Kolik máte kabátů?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Jetthro
1130 příspěvků 18.1.13 16:48

Hm…2 perove zimni (na velkou zimu), 2 neperove zimne-podzimni (tedy na pocasi v rozmezi -5 az cca +5 stupnu), 2 trench coaty a 1 kratsi jarni kabatek. No a pak nejaky lehky bundy, spis na chladne jarni a letni vecery :) uz jenom ten vysnenej krivak mi chybi :(

Esmee
4418 příspěvků 18.1.13 16:55

Zimní kabáty mám 4. Jeden opravdu kvalitní, červený se skrytými knoflíky a zajímavou splývavou dekorací na jednom boku, dlouhý po kolena, s velmi vysokým podílem vlny. Ostatní jsou umělé, nebo s malým obsahem vlny. Jeden opravdu krátký černý se širokými klopami. Dva dlouhé do půlky stehen, jeden černobílý a jeden fuchsiový. Podzimní a jarní mám 2 klasické trenchcoaty, jeden perleťově stříbrný a druhý v klasické trenchcoatové barvě - takový okrový.

Esmee
4418 příspěvků 18.1.13 16:59

Jo a zimní ještě dva takové ty péřové kabáty a nezpočet bund, sak a podobných nekabátových svrchníků :-)

ivca11
59 příspěvků 18.1.13 17:19

Kabát mám zatím jen jedem, černý a spíše by se dal odnotit jako jarní/podzimní. I když pokud není -20 beru ho na sebe i v zimě…

Curlygirl
1901 příspěvků 18.1.13 17:21

Dva aktuálně nošené - vlněný krátký a dlouhý klasický spíš elegantní kabát na denní nošení do práce a ve městě. Ty obměňuji zhruba co dva roky.

Jeden trench, ten ale chci nahradit něčím jiným - ideálně Burrbery.
Dlouhé dva bundokabáty do plískanic a přírody. Kratší kožená sáčka bez a s podšívkou. Bundu na hory.

aailyyn
809 příspěvků 18.1.13 17:28

Kabáty dva, na podzim mám koženkovou bundu Jeden je naprosto obyčejný polyester, koupený asi před třema lety u Vietnamců. Pak jsem do něj zhubla a usoudila, že když už si musím kupovat nový, tak nějaký pořádný. Tentokrát je vlněný (70 % vlny), hřeje a vypadá úžasně. Jo a ještě mám z dávných časů ve skříni klasickou péřovou bundu, neměla jsem ji už dlouho na sobě, co jsem si koupila kabát, ale je mi ji líto vyhodit, kdyby náhodou (a kdyby přišly arktické mrazy, konec světa nebo podobné pravděpodobné scénáře :-D )…

Mylady2
12413 příspěvků 18.1.13 17:36

@Curlygirl oooo burberry:-) to je ideální volba!

Mylady2
12413 příspěvků 18.1.13 17:37

Jináč kabátu zimních mám - 5, a to se týče jarně podzimních svršků to cca 10.

Ayleah
69 příspěvků 18.1.13 19:46

Jeden zimný, jeden jesenný.

adeeelka
18 příspěvků 18.1.13 19:53

Zimne mam dva: jeden cierny kratsi so 60% vlny a druhy bezovy po kolena s 60% vlna + 20% kasmir. Na jesen mam jeden cierny trenckot (moj oblubeny) kupeny pred 3 rokmi v HM za skvelu cenu a vybornym strihom.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.13 20:17

Zimnich kabatu mam sedm, z ruznych materialu (nemam problem ani se 100% polyesterem, protoze jsem dost zahrevna), jarne-podzimni mam jen jeden trench. na jare a na podzim nosim vetsinou bundy (prosim neasociovat si to se sustakovkou), saka nebo kratke kabatky

kacenka.smile
428 příspěvků 18.1.13 20:24

Zimní mám v podstatě dva - jeden s vysokým podílem vlny (koupený nedávno), druhý čtyři roky starý polyesterový. A mám jeden lehký jarní/podzimní trenčkot.

Jen mě napadá - vždycky jsem měla pocit, že mám oblečení strašně moc. Ale co čtu peklo, spíše mi připadá, že toho mám málo :D

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.13 20:31

Mám jich pět 3 z minulého roku 2 letos. mám nejraději ten poslední- myší kožíšek

real.blond
6688 příspěvků 18.1.13 21:03

Zimni kabaty mam 5, podzimni 3, na to ze zabiraji velkou cast satni skrine je to sakra malo! Musim prikoupit:) na jare, na podzim nosim spis kozene/kozenkove bundicky, ale tech taky nemam tolik, kolik by se mi libilo.. Momentalne 5

stric
762 příspěvků 18.1.13 21:36
@ivca11 píše:
Kabát mám zatím jen jedem, černý a spíše by se dal odnotit jako jarní/podzimní. I když pokud není -20 beru ho na sebe i v zimě…

taky, akorát že na jaře a na podzim nosím svetry a kabát už ne

Amonute
360 příspěvků 18.1.13 21:41

6 ks kabátov, pričom lyžiarsku bundu a ani ľahkú športovú nepremokavú nepočítam :D

Mám 4 ks jarno/jesenných kabátov :
Béžový baloniak á la detektiv Columbo (ale v lepšom stave než bol ten jeho :))
Dva čierne - zamatový, podobný saku a druhý podobný plášťu.
Sivý, vojenského strihu ale lesklého materiálu.
Zimných mám 2 ks:
Dlhý princeznovký červený s kapucňou ako Karlulka. Ten nosím celú zimu a neexistuje aby mi v ňom bolo chladno.
Druhý je hnedý páperový, na slnku hrá viacerými farbami a topánky ktoré mi k nemu ako jediné sedeli som už musela vyradiť. Takže momentálne nosím len ten červený a hľadám nové topánky či ďalší kabát.

Gräfin
2642 příspěvků 18.1.13 22:01

Zimní dva - černý a šedý, podzimní tři - černý jednořadový, černý dvouřadový a zářivě červený. Na jaře budu muset doplnit zásoby, líbil by se mi tmavě modrý na jaro/podzim a ráda bych si na příští zimu pořídila camel

Audrey.Piper
412 příspěvků 18.1.13 22:10

Já mám jeden a nosím ho od podzimu do jara, podle teploty :D Univerzálně tmavě modrý. Teplý, sice krátký, ale zima mi v něm nebývá. Ozdobu ve vlasech prosím neberte vážně. jeli jsme na koncert Rhapsody in blue a měli jsme být v modrém a extravagantní :D

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.13 22:55

Zimní mám dva - jeden z letošní zimy, koupený v M&S, nicméně kvalitou nejsem nadšená… Budu asi muset pořídit nový, až bude nějaká hotovost navíc. Mám ještě jeden starý, ale ten nenosím - je doma u rodiny a já momentálně jinde. Dále pak vlastním jeden černý podzimní a jeden červený, který jsem si pořídila v zatmění mysli, také nenosím…

Minion
117 příspěvků 19.1.13 00:18

@Audrey.Piper Ty kytičky jsou nádherné! Je to z umělých kvítků? Ruční výroba nebo koupené? Něco podobného již rok sháním, přijde mi to tak krásné a jemné :-)
Kabátek je také moc hezký :-)

Mayim
401 příspěvků 19.1.13 00:37

Jeden jaro/podzim - koupený snad před pěti (možná víc) lety v Orsay, s vytkávaným vzorem květů nebo co to je…
ostatní tři spíš podzim/zima nebo zima/jaro, pokud se pod ně podbalím, tak klidně i zima (všechny jsou relativně volného střihu, tak se silný svetr vejde). Jeden jsem dostala před pár lety k Vánocům, šitý na míru - asi tam nějaká příměs vlny je, ale kolik přesně, netuším. Druhé dva ze sekáče, jeden s rádobykožešinovým límcem (umělina, ale ne opelichaná), vlna s něčím (nechce se mi teď lézt do skříně), o druhém bych řekla, že v něm vlny je převaha (aspoň podle toho, jak žere…).
PS: všechny čtyři jsou černé. Zimní bunda totéž…

Audrey.Piper
412 příspěvků 19.1.13 10:32

@Minion Ruční výroba. Rozebrala jsem umělé květiny z květinářství a tavnou pistolí je nalepila na obyčejnou tenkou čelenku. Měla jsem štěstí a sehnala jsem květiny, co na první pohled vypadají jako živé. Jedna starší paní se mě ptala, jak jsem to udělala, že nezvadly. :D

Kmonda
1 příspěvek 19.1.13 23:21

Mám jeden jediný..a stačí mi to:)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.13 00:06

Jeden - Merc. Hodně tmavě modrý a uvnitř klasický tartan. Podobný Donkey. Stál dost, je z UK, vtip však je, že tam se nosí na stavbách jako pracovní oděv :):). Tak si v něm hraji na hrdinu dělnické třídy.

EDIT: Mohl jsem tedy napsat barvu Navy, ale připadá mi tmavší. :)

Příspěvek upraven 20.01.13 v 10:59

Zuza279
36 příspěvků 20.1.13 10:48

Zimní kabáty mám 4, jeden dlouhý, všechny s vysokým podílem vlny a prakticky všechny koupené se slevou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek