Kloboučky a fascinatory

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 22:13

Dcera měla dnes na doma tento model. Hned jsem si vzpomněla na Módní peklo :-). Ale zase to není žádná umělotina!

LorelaiH.
3307 příspěvků 7.3.13 07:41

V jiném vlákně na téma pokrývky hlavy jsem psala, že se jsem se v lednu přihlásila na seminář výroby fascinátorů. Bylo to zajímavý kurs a tady je výsledek mého tříhodinového snažení:

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 08:10

V anglii jsou velmi popularni. A takove dostihy v UK to je ucinena nadhera. Kazda zena ma na sobe klobouk nebo fascinator k tomu krasne saty a popiji sampanske, panove v obleku… jednim slovem nadhera.

Jackie Daniels
156 příspěvků 7.3.13 11:51

@Dorenika
Ah, ten blog mi vyrazil dech! Přidávám do záložek!

Barbyl
1472 příspěvků 7.3.13 13:03

@Minion Sarah Jessica Parker to tak delala, na garden party taky vhodne, a kdyz mate naladu, proc ne I na ulici? Ja fascinator mela take jiz nekolikrat na bezne veceri a neprisla si zvlastne…ikdyz jednalo se o restauraci, kam z financnich duvodu nechodim kazdy den ani mesic;)

Barbyl
1472 příspěvků 7.3.13 14:15

Pridavam fotky z charitativni akce (I can cancan -umim kankan na podporu boje s rakovinou, vsechny fascinatory jsou doma delane a mnohe z tech starsich dam, podobne „vystrelky“ i na slavnostni udalosti- ovsem v jinem stylu:)) a dalsi foto fascinatoru, ktery jsem mela letos na sledovani dostihu Melbourne cup v mistnim baru (odtamtud sup s detmi na hriste-dcera byla fascinatorek tak fascinovana, ze ji uspal)

marmota-b
532 příspěvků 9.3.13 18:32
@Mahtiel píše:
Uvažuji (vážně uvažuji) o koupi nějakého černého se „smuteční mřížkou“…

Já jeden sametový dostala přívažkem ke klobouku, který jsem taky dostala - je starý, závojíček je roztrhaný, rozpadá se to… Děsně se mi líbí, ale budu ho muset nejdřív zrenovovat, a nevím přesně, kam ho budu nosit… :D

@Bugatti Kloboukový klub mě zaujal. Je nutné chodit na akce, nebo si tam člověk může chodit, jak se mu to zrovna hodí a líbí?

LorelaiH.
3307 příspěvků 17.3.13 17:36

Já vím, že tohle není blog pro tvořilky, ale nedá mi to, abych se nepochlubila dalším výtvorem…Už se těším, až si ho v červenci vezmu na svatbu manželova bratrance - sice v té konzervativní společnosti budu za exota, ale co už:)

Katjinka
177 příspěvků 17.3.13 21:22

Ráda bych je nosila, ale nevím kam. Na plesy nechodím a do divadla, na přednášku do školy nebo dokonce jentak ven se to asi nehodí, což?

stric
762 příspěvků 17.3.13 21:33

Já bych chtěla tenhle
http://www.666.cz/…7999_101.jpg
jen nevím, jak bych v něm vypadala. Ale až někdy nebudu vědět co roupama, tak si ho pořídím

marmota-b
532 příspěvků 17.3.13 21:49

@Katjinka Nějaký malý, který by ostatním nepřekážel ve výhledu, by se do divadla snad klidně mohl vzít…

marmota-b
532 příspěvků 17.3.13 22:03

@katango Já vím, jaká to je! Ještě jsem si ji zkoušela v povánočních slevách, ale nakonec jsem si odnesla béžový klobouček ve stylu 20. a 30. let. Ta vaše prostě nebyla ta moje. ;)

lindiste
348 příspěvků 18.3.13 08:01

@LorelaiH. - můžu poprosit o nějaký kontakt nebo odkaz na stránky, kde pořádají tyto kurzy?

přez-dívka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 00:16

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:42

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.13 13:29

Našla jsem úžasný eshop, prý u nich nakupuje oblečení (myslím že i ty fascinátory) Kate Middleton, takže tady: Hobbs

mravenec27
1 příspěvek 23.10.13 10:39

Na pěkné a nápadité fascinátory jsem narazila na http://www.salonnobless.cz/…vlasu_5.html

Zatím jsem ale nesebrala odvahu.

MP Vladenka
1307 příspěvků 24.6.14 16:05

Nevíte o nějaké kamenné prodejně v Praze, kde by se prodávaly fascinátory? Nechce se mi kupovat přes net, když nevím, jestli nebudu vypadat jako ***** (vhodné slovo dosaď dle uvážení)

Mahtiel
443 příspěvků 25.6.14 09:36

@MP Vladenka Co třeba Nosferatu ? :)

MP Vladenka
1307 příspěvků 25.6.14 09:39

@Mahtiel Tak byla to vtipná extravagance, jít na svatbu do kostela s fascinátorem květinou s lebkou a zkříženými hnáty :-) Přece jen bych využila něco elegantnějšího, barvy cyklámen, modrá, tyrkysová a asi se snese i mint

Příspěvek upraven 25.06.14 v 10:00

Mahtiel
443 příspěvků 25.6.14 09:58

@MP Vladenka Oh pardon..Em..Já tu vůbec nebyla…odcházím… :D Ikdyž je fakt, že občas se tam střídmější objeví. Ale on asi není tady v tom prostředí takový zájem. :)

LadyPineapple
18 příspěvků 25.6.14 11:18

@MP Vladenka Zkuste Stoklasu, mají jak hotové fascinátory, tak základy pro výrobu :)

MP Vladenka
1307 příspěvků 25.6.14 13:10

@LadyPineapple Děkuju!!!

Bugatti
4086 příspěvků 26.7.14 19:30

Akce pro milovnice klobouků a fascinátorů, proběhne v botanické zahradě v Brně ve čtvrtek 7.8. http://www.kloboukovyklub.cz/pr_akce.html

Koudina
10 příspěvků 9.9.17 14:09

Ahoj. Vyrábím doma fascinátory a kloboučky, protože se mi také, jako zakladatelce vlákna, líbí. Nosím je, i když jen ke zvláštním příležitostem. Odvážila jsem se vyrobit nějaké navíc a dávám je k prodeji. Koukněte se na https://www.facebook.com/…atoryLucieT/ nebo https://www.fler.cz/…ouky-lucie-t.

Josefínaa
429 příspěvků 9.9.17 20:35

@Koudina
Jsem zaregistrovala jako zakladatelku někoho jiného. Koneckonců nabízet nějaké tvořilkovské výtvory není zde vhodné. Obraťte se na Fleur nebo bazar. Průměrně zdatná šikula to zvládne také a neotravuje tu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek