Kolikrát nosíte oblečení před praním?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.14 21:39

@edge byla tam má žínka. A pak ještě něco o tom, že má žínka je kost a dál už nevím. Mně ten diblík taky hned naskočil, ale nemohla jsem si vzpomenout, z čeho to je

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.14 22:03

@stricc Tak vám pěkně děkuju :-) Jdu hledat kost.

Uživatel je onlineDruI
362 příspěvků 22.07.14 22:06

@edge Tak až to najdete, tk mi zkontrolujte, jestli si to pamatuju správně :)
„Má žínka je diblík, na prádlo má mydlík.
Košilka jak skvost, má žínka je kost!“

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.14 22:36

@DruI Máte to přesně :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.14 22:38

@edge cítím se ošizena(. Nechce se mi to hledat, zajímalo by mě kdo dělal ten první překlad bez diblíka s měkkoručkou.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.14 22:41

@RenaLange Nesmutněte, kdybyste chtěla diblíka, je to překlad Evy Marxové, vydáno v r. 1989, cena 35,– Kčs.

Pampeliska5
44 příspěvků 23.07.14 01:22

Lidi proste smrdi. Pred 2 lety jsem bydlela v Pha a cestovala do prace mhd a ty lidi smrdeli uz od brzkeho letniho rana. Ja jsem vzdy milovala vyjit rano ven po sprse ven, letni saticky nebo cista halenka a trosickz parfemu. Radost ze sveziho rana me presla hned v buse. Jako chapu ze nekdo smrdi odpo ve 30stupnovem vedru, ale rano to nepochopim, bud se nesprchuje nebo ma kosili druhy den. Vysledek je v lete jedinny proste smrad. Jako muj pritel, pac se malo poti, tak snese mimo vedra tu kosili i 2 dny a opravdu nesmrdi, pac se nepoti. Ale takovych lidi je min. a rozhodne toto nepraktikuje ve vedrech nebo kdyz se necekane zpoti. Ja jsem dcera majitelky cistirny odevu, takze deformace. Ale uz roky bojuji s tim, jak mi porad nekdo chce kritizovat jak peru/na kolik/kolik davam prasku/jak casto. Vsichni se k tomu potrebuji nutne vyjadrit, jakoze staci prat vse na 40, staci 2 pracky tydne (svetla/barevny/materialy neresit/pracky jsou dneska do 5kg, takze poradne narvat) a hlavne nezehlit. Ja temto lidem taky nemluvim do prani a mlcim o tom, ze ty jejich zaprane rucniky proste smrdi na navsteve, jelikoz nejsou vyprane na 60, aby to k necemu vubec bylo. Ze me tilko vydrzi bile dele nez po 2 vypranich. Ze pracku nenaplnim az po okraj, pac avivazi si to muzu ovonet i bez pouziti pracky. K nicemu takovemu se nikdy nevyjadruji, pac nechci pusobit jako arogant a taky, tim ze nekomu reknete, ze vy si tilko menite 1× denne a spoludiskutuji 1×2dny nebo ze spatne pere, tak mu vlastne rikate, ze je prase. A to zvlast zaryte hospodynky spatne snaseji.

Betty J.
2031 příspěvků 23.07.14 06:29

@Pampeliska5: tak jestli hledáte fórum, kde se kdokoli nevyjadřuje k čemukoli, a to se vší vervou, trefila jste kozla.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek