Kloboučky a fascinatory

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
katango
1356 příspěvků 6.8.12 21:19

Dneska jsem si v CA koupila vlněnou tmavozelenou buřinku, na straně s mašličkou. Paráda!

top topic
967 příspěvků 4.9.12 11:42

Tak jsem byla na společenské akci a podařilo se mi před ní i sehnat fascinátor do vlasů a myslím, že to vypadalo dost dobře. Některým se to myslím i líbilo, jiní to rozdýchávali hůř;-) Byla jsem z toho ale nadšená, fakt to dokáže společenské oblečení vytáhnout dost nahoru.

Moir
2533 příspěvků 4.9.12 13:53

Večer vyfotím, co mi přišlo místo fascinátoru z Honkongu :(. Krátce řečeno, je to vhodné jen na recyklaci, nebo na vyhození. Bohužel se šetřit opravdu nevyplatilo.

Rosalyn
925 příspěvků 4.9.12 15:34

@Moir A nešlo by připojit fotku, jak to mělo původně vypadat? Pro srovnání.

Moir
2533 příspěvků 4.9.12 16:20

@Rosalyn http://goo.gl/8O3tA přišlo to celé pomačkané a takové prostě nereprezentativní, „naštěstí“ stál asi 80 Kč, pořizuji jen na jednu akci, našla jsem i nádherné, ale 1800 Kč, za něco takovéhoto je pro pouhého svatebního hosta dosti nadměrný výdaj

Moir
2533 příspěvků 4.9.12 18:48

Tak tohle dorazilo, hřebínek jsem urvala při prvním pokusu nasadit :(, tem bych tedy stejně dala pryč a místo něj krokodýlí sponku, hřebínky mi ve vlasech vůbec nedrží.

TinkaH
920 příspěvků 4.9.12 19:27
@Moir píše:
Tak tohle dorazilo, hřebínek jsem urvala při prvním pokusu nasadit :(, tem bych tedy stejně dala pryč a místo něj krokodýlí sponku, hřebínky mi ve vlasech vůbec nedrží.

Cena odpovídá kvalitě.

Moir
2533 příspěvků 4.9.12 19:40

@TinkaH Já do toho šla s tím, že když to nebude použitelné jako celek, bude se to dát rozebrat na materiál, bohužel ani to nejde, no. Holt jsem to zkusila.

TinkaH
920 příspěvků 4.9.12 19:48

@Moir to je důvod proč mám panickou hrůzu objednat si cokoli přes internet.-(

chinin
2788 příspěvků 5.9.12 17:47
NENOŠENÝ starorůžový FASCINÁTOR

Edit: nabidka uz neni aktualni, proto jsem obsah prispevku smazala.

Příspěvek upraven 14.10.12 v 15:02

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 09:01

Nemáte niekto tip kde kúpiť toto? Alebo kto to vyrobí ak nerátam Fler?
http://media-cache-ec3.pinterest.com/…SZ2Ul3_f.jpg

Bugatti
4086 příspěvků 25.9.12 10:10
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 10:15

@Bugatti fíha ďakujem.:-) Držte palce nech je manžel ochotný ísť so mnou na Veľkú pardubickú s niečím podobným na hlave.:-)

Bugatti
4086 příspěvků 25.9.12 10:17

@gulietta Fascinátor jsem ještě na hlavě neměla (ale ráda bych něco decentního zkusila), ale klobouky nosím často. Zprvu se mu to nelíbilo, pak si zvyknul, teď už se mnou chodí i na akce kloboukového klubu.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 10:26

@Bugatti ja mám klobúk len jeden jedinný, biely stetson, ale ten je na Slovensku v krabici a ja v Cz.:-) Keď som ho mala, tak nenamietal a v pohode so mnou išiel. Ja aj keď som občas výstredná, tak mu to nevadí, ale čo som bola na Pardubickej minulé roky, tak tam je to skor oblečenie ako na túru. Už v kozačkách a bielom kabáte som bola minulý rok nápadná. A my určite nepojdeme do VIP lóže, tak uvidím čo povie. Práve preto, že mi do oblečenia nekecá, tak ak bude mať pre jeden raz výhrady, tak sa prisposobím, nebudem mu kaziť deň tvrdohlavosťou. Ale budem trvať na návšteve Ascotu na budúci rok. :-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 11:27

Hodne podobny je v kolekci Anny Dello Russo pro HM ( nevim, jestli to bude i v ceskem HM)

Bugatti
4086 příspěvků 25.9.12 11:44

@lioncity V kolekci HM bych čekala nějakou pouťovou upoutávku, rozhodně ne něco sice nápadného, ale elegantního, hodného dámy jdoucí na dostihy.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 06:43

Ach jiste, neuvedomila jsem si, ze nejde o nejaky trapny Ascot, pak snad Pardubice oceni tohle:

http://www.philiptreacy.co.uk/

Minion
117 příspěvků 30.11.12 21:18

Tenhle týden jsem byla ve městě (Pardubice) a zavítala jsem k jedněm Vietnamcům, které jsem měla po cestě a co nevidím - měli plný stojan právě těchto krásných kloboučků - ať už buřinek v různých barvách za cca 50 Kč, tak fascinátorů v barvách černá/bílá a různých provedeních za krásnou cenu 89 Kč… Nekoupila jsem a teď lituji, kvalitou se nezdály být vůbec špatné - naopak, vše krásně drželo a vypadalo elegantně… Rozhodla jsem se, že zapátrám na internetu a narazila jsem na tuhle diskusi, takže jste mne natolik dámy nadchly, že si pro ten fascinátor zajdu v týdnu… Mám tam vyhlídnutý jeden elegantnější bez zbytečných pírek, takže doufám, že mi ho někdo nevykoupil… teď si sypu popel na hlavu, že jsem ho nevzala rovnou… :-(
Jinak - mluvíte vesměs o nošení fascinátorů na slavnostnější akce - co ale běžně - třeba na procházku městem? Jsem trochu odvážnější, takže bych s tím klidně hrdě vyšla… Přemýšlím teď nad reakcemi okolí - jaké by asi byly :-) No uvidíme.. každopádně ho musím mít :-) A ještě by mě zajímalo - vypadal by lépe k rozpuštěným kudrnatým vlasům nebo jako ozdoba vysoko vyčesaného culíku? Přemýšlím, co by bylo lepší si na hlavě udělat… :-)

Mahtiel
443 příspěvků 30.11.12 22:02

Fascinátorům, kloboučkům, kloboukům, obr mašlím a dalším ozdobám ve vlasech jsem vždycky fandila!! Uvažuji (vážně uvažuji) o koupi nějakého černého se „smuteční mřížkou“…Vždy se mi líbily, tak si asi udělám radost…Viděla bych to na plesy a divadla :) Jeden fascinátor leopardím vzoru, možná najdu odvahu…Jednou jsem ho na sobě měla, byla jsem v černé (jako mašle na kloboučku) a bylo to do školy. Každý si všiml, ale nebyl to ničí šálek kávy…Nikdo nehatil, ale nikdo ani nechválil (ach ta marnivost) a me už potom nenapadlo s čím jiným si ho vzít. Ale což, však já na něco přijdu. Mimochodem, nemáte nějaký pěkný tip na ten „smuteční“? Netrvám na ničem, vlastně jen na té tylovistosti přes oči. Jediné co jsem našla je toto tedy TOTO.. , ale bojím se, že to působí až moc „plastově“…

Mahtiel
443 příspěvků 30.11.12 22:05

@Minion Já jsem i pro normální nošení!! A co se týče těch vlasů…Já mám mírně vlnité (podle úhlu při fénování méně či více :D ) a líbí se mi víc v rozpuštěných, ale myslím si, že je to stráášně individuální a netroufnu si soudit, když Vás neznám…(aneb zkoušet zkoušet a zkoušet, neb každá jsme jiná :) )

lindiste
348 příspěvků 1.12.12 09:39
Mahtiel
443 příspěvků 3.12.12 16:40

@lindiste Já Vás nemám ráda!! Vy mi dáváte. Naprosto jsem se zamilovala…Vlastně do celé nabídky, teď jen vyloupit nějakou banku. Páni! Jednou si tam nechám ušít korzet <3 Děkuji :)

Staniela
75 příspěvků 10.12.12 10:48

Fascinátory se mi moc líbí a myslím si, že jsem na ně typ.Jen se chci zeptat, chystáme se na pohřeb, otci, do kostela, a nevím, zda-li si mám klobouček na hostinu sundat.Chci nějaký decentní model, už tak budu na zdejší poměry „extravagantní“ :)

Dorenika
464 příspěvků 10.12.12 11:09

@Větévka vy ste uviedli ako priklad princezne a pod. a svadbe kde je to ako dresscode… macedamian girl ich osi bezne a je to super ja mam 3 take miniklobuciky resp. perka a stuzky na celenke a nosim to vacsiou na svadby, do divadla (bola som zatial len 2× ak nepocitam skolske „zajazdy“)alebo a oslavy, le tak do prace si to nedam

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek