Kolekce Maison Martin Margiela pro H&M

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tebah
4257 příspěvků 14.11.12 15:29
Kolekce Maison Martin Margiela pro H&M
Reakce:
Mahtiel
443 příspěvků 14.11.12 15:42

A mě se to líbí!! Teda né vše…ale to nevadí, kdyby se mi líbilo vše, bylo by na tom něco podezřelého :D Fandím třeba sáčku z prvního odkazu č. 6 a potom se mi hodně líbily večerní (ne)šaty…Bezpochyby mi zvedne náladu, pokud někoho v podobném modelu potkám :)

PS: O těch botech s podpatkem z plexiskla budu asi dlouho přemýšlet…Není to žádná novinka…Ale zaujmou. Ovšem chtěla bych vidět, jak v nich vypadá chůze :).

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:43

Me se moc libi hlavne ty boty, ale bojim se, ze na noseni po kocicich hlavach by byly dost neprakticke…

Eila
166 příspěvků 14.11.12 15:57

Ale proč ne:-) Viděla jsem mimo to i reklamu v TV, kde byly ty modré asymetrické šaty a líbí, i když zase jiné věci z kolekce nepovažuju za úplně vhodné pro denní nošení. Jen se bojím, že zase odfláknou zpracování a bude to řemeslný hegeš, jako kolekce Lanvin.

matkaspratka
180 příspěvků 14.11.12 16:25

Asi úplně nejvíc potřebuju ty červené „zavinuté“ šaty… ježíškůůůů ;o)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 17:32

Mě se nejvíc líbí ten světlý kabát co vypadá jako přehozená peřina.. už ne spacák, ale peřina..super

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 18:20

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:32

Em H
47 příspěvků 14.11.12 19:22

Mně se ta kolekce moc líbí, ale teda po prohlídnutí druhýho odkazu mi zatrnulo… 8000,– za boty z Háemka?! Mít ty peníze (a mít je určené na boty), vyberu si opravdové designové kousky, za tu cenu se jich už dá najít mnoho… ne kolekci jakákolivslavnáznačka pro jakýkolivobchoďákshadrama… Přijde mi, že manažeři v HM si řekli, že když už jednou dělají něco pořádnýho (alespoň pole fotek to nejsou hadry), tak si za to musejí taky nechat náležitě zaplatit…

viera666
967 příspěvků 15.11.12 20:07

No tak mna to teda moc nebralo, nezatuzila som ani po jednej veci. Pekne mi prislo akurat cierne zenske sako a pansky camel kabat.

Tebah
4257 příspěvků 26.11.12 16:32

Omlouvám se, že jsem tak dlouho nereagovala. Mně taky zaujaly ty boty, ale podobné myslím měla v minulé kolekci Zara (s plastovými podpatky), která je okopírovala tuším od Prady. Ale přijdou mi nepraktické a nehorázně předražené. Jinak některé věci fakt nechápu (třeba ta bundopeřina) a opravdu by mě zajímalo, jestli si to za tu cenu někdo koupí. A doufám, že v tom někoho potkám na ulici :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 22:55

Pokud to ušijou zase z takových hadrů, jako obvykle v HM vidím, bude to k ničemu.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek