Kočka nebo pes

Fotoalbum tématu (7661) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
2367 příspěvků 21.2.21 20:59

@ertz Ta si mě označuje dlouhodobě :D Normálně venkovní kočky nemusím, ale tahle je očividně opečovávaná. Prostě zámecké zvíře :D

xSx
1025 příspěvků 22.2.21 09:06

Ja mam v oblibe i cizi kocky, nejvic tuhle sousedovic :)

MP Edina
131 příspěvků 23.2.21 10:54

@xSx Jé, ta je nádherná, tu bych si taky ráda pochovala. Zdravím tímto vašeho souseda.

bao-baba
1564 příspěvků 23.2.21 12:13

@MP Edina Já bych si ji raději nechovala, hlavně v tmavém oblečení :-). Na vysvětlenou - mám kocoura, kterého pravidelně kartáčuju, a stejně jsou ty jeho světlé chlupy na tmavých kusech oblečení peklo :-)

dagino
865 příspěvků 23.2.21 17:57
@bao-baba píše:
@MP Edina Já bych si ji raději nechovala, hlavně v tmavém oblečení :-). Na vysvětlenou - mám kocoura, kterého pravidelně kartáčuju, a stejně jsou ty jeho světlé chlupy na tmavých kusech oblečení peklo :-)

My máme malamuta, takže chodíme oblečený vo farbe jeho chlpov. Ten kto má malamuta určite chápe prečo.

Dani17
510 příspěvků 27.2.21 15:46

Musím se s vámi podělit o jednu záhadu.
Jak se začaly před časem chystat ty mrazy a sníh, tak se nám na dvoře začal objevovat bílý kocour a černá kočka. Sami už máme čtyči čičiny a malá koťátková, byla čerstvě vykastrovaná. Ty dva cizí příchozí byli oba hrozně moc přítulní a vděční. Takže jsme zakrmili, aby v té zimě měli dost energie. Na dvorku mají tři polystyrenové boxy s dekami na přespání. Kocour onehdy došel děsně špinavej, takže už není bílý ;)
Kočička byla taková decentnější a tak jsme jí vzali domů. Ale ona tu stejně dlouho nevydrží, ráda se courá. Odčervili jsme, odblešili a objednali na kastraci. Protože šest kočičáků na stravu a ošetření už je dost a tak další koťátka bysme nechtěli. Tak ve čtvrtek jsme dojeli k lékaři. Paní doktorka je strašně milá a hodná a pečlivá. Kočičky jsou po kastraci druhý den hned fit (y) Když jsme si šli čičinu vyzvednout, říkala paní doktorka, že má pro nás překvapení. Myslela jsem na koťátka v bříšku, na to, že jsme si spletli kocoura s kočkou…Milá kočička ale v bříšku už žádnou dělohu a vaječníky neměla. Ale co je záhada, že tam nebyly ani stopy po tom, že by tam kdy byly. Ani jizvu na bříšku neměla. Odhadem jí mohou být už tak tři roky. Je pravda, že z mého pohledu má takové zvláštně kulaté bříško. Ale paní doktorka říkala, že je vše o. k. Tak tedy buď máme neplodnou kočku a nebo máme příští kastraci zdarma a příslíbenou pomoc s adopcí případných koťátek. :-D

s_sirena
127 příspěvků 27.2.21 16:40

@Dani17 kastrace u kočky nemusí být vůbec poznat, někdy je prý jizva na boku, někdy je rána tak malá, že není jizva patrná, sousedce kočky označili na uchu, právě z tohoto důvodu, aby je někdo nekastroval znovu, taky se dělá tetování, ale to většinou jen organizace, co kastrují zdarma…

Vinca_minor
2367 příspěvků 27.2.21 19:11

@Dani17 Anebo máte kočku s nevyvinutými rozmnožovacími orgány. Stát se to může.

Dani17
510 příspěvků 28.2.21 10:53

@Vinca_minor To si myslí i paní doktorka. Protože tam nenašla ani to, že by tam zbyl tzv. pahýly po odebrání vejcovodů. Ona číča má totiž takové zvláštní bříško. Takové kulatější do boku, jako by už byla březí. No taková raritka. :-D Ale vzali jsme ji za naší. Ačkoli může dovnitř, na postel, tak stejně celý den někde courá a pak jí manžel najde pod pergolou v křesle. ;)

Stránka:  « Předchozí 1 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek