Kdo poradí s oblékáním v Brne? Stylista? Kamarádka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 19:52

Karoleenah proč vyfintit, " díky Ado, jen díky Módnímu peklu jsem si donesla 10 nenošených kašmírových svetrů ze sekáče ještě s cedulkou jsem tady četla mockrát, tak jsem si chtěla nad fotkama užít trochu luxusu.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 19:54

A ešte v nejakej diskuzii,kde som ja písala o tom ako nedokážem nosiť veci zo sekáčov bolo uvedené,že na otázku odkiaľ ten model máš je správna odpoveď : z Viedne. :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 19:55
Ale víte co mám ráda ? Když přijde do práce nová slečna.
A pomalu se začne měnit, většinou jako první změní účes, přidá líčení, trošku zhubne, z další výplaty si koupí něco hezkého…jo to mám ráda, na to se hezky kouká.
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 19:59

RenaLange ja sa musím priznať,moja svokra predáva v sekači. Nevlastní ho,len je predavačka. Takže som si o tých svetroch s kašmíru s ceduľkou s ňou pokecala,keďže to ma z prvej ruky,kedy presne príde tovar. Podľa nej je to utopia. A nie je to pani ktorá predáva a nema poňatia čo.

kveta.lucakova
10 příspěvků 5.2.12 20:10

Tak nevím, teď jsem se v té diskusi trochu ztratila… .)) Stále bych potřebovala někoho, kdo by mi s tím oblečením konkrétně poradil… nebo setkání nějaké skupinky, i když si to reálně moc nedokážu představit, muselo by to mít nějký koncept, abysme na sebe nezíraly jen tak.. kdyby měl někdo nějaký nápad, prosím, napište. Ideální by bylo třeba založit na fcb skupinku, která by měla právě o také setkání zájem a tam tedy domluvit detaily. Nicméně, do takové organizace se pouštět bohužel nechci/ neumím.. Ale jak říkám, stále hledám někoho, kdo mi poradí. Ale už jsem to tak nějak dala dohromady pro následující sezonu.. 1) BOTY NA PODPADKU - mírném:) 2) sukně a barevné punčochy…3) sako nebo něco jako svrchní oděv 4) doplňky, doplňky, doplňky.. To by pro začátek šlo, ne?:)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 20:15
kveta.lucakova skúste stránku
Net-a-porter.com a nemyslím zakúpiť si od nich niečo. Ale inšpirovať sa. Tam ak si dá človek trebars boty a potom kurzorom najedete na obrázok tak sa vám otvorí celý outfit ktorý sa k tomu hodí. A tak sa možete inšpirovať aký tvar sukne k akej halenke a pod.
MP Ann
215 příspěvků 5.2.12 21:39

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:16

kveta.lucakova
10 příspěvků 6.2.12 11:28

Super… ANN: Já jsem na mateřské.. Já můžu ideálně večer… třeba Olympie.. je tam hlavně teploooo:)) Takže jestli by se i někdo připojil.. Teda nejsou tam sekáče:( Může být?????
Děkuji taky za odkaz od Gulietty..prokoušu se tím.

MP Ann
215 příspěvků 6.2.12 14:48

.

kveta.lucakova
10 příspěvků 6.2.12 20:18

Od Vaňkovky tam jede bus.. Každopádně i Vaňkovka je dobrá. Ale v Olympii je větši pohoda.. Každopádně jsem zkusila oblékat figurínu v tomto programu v HaM.. buď nic nemají, nebo neumím obléct ani tu figurínu. Ale je to zááábava http://www.hm.com/…groom/LADIES?…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.12 20:26

kveta.lucakova tak až budete v Liberci,tak ja Vás pozvem do Nisy.:)

MP Ann
215 příspěvků 6.2.12 21:08

.

kveta.lucakova
10 příspěvků 7.2.12 06:38

Gulietta.. Nisa je prý dobrá.. v Liberci mám sestřenici, která taky do Nisy chodí, ale módou je docela nepolíbená… I když svůj styl má.. vše v černé..:)) Aspoň v tom má jasno:)) Ale nic proti ní, je to skvělá žena:)

Rena8
89 příspěvků 7.2.12 20:28

****kveta.lucakova: měla jsem to podobně, tak jsem se rozhodla absolvovat kurz „tvorba šatníku“, na který jsem tu u nás narazila. Školila nás paní, která se vizážistice a stylingu věnuje už dlouho, určila nám barevný typ, typ postavy, vhodný styl oblékání , doporučila líčení a na závěr s námi šla jedno odpoledne nakupovat. Líbilo se mi hlavně to, že na začátku kurzu jsme si měly sepsat kolik jakého oblečení máme, v jakých barvách a pod. a pak jsme se dopracovaly k tomu, co nám v šatníku chybí… Neříkám, že teď jsem oblečená dokonale, ale aspoň vím, jaké barvy mi sluší, co bych si koupit měla a co rozhodně ne…

kveta.lucakova
10 příspěvků 7.2.12 21:53

To je naprosto super..Všechno jsem si to prošla. Škoda, že něco takovýho není v Brně.. Zatím jsem nic takévho nenašla..

kveta.lucakova
10 příspěvků 9.2.12 14:03

Ann nebo kdokoliv, kdo by měl tedy zájem o setkání. Ann, zde je můj mail.. kveta.lucakova@seznam.cz, mohli bychom se dohodnout individuálně. Ještě budu měnit svůj nick.., ten můj je dost trapný:)).. no nic, napoprvé se nemůsí zadařit vždy.. Budu menit na Kvetinu nebo neco takoveho.. Ráda bych založila diskusi ohledně tvorby noveho šatníku.. Třeba bude taky někoho zajímat.

MP Katenka
12 příspěvků 16.2.12 14:37

Setkání v Brně se super nápad…já bych také uvítala někoho, kdo by se mnou prolézal sekáče v Brně, samotnou mě to nějak moc nebaví, takže kdyby měl někdo zájem, tak pište na mail kat.sl@centrum.cz

Kerstin
516 příspěvků 16.2.12 22:29

Přidávám se! Ráda poradím. Ne že bych byla nějaký machr, ale ráda pomůžu :)

Magin
6 příspěvků 13.1.15 17:27

Kamaradka mi doporucovala nejaky salon v Brně na ulici Palackého třída 45.:) Zatim jsem nemela cas si tam zajet ale mohu se zeptat na www stranky, dkyby jste chteli, delaji jak liceni tak poradi i s dennim oblekanim.:)

Sépia
426 příspěvků 14.1.15 18:26

Nedávno som narazila na tieto stránky, vyzerá to nádejne a pani Sobotková sa v tých farbách asi vyzná viac ako len absolventky kurzov keď i sama vyrobila kartičky a vejáre k nákupom. http://www.kurzy-skoleni-image.cz. Má na stránke aj referencie a jej web vyzerá profesionálne.

Doudou
1387 příspěvků 15.1.15 06:33

Uplne koukam, jak MP vypadalo v roce 2012. Takove vlidne bez hádek a přehršle červených ramínek.

Jordaan
8916 příspěvků 15.1.15 08:58

@Doudou

to bude tim, ze tenkrat raminka nebylo mozne davat.

Sanduska
1 příspěvek 17.1.15 11:27

Nechavate si poradit, pouze z modnich casopisu ci stranek nebo i od kamaradek jak se oblekat, nebo si zajdete pro radu do nejakych salonu ci k odbornikovi? :)

Betty J.
2031 příspěvků 18.1.15 12:55

@Sanduska: s oblékáním to mám jednoduché: kouknu do zrcadla a vidím. Když nevidím, jdu k optikovi pro nové brýle.

Stylistka Eli
3 příspěvky 24.4.15 09:57

Ahoj, osobnímu stylingu v Brně už se nějakou dobu profesionálně věnuji. První půlhodinka je zdarma, abychom si vyjasnili, co můžu nabídnout, a pokud si navzájem sedneme, můžeme navázat spolupráci. Podrobnější popis a kontakt je na mém blogu http://stylistkaeli.blogspot.cz/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek