Kolik máte kusů v šatníku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Oveeec
2270 příspěvků 3.9.19 23:57

@benyka Já jsem si pořídila černý rolák z Reparády, ten z bambusu. Rolák má na zip (ne moc hezký), je ze silnějšího, přiměřeně pružného materiálu, myslím, že by se nemusel ani vytahat, ani vyblednout. Jediné, co mě mrzí, je, že je málo „vysoký“. Ale že se na něj nenachytají chlupy, za to bych asi ruku do ohně nedala.

JancaBrno
9 příspěvků 7.9.19 10:56

Tak jsem napočítala 63 kabelek a 31 lodiček, ostatní již nehodlám raději počítat…

MP blanka
2187 příspěvků 7.9.19 11:00

@JancaBrno - ak ich skutočne máte až toľko, myslím najmä tie kabelky, tak si ich užite, ale ja si pri najlepšej vôli také množstvo neviem predstaviť. A tie úložné priestory…

giuliettka
5438 příspěvků 7.9.19 11:08

@MP blanka Keby boli tie cifry naopak, alebo číslo u lodičiek adekvátne vyššie k počtu kabeliek, tak je to uveriteľné, takto moc nie.

MP blanka
2187 příspěvků 7.9.19 11:16

My sa tu nadchýname pre minimalismus, alebo aspoň uvažujeme nad tým, ako nekupovať zbytočné veci, ale obchod potrebuje práve také nákupné maniačky, žije z nich. Ja by som tipovala, že si možná @JancaBrno až tak nevymýšľa. Ale snáď ju to nadbytočné hromadenie časom prejde.

JancaBrno
9 příspěvků 7.9.19 13:47
@giuliettka píše:
@MP blanka Keby boli tie cifry naopak, alebo číslo u lodičiek adekvátne vyššie k počtu kabeliek, tak je to uveriteľné, takto moc nie.

a pročpak né?! Na kabelky nedám dopustit, ač sou některé již starší a lodičky mi i manžel bohužel vyhazuje když jsou okopané což nejvíce od pedálů v autě a úžasných chodníků v Brně :-(

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek