Konzervativnost, extravagance nebo jen nuda?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bugatti
4086 příspěvků 21.8.12 14:30

@razorblade To si dovedu představit a ocenila bych to u náctileté studentky. U ženy 25+ v pouzdrových šatech nikoliv. Působilo by to dojmem, že přes svůj mladý věk roztržitá nebo že chce za každou cenu strhnout pozornost na sebe.

Canavi
227 příspěvků 21.8.12 14:31

@Ani každá bota jiná se mi moc líbila na Heleně Bonham Carter. Tady by to chtělo barevné šaty, s těmi šedivými to vypadá jako omyl.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 14:38

@Bugatti Poutat pozornost to má. Strkat lidem brouky do hlavy. Co je to za svět, kde to žijeme, že nikoho ani nenapadne nosit dvě odlišné boty?
Podstata, co se mi na tom líbí, je, že ty boty by jinak musely být úplně stejné, až na barvu. A ten náhrdelník by ty poloviny měl opačně. Prohozené tkaničky a barvy ve verzi razorblade mi také přijdou fajn. Prostě v momentě, kdy je to evidentní doladěný účel, tak je to takové designové.
Historicky to není nic nového. Ve středověku byly běžné nohavice odlišné barvy a k nim půlený vršek ve stejných, opačně umístěných, barvách (jako šachovnice). Proč nějaké takové prvky nezamíchat do dnešního oblečení?
Ale hraju si s tím nápadem spíš s designérského pohledu, hlavně proto, že mám spoustu jiných věcí na práci, tak mě typicky napadají blbosti ;) Odlehčená varianta mohou být odlišné ponožky.
Boty v jedné z barev a kabelka v druhé by byly jistě pěkné, ale k úplně jinému tématu.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 14:44
@Ani píše:
@Bugatti Poutat pozornost to má. Strkat lidem brouky do hlavy. Co je to za svět, kde to žijeme, že nikoho ani nenapadne nosit dvě odlišné boty?
Podstata, co se mi na tom líbí, je, že ty boty by jinak musely být úplně stejné, až na barvu. A ten náhrdelník by ty poloviny měl opačně. Prohozené tkaničky a barvy ve verzi razorblade mi také přijdou fajn. Prostě v momentě, kdy je to evidentní doladěný účel, tak je to takové designové.

Mně se to líbí. Tohle bych ráda viděla ve skutečnosti. U tenisek mi to tak nepřijde, moje dcera taky nosí každou tkaničku jinou a mívala jsem kdysi dva kamarády, co si prohodili boty a zásadně nosili jednu tenisku svítivě zelenou a druhou růžovou, ale u jinak stroze elegantního úboru mi to přijde jako skvělý nápad.

Diankenstein
1895 příspěvků 21.8.12 15:14

@Ani je to skvělé, hlavně s těmi korálky!

MP ave
41 příspěvků 21.8.12 15:18

Ani, bych si to klidně na sebe vzala, líbí moc, ale měla bych problém s kabelkou, aby nenarušila tu roztomilou šachovnicovitost :o)

Osmikraska
670 příspěvků 21.8.12 15:32

@Ani
S teniskama či ponožkama (každá jinak pruhovaná) mi to přijde pro rebelku skvělý nápad. U tkaniček už je to dnes celkem normální…

Různé lodičky si dokážu představit k nějakému hodně rozvernému, umně nakombinovanému a šílenému oblečení. Představovala bych si hodně bláznivý celý outfit a v něm dosti výraznou osobnost, která to unese. A nevim nevim, spíš večer na party nebo nějaké premiéře či tak něco…

Tak jak jste to nakombinovala vy by mi to připadalo nedotažené. Nevim nevim… Možná by se to dalo i s tamvými šaty, kdyby se ta fakt dobře vyladilo. Ale spíš si myslim, že by to moc dobře nepůsobilo.

Hm ale závěr asi je, ža ať či tak, bude to rebelství, které se většině lidí líbit moc nebude, takže hlavně to chce odvahu a nezávislou a silnou osobnost. Takový člověk může pak jít i v pytli.

Já když jsem vnitřně úplně přesvědčená, že je něco ok, taky v tom chodim, a vůbec mě netankuje, že spoustě lidí to nic neříká.

Karoleenah
2322 příspěvků 21.8.12 15:44

@Ani Mně se to zdá dobré právě tak, jak jste to nakombinovala, včetně těch korálků. Je to určitým způsobem elegantní a praštěný najednou, což je v podstatě definice mého módního cíle, takže já jsem pro. :)

JohankaK
191 příspěvků 21.8.12 15:55

@Ani Já sjem to viděla už i na Boo, která se mi moc líbí, jak v oblékání, tak pisatelsky.

Tady:http://booneedsnewshoes.blogspot.cz/…-makova.html

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 16:10

@JohankaK To je super, dík za odkaz na blog.

Osmikraska
670 příspěvků 21.8.12 17:41

No vida na té holce Boo to vypadá docela dobře! A já si to neuměla představit. Rozhodně ale nelze doporučit každému;)

blacken
2464 příspěvků 21.8.12 18:21

@Ani Líbí se mi to… kdyby k tomu byl ještě třeba lak na nehty ve stejných barvách, tak paráda. Právě ta strohost šatů tomu nahrává. Je to vtipné a zároveň pěkné. Jenom sehnat body ve dvou odstínech - ještě jsem neviděla takové, které bych chtěla mít dvakrát. Potkat někoho takového, určitě by mě to pobavilo (v dobrém slova smyslu).

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 20:21

@blacken Mě to napadlo tak, že mám doma jedny boty, které se mi vyzouvají (ale jinak sedí). Tak jsem si říkala, že bych je přebarvila a přidala nějaký veselý pásek, udělala z toho prostě trochu ulítlé diy boty. Pak mě napadlo udělat je každou jinou. Nicméně zrovna ty se k tomu moc nehodí. Ale koupit klidně v sekáči, klidně trochu onošené boty a obarvit každou jinak mi zní docela schůdně.

blacken
2464 příspěvků 22.8.12 00:49

@Ani Možná… podle toho, jak by ta barva chytla, aby to nekazil dojem, že je jedna obarvená… Ale rozhodně to stojí za vyzkoušení…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek