Kolik máte kabátů?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.13 15:50

@Karoleenah
Mělo by to hřát hodně, protože zřejmě váš pes má srst z dutých chlupů, zrovna tak jako moji psi. Nevím jak vy, ale při jarním vyčesávání bych měla na svetr za hoďku, taky jsem o tom uvažovala, jedna paní spřádá psí chlupy, ale nějak mi to přijde morbidní mít svetr z vlastních psů. I když vlastně na tom nic není, a je to prý hřejivější jak od ovce. A my máme podsadu skutečně hodně jemnou a naši psi za mokra nesmrdí.

Suya
80 příspěvků 25.1.13 16:44

Kabáty mám momentálně 4: nejteplejší je černý 100 % vlna pod zadek s kapucí (nosím teď v mrazech), tyrkysovo-hnědě károvaný do půli stehen se 60 % vlny, pak krátký švestkový taky se 60 % a bílý se 40 % vlny. Všechny jsou to úlovky ze sekáče/Aukra, nestály mě víc jak 200,– (ale taky jsem strávila jejich hledáním dost času). Nejvíc jsem byla nadšená z toho černého, protože ten rozdíl v tom, jak mi je teplo, je mezi 60 % a 100 % vlny pocitově asi tak desetkrát větší! Předtím jsem tak úplně nevěřila zdejší propagaci stoprocentní vlny, ale musím říct, že to je fakt poznat.

Kaisa
24 příspěvků 2.2.13 17:08

Nejoblíbenější mám tři: černý dlouhý, 100% vlna od Denisy Nové, na který jsem před pár lety náhodou narazila na Aukru (kimonový střih, mírně rozšířené rukávy, širší pásek přes boky), dále 60% vlna od S. Oliver v barvě camel (naprosto klasický střih ke krku s límečkem) ze sekáče za 100 Kč a před Vánocemi se mi zadařil další sekáčový úlovek - tmavě modrý, lehce oversize, 100% vlna, délka nad kolena od Kenza (má nádhernou i podšívku :o)…), cena 450 Kč a je jako nový.
Navíc ten od Denisy Nové se dá v teplejších dnech nosit i jako šaty a to se mi na něm hodně líbí.
Jinak mám v šatníku i dost kabátů - ležáků (visáků), které v poklidu pokrývá prach.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek