Kočka nebo pes

Fotoalbum tématu (7607) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4870 příspěvků 27.12.19 19:31

.

giuliettka
5580 příspěvků 27.12.19 23:06
@vlm píše:
@bao-baba tomu bych i věřila, ale tahle je pokaždé hrozně hladová

Najskor jej majitelia nariadili dietu. Tá kočka je vyžratá jak prasa. A ona takto u Vás podvádza. :-D

Vinca_minor
1371 příspěvků 28.12.19 01:31

@giuliettka Ta kočka je úplně normální. Navíc na zimu zvířata přibírají a chlupatí. Nemáte nějakou posedlost označovat za vyžraného jako prase kohokoli, kdo není hubený jak lunt?

vlm
4870 příspěvků 28.12.19 06:45

@BeKaa včera Rozárka shodila kytku z okna v koupelně, lekla se a už to bylo, takže taky shazuje když na to přijde

vlm
4870 příspěvků 28.12.19 06:55

@giuliettka vy v kockopsim vlákně?? :-), černobílá je hubená a bojácná, ale už si zvyká, koťata rostou a když se tu nacpou mají pořádná bříška, zrzek byl zjara hubeňour ustrašený a teď se přijde pomazlit a najíst. mam kočky ráda, kdo je rád nemá tohle nepochopí. kocka jak pise @Vinca_minor si na tomu vytvoří takovou vrstvu a mají zimní srst, aby zvládly mráz, ten naštěstí letos u nás zatím moc není, ale az přijde budou ty naše připravený. Uz chápu ty lidi co mají byt plný koček, prostě jím je jich líto tak je berou do tepla, až jím to přeroste přes hlavu, k tomu nějaká psychická porucha a je to

vlm
4870 příspěvků 29.12.19 10:04

Kotě

BeKaa
492 příspěvků 29.12.19 12:26

@vlm Je nádherné…

Lizbeth
1138 příspěvků 29.12.19 12:41

Založila jsem kočkám instagram, abych měla jejich vtipné fotky pohromadě. :)

vlm
4870 příspěvků 29.12.19 13:49

.

vlm
4870 příspěvků 29.12.19 14:36

@Lizbeth asi budu muset taky

Sheba
359 příspěvků 29.12.19 20:41

Dnes odpoledne jsem obdivovala kočku od sousedů. Chodila nám po vršku prkenného plotu, hotová provazochodkyně. Jen místo provazu tam má prkna šířky asi 2 cm.Byla tak sebejistá, ladná, elegantni, prostě úžasná :-)

benyka
7964 příspěvků 29.12.19 22:32

@vlm Kočky, které se chodí k vám najíst a pomazlit, jsou nepochybně k pomilování. Zato sousedé, ke kterým chodí tytéž kočky kálet, z toho nejspíš nadšeni nejsou. Takže zbývá ryze technická otázka: Kolik kočičích hovínek denně (za předpokladu ideálního metabolismu - tzn., že každá potřebuje za den jednou) po nich uklízíte? Pakliže to koresponduje s počtem strávníků, tak je to O. K.

giuliettka
5580 příspěvků 29.12.19 23:05
@vlm píše:
@giuliettka vy v kockopsim vlákně?? :-)

No mám to tu ako pohľad z druhej strany. :-D
Ale ľudí čo krmia cudzie mačky nechápem. A tá mačka mi pripadá naozaj dobre živená. Ale mám rovanký názor ako @benyka, že ľudia čo okrem svojích mačiek krmia aj všetky čo idú okolo, sú nočnou morou všetkých susedov, tak si zase od tohoto vlákna dám chvíľu pohov, aby mi nepraskla cievka.

vlm
4870 příspěvků 30.12.19 06:17

@benyka @giuliettka žádný soused si zatím nestěžoval, je tu dost i domácích koček a i dostatek volné přírody, jde můžou nerušeně vykonávat potřebu, navíc je nekrmim mlékem,

bao-baba
628 příspěvků 30.12.19 10:17

@vlm
Jenže kočky rády vykonávají potřebu do kypré půdy, takže například hrabou v záhonech. A takové hovínko z trávníku, které rozmetá sekačka, taky není nic moc. A to říkám jako majitel kočky (která chodí odpovědně z venku domů na záchod :-) )

benyka
7964 příspěvků 30.12.19 18:55

@vlm Držím vám palce, aby některého z těch vašich strávníků brouzdajících přes vaši zahradu, ještě dlouho nenapadlo udělat na vašem trávníku první hromádku. Ti ostatní mají totiž silné nutkání přebít cizí značku svou, a vyhrabané jamky v trávníku jdou spravit jenom betonovou kostkou (zkušenost).

Matmys
2562 příspěvků 31.12.19 11:19

@benyka Zapomněla jste zdůraznit, že ta betonová kostka musí být umístěna na hlavu kálejícího návštěvníka, jinak je to nanic … (anebo na dlažbu na celé zahradě :( )

benyka
7964 příspěvků 31.12.19 14:18

@Matmys Na to přijde každý sám za provozu. :-) Na podzim jsem všechny ty kostky vydloubala, dosypala hlínu, vysela trávu a překryla kritická místa drátěným pletivem. Takže uvidím, jak to na jaře bude vypadat. Nějakou rovinu už jsem dávno vzdala.

Matmys
2562 příspěvků 31.12.19 17:23

@benyka Jé, to máte stejnou metodu zakrývání děr jako já :)
(ale já zasahuju na díle mého psa, kterej taky „umí“… zlatý kočky, bych řekla)

benyka
7964 příspěvků 31.12.19 23:43

@Matmys Jenomže vy tam toho psa máte jednoho a z vlastní vůle…

vlm
4870 příspěvků 1.1.20 20:14

Nekrmíme jen kočky

Ivana32
229 příspěvků 1.1.20 21:18

@bao-baba
No a ještě lepší to je, když kálí do záhonů třeba mezi zeleninu. To vyzkoušíte ledacos, co je doporučováno k jejich odrazení a když to nepomůže, nezbude vám, než si záhony definitivně přestěhovat do skleníku. :-(

benyka
7964 příspěvků 2.1.20 14:14

@vlm Taky u nás zpívávali ptáčci. Byly doby, kdy jsem uklízela týdně jednoho zakousnutého. Dneska je tam naprosté ticho. Už si to asi vzájemně řekli.

Příspěvek upraven 02.01.20 v 17:19

whaleryba
78 příspěvků 2.1.20 16:24

Vianočný darček: Rok mačky. A3, takže pár mačacích hláv je v značne nadživotnej veľkosti.
(Ten biely pruh na obrázku vpravo je nakoniec čierny.)

sarkaklicnikova5555
1 příspěvek 2.1.20 16:56
@bertulka píše:
Vím, že vrtám do vosího hnízda, ale jen tak mimo módu, ať se více poznáme, co kdo jste? Kočkař nebo pejskař nebo kočkopejskař nebo nic z toho a proč? Nebo preferujete úplně jiné zvíře (nebavím se o límcích, čepicích, kabelkách apod!). Protože (možná naivně) věřím v inteligenci diskutujících, prosím o příspěvky neurážející. Já byla za mlada pejskař, tahala jsem domů psy z ulice. Po vyzkoušení v dospělosti, co to je mít doma pejska, jaká je s tím starost, tak se ze mě stala kočkařka a nedám na kočky dopustit. Jsou čistotné, samostatné, hrdé, o jejich přízeň musí člověk více bojovat, ale zase jsou tvrdohlavé. Až budu jednou v důchodě, tak ze mě možná bude kočkopejskař, ale koček už se nevzdám. A aby to bylo i o oblečení, tak kočky mám 3, šedou, bíločernou a bílošedou, takže chlupy jako „doplněk“ mám na všem. Ať žije IKEA a její odchlupovací válečky.

Na celé planetě zemi se nacházejí lidé narození v životním čísle 7, které se vypočítává podle data narození, kteří často odpovídají na jiné otázky než se jich druzí tázají, chtějí aby jich druzí informovali co nejvíce o sobě, to následně chtějí využít k jejich co nejvíc pokryteckému zavraždění. Často sypou kyanid druhým do pití, jídla, organizují profesionální, nájemné, systematické zavražďování druhých. Na jakkékoliv otázky často odpovídají na něco jiného, aby nabrali co nejvíce informací o druhých, to využili k jejich co nejvíc pokryteckému zavraždění. Na jakkékoliv rozumné otázky si neustále překusují zuby z neodolatelné chutě a touhy kohokoliv zavraždit, to je totiž jejich přirozené chovaní, neustálé překusování zubů z neodolatelné neustálé chutě a touhy kohokoliv zavraždit.

Stránka:  « Předchozí 1 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek