Kdo už se tady těší na Vánoce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Akitaken
4960 příspěvků 10.10.15 11:09

Já se docela těším. Ale ne na tu kosu a tmu. A hned po Vánocích by už zase mohlo nastat jaro.

NellieLovett
2314 příspěvků 10.10.15 11:16

@megisek 1 V létě / na jaře to tam musí být dobré i na kolo, je tam spousta cyklotras. No za mně rozhodně doporučuji. Přímo na kopci je nový wellness hotel a tady posílám ranní výhled.

eveK
334 příspěvků 10.10.15 22:24

Néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.15 22:48
@system_error píše:
A taky Dušičky, strašně se v říjnu začnu těšit na Dušičky, ztemnělé hřbitovy osvětlené spoustou svíček, ozdobené chrysantémama a pod. Nádhera!
Jo, vím, jsem trochu pošuk :-)

na to mám výhled z balkónu a když se ještě zadaří mlha, je to úžasné. Ale jinak podzim ráda nemám, zimu už vůbec, prostě ty teploty pod 20 stupňů fakt nejsou nic pro mě

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 14:23

@Gabrielkaaa Budu opět v práci a rozhodli jsme si udělat ty suprové, bez nucených stereotypů, žádný kapr, žádný stromek, žádné dárky a purpura…takže jestli něco, tak se těším na toto a pak leden.

continuity
5853 příspěvků 11.10.15 14:41

Ha Vanoce! Ja delam rezervace na leden a brezen lyze a uz se hrozne tesim!

Bara06
2039 příspěvků 11.10.15 16:53

@LCH Těm nuceným stereotypům se říká, ehm, tradice, víš?? :c)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.15 17:33

@Bara06 Tak mne to třeba napřesrok osloví:)

profesorka
114 příspěvků 18.11.19 09:30
vánoce2019

Vánoce byly pro mě úžasné, těšívala jsem se moc, i jsem ráda uklízela a chystala. Letos budeme mít na Štědrý večer maminku s Alzheimerem, ona je ten typ, který dokáže všechno zkazit. Ve svatvečer je připravená diskutovat o pohřbu a tím sváteční atmosféru zkazit. Naštěstí to netrvá moc dlouho.
A moc s těším na Boží hod, kdy přijdou děti s vnoučaty, bývá legrace.Je to báječný pocit, jaká jsme báječná rodina.
A pro všechny, které se netěší: jso uto jen 3 dny.

Ivana32
219 příspěvků 18.11.19 20:39

@profesorka
Nějak si neumím představit, že by mi maminka mohla zkazit Vánoce, i s Alzheimerem. Byla bych ráda, že ještě vůbec je.

mimi
205 příspěvků 18.11.19 22:16

@Ivana32
Asi ano, ale viete, ono, tazko sa mi to pise, ale kto nezazil Alzeimera alebo starecku demenciu u blizkeho pribuzneho…, tazko pochopi. Ano, na jednej strane je rad, ze ten clovek tam stale je, ale vlastne uz len fyzicky tam je jeho schranka, mentalne je tam niekto cudzi a to strasne boli. Nikomu neprajem, aby tuto stranku zivota musel spoznat.

Mojim heslom je, hlavne vydrzat sam so sebou pocas sviatkov, lebo viem byt neznesitelna, a potom viem, ze vydrzim aj s rodinou :-D :-D

marikahr
1015 příspěvků 19.11.19 00:10
@mimi píše:
@Ivana32
Asi ano, ale viete, ono, tazko sa mi to pise, ale kto nezazil Alzeimera alebo starecku demenciu u blizkeho pribuzneho…, tazko pochopi. Ano, na jednej strane je rad, ze ten clovek tam stale je, ale vlastne uz len fyzicky tam je jeho schranka, mentalne je tam niekto cudzi a to strasne boli. Nikomu neprajem, aby tuto stranku zivota musel spoznat.

Zial, s tymto tiez suhlasim :-(

profesorka
114 příspěvků 19.11.19 08:40

@Ivana32 maminka vždy byla člověk, který dokázal pokazit cokoli, neměla mě moc ráda, její favoritkou byla moje sestra. S věkem se špatné vlastnosti ještě horší. Moje děti se jí vyhýbaly, moc kritizovala a komandovala. Její přítomnost bývala ve společnosti dosti nežádoucí, strhávala pozornost na sebe.Moji dceru nabádala k vyhrožování sebevraždou, pokud budu spát v jednom pokoji se svým partnerem.. Samozřejmě je mi jí líto, ale její odchod ze světa si nepřeji.

MP blanka
2153 příspěvků 19.11.19 12:47

S živou spomienkou na všetky tie úžasné a tajomné Vianoce v detstve, na trošku hektické Vianoce v dospelosti, keď už som musela myslieť na to, čo všetko by som mala stihnúť j na rôzne hektické momenty s tým spojené, / čo som vnímala ako veselé historky nielen pri dodatočnom rozprávaní priateľom, ale aj priamo „ v akcii “/ na vianočné sviatky pri rodičoch, neskôr s deťmi, a v posledných rokoch aj s vnukmi, u nás, či u nich - áno, bolo to vždy krásné, veselé aj dojemné, ale teraz sa teším na tohtoročné Vianoce, kedy budeme sami. S vnukmi budem v polovici januára, a už sa teším, ale predstava vianočných sviatkov v kľude, len s manželom, ma vyložene láka!

giuliettka
5354 příspěvků 24.11.19 00:04

Ja sa už teším a ten klinec vidím už fakt všade. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Demode
1953 příspěvků 18.12.19 18:18

Já bych se těšila, kdyby nebyl drahoušek na JIPce a kdyby mi moje 92letá maminka neřekla, že už to stačilo a chtěla by už jít… Poslouchám vánoční písničky a brečím…
Tak ať je u vás všechno jak má být a krásné Vánoce.

giuliettka
5354 příspěvků 18.12.19 18:20

@Demode Aj tebe krásne Vianoce. Nech sa drahoušek čo najskor uzdraví a maminku prejde smútok. Držím palce.

Demode
1953 příspěvků 18.12.19 18:30

https://www.youtube.com/watch?…

Chtěla bych být zase malá holka a balit do papíru mýdlo pro maminku a ponožky pro taťku, vařit mu grog, když hlídal troubu s vánočním cukrovím - a že jsem rumem nešetřila :-), a ze zbytků těsta si s bráchama vyválet panáka a šup s ním do trouby a pak hned sníst, to byla dobrota.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek