Kolik párů bot už je moc?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.14 12:36

Bot není nikdy dost, kdyby bylo na mně, tak mám ke každým šatům jiné boty. No a když by se připočetly ty ostatní k jiným outfitům, barák by nestačil. Tak se musím vrátit do reality a říkat si, že by mohlo být i hůř, než je. Což je i dobrá výmluva, když se člověk neudrží a zakoupí další pár, je to přece jen další maličké příblížení k ideálnímu počtu.

Dadoo
5536 příspěvků 6.2.14 13:38

Tak já mám aktuální stav skoro 60 párů.
Ale včetně těch dvou letních, které už půl roku vozím v autě, abych je vyhodila. Nějak jsem to zatím ale nestihla :-D

Alizon
1235 příspěvků 6.2.14 14:31

Koukam ze diskuse znovu ozila. Asi pujdu prepocitat boty. Obavam se ze od minuleho prispevku jejich pocet opet narostl:)
Ale koupili jsme novy botnik, tak je porad kam je davat.

Zebra33
2038 příspěvků 6.2.14 15:17

Nevim, kolik mam presne paru, ale z nasich 8 botnikovych suplatek na boty ja zaplnuji sest, pritel jeden a pul a ve zbyvajici pulce jsou ruzne kremy, impregnace apod. Do jednoho suplatka se vejdou v prumeru tak ctyri pary bot, aktualni par mam na rohozce, boty na aerobik taky mimo, ctyri pary lodicek mam v praci, aktualne nesezonni obuv v krabici ve sklepe…mmm… no radsi toho pocitani nechame :)

Oveeec
2873 příspěvků 16.3.14 16:35

Bože, to je balzám na duši, že má někdo tolikery boty. Já jich mám pořád málo, ale dneska jsem to spočítala…je toho asi 17 párů. Úplně mě to vyděsilo - jak je možný, že je jich pořád málo? Ale je to tak. Ono to chce zimní, jarní/podzimní, letní, vždycky aspoň jedny černý, ale taky něco jemnějšího, potom k sukni, ke kalhotám, něco elegantnějšího, něco štrapácnějšího, no a pak ještě nějakej ten barevnej výstřelek.
Já teda v krámě nakupovat nemůžu, s 42 nohou, ale jistí to spartoo.cz. Akorát jsem se rozhodla kupovat už jenom kvalitní a kožený, ono fakt mít okopaný laciný boty nevypadá dobře (ačkoli já okopu všechno za tejden, neumím chodit). Leze to do peněz, ale zase se říká, že člověk není dost bohatej, aby moh kupovat levný věci. A taky mám teorii, že kdybych tahala například celý jaro jedny jediný boty, vydrží rok a stejně se musí koupit nový, kdežto takhle mi moje oblíbený vydrží dýl. Takže mít víc bot znamená ušetřit:) Jedinej problém je, že mám nutkání si od jedněch nádhernejch a pohodlnejch bot nakoupit několik párů pro případ, že je přestanou vyrábět a já už takový neseženu :/

trinita
323 příspěvků 16.3.14 22:16

Práve včeta mi pribudli tyrkysovomodré tenisky… ešte pátram po nude lodičkách, ale zatiaľ som nenarazila na také, ktoré by mi vyhovovali… a keď narazím na nejaké zaujímavé a pekné letné sandále, určite neodolám… proste, topánok nikdy nie je priveľa…

007bohunka
658 příspěvků 16.3.14 23:14

Mám 10 párů, ale určitě to napravím.

nanjua
1153 příspěvků 16.3.14 23:40

Podle me situace kdy je bot uz moc nastava tehdy, kdyz pri prekopavani skrine najdete krabici s botama ktere jste jeste nikdy predtim nevidela :-)

Příspěvek upraven 16.03.14 v 23:41

real.blond
6688 příspěvků 16.3.14 23:40

@nanjua i to se mi stava.. ale teda rozhodne nemam pocit, ze bych jich mela moc! :D

korinkal
53 příspěvků 16.3.14 23:48

Já mám asi 45 párů bot, nejvíce jsem nakoupila za poslední dva roky (pracuji), předtím jsem dlouho měla třeba jeden pár bot na rok (chodila jsem v teniskách i v zimě). Asi si to kompenzuji. Ale už toho musím nechat! Boty kupuji hodně ve slevách, i na ně čekám, než se dostanou do výprodeje. Za jeden pár bot dám průměrně 700 Kč bych si tipla, takže celkem již 31500 :-( Nyní mám zrovna zbavovací období, kdy chci prodat některé boty i věci ze šatníku na aukru…

nanjua
1153 příspěvků 16.3.14 23:56

@korinkal s tim prepoctenim bot na penize jste mi vrazila brouka do hlavy… asi me prave presel usmev

Brioso
445 příspěvků 17.3.14 08:25

Tahle diskuze me hrozne provokuje :-) Jsem si rekla, ze svoje boty radsi nechci pocitat, ale asi budu donucena. Tak snad vecer to spocitam. Stejne do botniku musim, abych uklidila zimni.

blanick
39 příspěvků 17.3.14 08:47

Jak už bylo řečeno, bot není nikdy dost (taky hodinek) :-) nejvíc jsem měla všelijakých lodiček a sandálků na podpatku - než dcera dorostla do mojí velikosti.

Bugatti
4086 příspěvků 17.3.14 08:52

@blanick Já jsem si právě zvykla nosit podpatky v době, kdy dcera dorostla do mé velikosti. Začaly se mi totiž ztrácet boty na nízkém podpatku. Jak jsem si nějaké koupila, do měsíce už nebyly moje. Dodnes já nosím podpatky a dcera jen výjimečně.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.14 11:48

@nanjua To uz se mi stalo. Radost z „noveho“ paru bot byla velika :).

Zebra33
2038 příspěvků 17.3.14 13:59

@nanjua - ja nachazim pravidelne pary bot, ktere jsem uz uplne zapomnela, ze vlastne mam! Pak si je jednou obuju, po hodine noseni zjistim, ze jsou ukrutne nepohodlne, coz je vlastne ten duvod, proc jsem je tak dlouho nemela na sobe, dobelham se domu, boty opet strcim tam, kde jsem je nasla, a zas je sakra dlouho nevytahnu :D

Syslik1
95 příspěvků 17.3.14 14:57

Čím více bot mám, tím větší mám pocit, že ještě nějaké potřebuji - a k nim kabelky a tak dále do nekonečna…

lorens
2508 příspěvků 17.3.14 17:40

Prave jsem uklizela zimni obuti, protoze doufam, ze uz skoncila letosni priserna zima. Mam dvoje „jezdecke“ po kolena, troje kozacky na podpatku po kolena, dvoje kotnickove na podpatku, dvoje kotnickove na nizkem - takove jako panske a jedny UGGsy na prochazky se psem, kdyz je hodne zima. Celkem 10 kousku. Normalne jsou tady zimy mirne a polovinu clovek prochodi v lodickach. Zbytek ani pocitat nejdu, mela bych ze sebe depku. :) Mela bych se nejspis nad sebou zamyslet.

sarinka.v
426 příspěvků 17.3.14 17:52

Myslím že bot není nikdy dost :D Cenu svých dohromady raději ani nepřepočítávám…to bych šla do mdlob taky, ale „tísní“ se mi jich doma něco kolem 50 párů, včetně žabek a jedněch pohorek.

poulet
57 příspěvků 17.3.14 18:28

Ja se tomu pocitani dost vyhybam, proste nechci, podvedome jaksi tusim, ze bych sama sebe dost vydesila :-) Takze vsem kamaradum, znamym a kolegum na tento dotaz odpovidam „nevim, boty, puncochy ani korale zasadne nepocitam“ :-)

LorelaiH.
3389 příspěvků 17.3.14 19:23

Tak já jsem se dnes hecla: uklízela jsem zimní boty a u toho počítala: vyšlo mi číslo 29, včetně holínek a svatebních střevíčků, které schovávám spíš z nostalgie. Když jsem to napsala své sestře, odepsala mi, že jsem šílená :) Ale je to i tím, že mám dost specializovaných bot: např. botasky na běhání, na tanec, trekové, na tenis, do města apod.

0zero7
4458 příspěvků 17.3.14 19:30

Ja kdyz jsem se stehovala z kontinetu na kontinent, tak jsem mela cca 87 paru bot. Samozrejme jsem vetsinu pred stehovanim rozdala. Neco malo prodala online a nechala si Jen Ty nej.
Stehovala jsem se myslim ze 4 nebo 5 pary. Kolik mam Ted nevim. Ale ani na to radsi nebudu myslet :)
Tyhle carvelly jeste porad trci v cz. Ze bych si je poslala…

lorens
2508 příspěvků 17.3.14 20:38

@0zero7 Je, ja mam podobne, akorat nemam tak velkou masli, ale to muzu zmenit. :)

dost_bot
2071 příspěvků 17.3.14 20:49

Bot není nikdy dost :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek