Kojící trička, topy, šaty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 19:49
@Grossularia píše:
@Coballtino Vaše trička se již naučila kojit místo Vás? ;)

Po vyzkoušení různých kojicích vyfikundací (mám prsa naopak značně velká a taky mi ty různé rozpínací a otvírací věci nepadnou na správné místo, navíc tak či tak se musím ještě nějak rukou probojovat k rameni, abych odepla „padací most“ kojicí podprsenky) mi nakonec, stejně jako Lamicce, vyhovují pružná trička s pružným větším výstřihem, který se dá stáhnout dolů.
A pak, kupodivu, „opačný vstup“ :) Tedy nošení věcí zcela ke krku, ale kratších a pružných nebo řasených dole, které vyhrnu a nadzvednu. Ač popis zní možná divoce, vypadá to kupodivu často decentněji než různé otvírání shora, protože ten kousek holého břicha stejně kompletně zakryje kojenec. Narozdíl od značné části holého dekoltu, který prostě při postupu shora čouhá, což mně osobně není příjemné.

Kojím, pravda, málokdy na lidnatých místech a snažím se být buď doma, nebo naopak v lese na pařezu, ale občas není vyhnutí (naposled čekárna u lékaře) a špatně to snáším, vyhrnutí fakt odhaluje méně :)

Přesně tak to mám i já, kojící svršky vůbec neřeším, mám kojící podprsenku a jakýkoliv top, který jde zespodu vyhrnout(což jsou skoro všechny). Kousek břicha mi zakryje dítě, popř. barevná plena, kterou mám vždy s sebou.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 13.10.14 20:20

@ještěřička ale je fakt, že když byl syn mladší, tak se kojil hrozně dlouho a bez spodního tálka mi občas děsně táhlo na záda, což nesnáším.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 13.10.14 20:51

@Grossularia @ještěřička presne, ke krku a zespod vyhrnovaci pro me bylo mnohem praktictejsi. a ukazat kousek bricha rozhodne prijatelnejsi nez cely prs, brrr

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 13.10.14 21:05

Mam vyborne tricko znacky Premaman, bolo kupovane v Bratislave, ale urcite maju aj nejaky eshop (na mobile mam pomaly internet, tak zial nedodam konkretny odkaz). A este som nieco mala z vseprotehotne.cz, nasla som tam pred rokom tricko len na kojenie, bez brucha :-),a inac mi vyhovuju saty so „zavinovacim“ vystrihom, mam troje z Marks&Spencer.

bram
601 příspěvků 13.10.14 22:38

@existence jsou super, ale ta cena je docela dost.. tak jsem chvíli hledala a něco jsem našla na ebayi..

http://www.ebay.co.uk/…181494723950?…

http://www.ebay.co.uk/…181334312703?…

Ale tahle trička nejsou tak hezká, jako ta aktuální kolekce..

Coballtino
149 příspěvků 14.10.14 08:37

@existence Hezké věci to jsou, ale všimněte si, VŠECHNY jsou i zároveň těhotenské :-( Ty žížaly na kterých je to focené, to mají navolno, ale já bych těch pár záhybů nad břichem vyplnila špekama, takže bych vypadala těhotná :-/

Coballtino
149 příspěvků 14.10.14 08:45

@MP alex Tak na vseprotehotne už žádné netěhotenské triko v sekci kojicí trika nemají :-( a Premaman nemůžu dohledat..
Díky za snahu

Coballtino
149 příspěvků 14.10.14 08:54

Dámy děkuju všem, už jsem si něco objednala ze SpoKojence. Ale kdyby někdo z vás ještě našel něco kojicího, ale NEtěhotenského, sem s tím, budu ráda. Děkuji!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek