Korzety jsou zpět!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Morrighan
1335 příspěvků 26.11.15 12:18

Já jsem hubeňour, tak se bojím, že bych byla ještě hubenější, ale zase když se podívám na Piráty z Karibiku, tak Keira Knightley nevypadala nějak špatně a to má postavu asi jako já. Ale korzety se mi líbí, dělají pěknou siluetu (třeba jsem si všimla v Game of Thrones, kde mají většinou korzety, mají fakt pěkné takové to torzo xD). Každopádně jsem si jednou v Nosferatu zkoušela takový pseudo-korset. Byl z látky a jedna část se nedala rozepnout (ta nejužší) a nedalo se to pořádně oblíknout bez hekání. Každopádně to nebylo vyztužené a spíš mi to můj víceméně neexistující hrudník ještě víc spláclo a nedalo se v tom dýchat xD

HannahB Fashion
7 příspěvků 26.11.15 12:21

@Morrighan I na štíhlé postavě vypadá korzet hezky, přikládám fotky mne a mého korzetu, který jsem si nedávno šila :)

Morrighan
1335 příspěvků 26.11.15 12:27

@HannahB Fashion To já neříkám že ne…ale já jsem 171 cm na 50kg a bojím se, že by mě to ještě zúžilo xD V takovém se asi dýchá líp co? Já jsem do gothiky a tak, takže se mi hrozně líbí, ale myslím, že zrovna korzet musí být dobře udělaný a na míru, aby fakt padl a to stojí peníze. (btw, moc ti to sluší :))

HannahB Fashion
7 příspěvků 26.11.15 12:31

@Morrighan Děkuju, ano nejlépe korzet padne a tím pádem se v něm i bezproblémově dýchá když je právě dělaný na míru :) Mám pár zákaznic i s takovou postavou a je pravdou, že u veřejnosti to většinou budí větší pohoršení než na postavě o něco silnější. Chce to zkrátka umět nosit, aby i takový extrém vypadal hezky.

myjka
28 příspěvků 7.12.15 19:38

Korzety pro hubenejší od Burlesky - www.korzetier.eu
Možno si vyberiete. :) Ocelove aj umele kostice.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek