Kočka nebo pes

Fotoalbum tématu (7639) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
5129 příspěvků 6.3.20 16:32

@BeKaa Rozárka si vylízala stehy tak že se rána otevřela, potom dostávala antibiotika a rána se postupně zavřela, časově si nepamatuji, veterinář říkal, že většina koček si rány ani nevšimne a jedna z mnoha udělá co ta naše. Dnes jsme byli na kontrole se zrzkem, dostal další injekcí antibiotik, a příští týden jdeme na přeléčení svrabu, chudák malej se cestou v MHD vyčural do přepravky, pěknej puch, v čekárně jsme taky pěkně smrdeli stejně tak cestou zpět. a teď doma. Limec má od úterka a nijak zvlášť mu nevadí.

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 6.3.20 18:03

@vlm Spolucestující museli být nadšení. :-) Jedno lehátko, které nám počurala sousedovic kočka, jsme vyhodili, nic jiného s tím nešlo dělat.

vlm
5129 příspěvků 6.3.20 18:39

@benyka naštěstí cestou tam jsem seděla skoro vzadu autobus poloprázdný, v čekárně jsem se omluvila, cestou zpět vjsem si sedla tam kde bylo min lidí, příjemný mi to nebylo.Je to pekelný puch, nebožka Rozárka mi počůrala kozačky, skončily v popelnici,

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 6.3.20 19:00

@vlm Abych nebyla moc pozitivní - včera jsem poprvé střelila prakem s těstovou kuličkou po cizím kocourovi. Teda dostřelilo to tak na půl vzdálenosti, ale polekal se a utekl. Doufám, že o tom těstoviru řekne i těm ostatním. :-)

vlm
5129 příspěvků 6.3.20 19:25

@benyka to mají štěstí naše kočky že jste dostatečně daleko. nekdo holt po cizích kočkách střílí prakem, někdo je tahá po doktorech.

triga
117 příspěvků 6.3.20 20:26
@benyka píše:
@vlm Abych nebyla moc pozitivní - včera jsem poprvé střelila prakem s těstovou kuličkou po cizím kocourovi. Teda dostřelilo to tak na půl vzdálenosti, ale polekal se a utekl. Doufám, že o tom těstoviru řekne i těm ostatním. :-)

Já jsem si nemohla vzpomenout, kterou osobu zde chodí štvát kočky na zahradu a jste to asi vy?? No, tak tuhle jsem si na vás vzpomněla. Bydlíme dále od vesnice a občas v poli bývala vidět kočka. Přes den si k nám rozhodně netroufla, vlastníme loveckého psa a ten by udělal krátký proces. Ale tuhle vlezu do našeho nově postaveného skleníku s čerstvým kompostem a fakt jsem se nestíhala divit, bylo tam naděláno po celém záhonu dokola :D Tak jsem si říkala, že se to té kočce vyplatí jít se vykálet několik km přes les a pole někomu do skleníku. A to tam musela lézt přes rozbité sklo (jak byla vichřice, tak se rozbila jedna tabulka).
@vlm Myslím, že kulička z těsta kočce žádnou újmu nezpůsobí.

Příspěvek upraven 03.04.20 v 19:20

Vinca_minor
1657 příspěvků 7.3.20 11:36

@triga Asi si vás chce adoptovat a začala tím, že si označkovala skleník. Z jejího pohledu je to určitě projev nejvyšší přízně :D

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 7.3.20 12:43

@triga Tak si představte, že vám tam bude chodit trousit mezi nebo na jahody. Dobrou chuť. :-)
@Vinca_minor Mě teda musejí ty kočky z širokého okolí přímo milovat. :-)

triga
117 příspěvků 7.3.20 15:26

@benyka
No, dokážu si to představit. Ale jak jsem psala, máme toho psa. Nějaké okázalé promenování po zahradě si číča nemůže dovolit. Podle mě jen využila situace. Přístupný skleník, neprší do něj, čerstvý substrát…

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 7.3.20 20:26

@triga Dejte v srpnu vědět.

surrik
2560 příspěvků 14.3.20 14:26

Kocour má asi taky depku.

vlm
5129 příspěvků 14.3.20 17:43

Kocour nám má minulou sobotu utekl i s límcem, trmula jsem že se na něm někde oběsí, přišel večer bez límce, najedl se a zase šel, celý týden chodí večer na jídlo a pak chce ven, dostál obojek proti klíšťatům. ma jít jestle k veterináři. ten je tam v týdnu 8-18.dnes do dvanácti. a kocour? od tří je doma

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 18.4.20 12:43

Včera jsem se musela smát. Po zimě, kdy jsem sousedovic černou kočku potkala na zahradě nanejvýš čirou náhodou a vyhýbala se mi obloukem, jsem vyzkoušela, jestli ještě funguje stejně jako loni, a vzala jsem si na zahradu večeři. Byla tam do tří vteřin, mňoukala a otírala se mi o nohy, abych jí něco dala. Oželela jsem tři škvarky, ale moc jí nechutnaly, tak chvíli důstojně poseděla na dlažbě zády ke mně a pak odkráčela za svým rezavým kamarádem, což je teď nejčastější návštěvník naší zahrady. Drží se aspoň dvacet metrů od nás, ale zoom foťáku ho tentokrát dostihl. (Prak se mi minule přetrhl a kuličky se stejně rozpadávaly v letu, takže nic.) :-)

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 13:08

@benyka takový krásný kocourek, vy jste v podstatě milovnice koček, to je dobře

Uživatel je onlinebenyka
8328 příspěvků 18.4.20 13:11

@vlm :-) V podstatě jo. Teď jsem si studovala „deset nejdražších koček“ a padla mi do oka sibiřská.

Příspěvek upraven 18.04.20 v 13:12

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 13:12

Našeho zrzka jsem dolecila, svépomocí, koupila jsem kapky a bude to asi dobré,

Uživatel je onlineJudy24
1121 příspěvků 18.4.20 16:25

Závidím krásné hodné kočičky, u nás už se dva dny žádná neukázala, ale za to jsme dostali včera ráno myš a dneska krásnou zrzavou veverku. :( Té mi bylo fakt hrozně líto.

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 16:37

@Judy24 vaše kočka ulovila veverku? rozumím dobře?

Uživatel je onlineJudy24
1121 příspěvků 18.4.20 17:11

@vlm Jojo, rozumíte dobře. Kočka, která bydlí u mé tety o patro výš teda, není úplně moje, ale chodí k nám na návštěvu.

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 17:53

@Judy24 chudinka veverka :chipmunk:️, jako když Róza přinesla krtka jednou to přežil, podruhé, bohužel…

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 18:58

Každé ráno, někdy i večer si přilétnou kachna s kačerem zaplavat na našem jezírku, projdou se a zase odletí, včera navečer odletěl jen kačer, kachna zůstala, stála na břehu, zmateně se rozhlížela a kvakala… „Karle, jde jsi? vrať se, co mám dělat? co já si tady teď počnu sama…“nakonec odletěla na rybník do parku a za chvíli letěly tři kachny z parku na řeku, tak snad se našli. Nepatri to spíš do vztahů? :-)
Foto je ilustrační z rána

Vinca_minor
1657 příspěvků 18.4.20 19:19

@vlm Kočky loví veverky. Jednou jsme u borovice slyšeli srdceryvný křik. Na stromě byla ječící veverka s mládětem, pod stromem kočka a další mládě mrtvé. Tak jsme kočku zahnali.

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 19:27

@Vinca_minor mladě veverky jsem nikdy neviděla, miloucky, no které mladě není

Vinca_minor
1657 příspěvků 18.4.20 20:04

@vlm Veverky jsou boží :D Jednou jsem šla na zříceninu a ozývalo se z tama praskání větví a dupot, fakt rachot. Byly to veverky v říji a předváděly mi tam čtvrt hodiny naháněčky ve větvích a vzájemné svádění. Pak utekly, asi chtěly soukromí.

vlm
5129 příspěvků 18.4.20 20:18

@Vinca_minor jako dítě jsme bydleli poblíž parčíku a tam byli hodně veverek, běhaly i přes cestu, když jsem chodila do školy, ale malou jsem neviděla. ted mám za domem park, před stromy, veverku jsem viděla tak třikrát za čtyři roky

Stránka:  « Předchozí 1 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek