Kompletní proměna - nadprůměrně kvalitní služby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenaD.
4 příspěvky 10.07.18 22:18
Kompletní proměna - nadprůměrně kvalitní služby

Dobrý den, dámy.
Je to tu. Klapla mi třicítka a dostala jsem se do fáze, kdy na sobě cítím, že je ten správný čas začít se sebou něco dělat. Dosud jsem jen studovala nebo pracovala, honila se, bez času na sebe. Oblečení jsem neřešila, často bych svůj poděděný šatník objevila tady v pekle, nic nového jsem si nekoupila, nevyznám se, neumím hledat kvalitu, kombinovat, skládat varianty, střihy, barvy. Líčila jsem se jen řasenkou, od 17let prošedivělé vlasy barvila doma hennou, životní styl šílený.
Dnes jsem o 15kg lehčí, zdravá a plná elánu, mám chuť ze sebe udělat ženu, pro kterou je pravidelná péče o sebe samu běžnou rutinou.

1. Vlasy. Barvila jsem se doma hennou, bylo to nízkonákladové a pečující, jenže se stále stejně nudným výsledkem. Co se týče střihu, žádný odvaz. Nuda, šeď (doslova), připadala jsem si o 10let starší. Hledám tedy kvalitní kadeřnickou službu: kromě pečlivého ostříhání a barvení mě zajímá i samotné poradenství. Hledám profíka, který mi bude věnovat čas (kdo nespěchá mít do hodiny vše hotové), někoho, kdo se na mě podívá a vezme v úvahu tvar obličeje, postavy, styl oblékání a života, věk, barevnou typologii a navrhne jak samotnou barvu, tak střih, poradí s úpravou a péčí. Chci se vyhnout obligátní otázce „tak jak to chcete“ a za půl hodiny odejít s něčím, co mi třeba vůbec nemusí sedět.
  1. Make-up. Neumím se nalíčit ani na běžný den, nevím, co mi sluší, jak se s čím pracuje a už nemám chuť zkoušet podle YT videí metodou pokus-omyl. Opět, hledám kvalitního vizážistu. Kdo se na mě podívá, vezme v úvahu vše výše popsané a řekne mi, které barvy, které konzistence na můj typ pleti a hlavně mě s tím naučí pracovat. Kdo mi řekne, co je třeba korigovat a jak. Kdo mě nenechá odejít, dokud to nebudu umět obstojně aspoň v základu.
  1. Oblečení a boty. Totéž. Hledám stylistu, co mi styl pomůže vytvořit. Sedne si se mnou nad mými představami a požadavky. Poradí, jak oblékat konkrétně mou postavu s ohledem na mé proporce a problematické zóny. Vybere barvy, střihy, materiály. Poradí s botami i s doplňky. Pomůže mi to vše nakoupit, naučí mě kombinovat.

Chci radikální změnu, a za poctivou kvalitu zaplatím i dojedu. Najdu? Máte osobní doporučení? Nemusí jít o věhlasná jména, ale o nadšence, kteří pro svou práci dýchají a mají výborné výsledky. Praha nebo okres Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Liberec, Jablonec n. N., Semily. Nebo prostě i z ruky.

Reklama

Reklama

Reakce:

zelwice
18 příspěvků 12.07.18 14:04

Nejprve vás chci pochválit, s tím není nikdy pozdě! :)

Určitě bych mrkla na nějaké weby na toto téma (Blanka Winter, Michaela Měřínská, SuperVizáž.sk - Beáta Oravská) a pokud se vám některá z autorek zalíbí, všechny poskytují stylistické služby, poradenství i v líčení a tak. Kadeře asi nedělají, ale poradí. Určitě pro představu mrkněte na ty weby daných osob, případně M. Měřínská má i knihu ;)

Mellaanie
11 příspěvků 12.07.18 19:19

Ahoj, jak už slečna doporučuje, Blanka Winter má super blog takže bych teoreticky doporučula ji. Jinak procházím podobnou fázi a mám jednu radu:nechtějte vše hned:) Trvá to ale stojí to za to:)

LenaD.
4 příspěvky 14.07.18 19:11
@Mellaanie píše:
Ahoj, jak už slečna doporučuje, Blanka Winter má super blog takže bych teoreticky doporučula ji. Jinak procházím podobnou fázi a mám jednu radu:nechtějte vše hned:) Trvá to ale stojí to za to:)

To ani nechci vše hned, vím, že to je běh na delší trať, ale už to chci začít řešit. :)

VeronikK
571 příspěvků 15.07.18 09:02

Doporučím dotaz zkopírovat do vlákna „Pro lidi vo tápou v modě“

LenaD.
4 příspěvky 18.07.18 18:58
@VeronikK píše:
Doporučím dotaz zkopírovat do vlákna „Pro lidi vo tápou v modě“

Děkuji za radu.

Reklama

Váš příspěvek

Elsa Schiaparelli se otáčí v hrobě. Její odkaz pošlapali na přehlídce plameňáci!

V roce 2014 módní návrhář Marco Zanini oživil značku Schiaparelli... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama