Kolik ovládáte jazyků?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
monicka
566 příspěvků 30.6.16 21:42

@Morrighan Asi vás zklamu, ale pokud jde o jazykovou zkoušku ze společného základu na FF UK, tak vám bohužel japonštinu nepovolí - mám totiž tu samou zkušenost, kdy jsem se o uznání japonštiny (s JLPT certifikátem v ruce) pokoušela a nakonec jsem si musela udělat jeden z jazyků v jejich výběru :). Možná to maximálně můžete zkusit přes studijní oddělení, jestli by to nějak nešlo, ale nespoléhala bych na to.

Morrighan
1335 příspěvků 30.6.16 22:16

@monicka Tak právě to studijní to nepovolí. Tam se na mě koukali jakože co si to dovoluju se na to vůbec ptát. Ale už od několika lidí jsem slyšela, že ústav anglického jazyka a didaktiky to občas uzná tak trochu s přimhouřeným okem. Ale tu fráninu se radši učím, protože tak na 70% jsem si jistá, že mě pošlou do háje.

Nordlyseet
203 příspěvků 2.7.16 12:08

Mě by zajímalo, zda se ty z vás, co vystudovaly nějaký ten exotičtější jazyk, tím jazykem taky živíte, popř. jak? :)

Jinak jsem taky jazykář, pracuju s AJ a NJ a bokem jsem si k tomu jako samouk přihodila francouzštinu a norštinu.

Morrighan
1335 příspěvků 2.7.16 12:10

@Nordlyseet Já se přiznám, že ne…(btw, máte tipy na samoučení francouzštiny?)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek