

vlm
4680 příspěvků 15.3.18 19:12

@sandy12 a co teda chcete?

sandy12
3 příspěvky 15.3.18 20:11

Ahoj VLM,
díky za reakci, ted zrovna nevím, jak to myslís, kdyz se ptás, co vlastne teda chci? To co tu celou dobu písu: pokud je tu nekdo, kdo je s nejakou kadernicí v Ol. spokojený, tak prosím o tip. Klidne i pres mail - PZ.
Mel by to být nekdo, kdo umí pracovat s delsími vlasy. Takze co chci: zkrátit konecky, melír, a nabarvit ostatní vlasy, mám delsí LEHCE vlnité vlasy. Melo by to pusobit prirozene.
Jako od slunícka.
Zas AZ TAK HUSTÉ VLASY taky NEMÀM, ani zádné afro.
Co nechci a co mi vsichni kaderníci nutí: vlasy nechat prostríhat, a ani je nechci nechat NAROVNAT. Uz jsem to párkrát absolovala, dost se tím narovnáním pokazdé znicily.
To, jestli je STUDIO suprove zarízené a jestli tam wi-fi a káva zdarma, je mi celkem jedno, me jde spís o to, aby ten úces byl ok. Tak asi tak. Uz jsem tu pár diskuzí procetla, bohuzel se to týkalo spís Brna a Prahy – tip na dobrou kadernici. Ale tady jich urcite TAKY pár bude, ne?
Díky vsem za tipy a rady, preji pekný vecer.

vlm
4680 příspěvků 16.3.18 13:59

@sandy12 tak zastrihnout konecky, zase neni takova věda, to snad zvladnou všude, proč by vam vlasy rovnali nebo prastrihavali kdyz nechcetetaky nevim,

giuliettka
4550 příspěvků 16.3.18 19:08

@sandy12 V obchodnom dome Koruna studio Infinity.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek