Košilemi na míru od Blažka nebo Janek shirt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Straight8
2 příspěvky 06.03.18 10:28
Košilemi na míru od Blažka nebo Janek shirt

Dobrý den, rád bych se zeptal na zkušenosti s košilemi na míru od výše uvedených výrobců, případně jakékoli další zkušenosti s výběrem kvalitni košile na míru.

Reakce:
MartinKadlecek
2 příspěvky 20.03.18 11:03

Stoprocentně Janek. Zkoušel jsem už pár made-to-measure dodavatelů a co se týče košil, tak u Janka jsem byl nejspokojenější. Případně vypadá slibně La Sartoria na Haštalském náměstí. Blažek je na mtm zbytečně předražený.

Straight8
2 příspěvky 28.03.18 21:58

Díky moc za příspěvek. La Sartorii znám, nicméně si nejsem vědom, že by nabízeli košile na míru.

MartinKadlecek
2 příspěvky 29.03.18 00:20

Ano, Sartoria dělá i made to measure košile a co vím, tak šijí i bespoke.

lukinohk
54 příspěvků 17.04.18 12:41

Osobně mám zkušenost s MTM Le Premier, Blažek, Janek.
Zpracování je v podsatě velmi podobné a záleží spíš na výběru a ceně látky. Všichni nabízejí látky v několika cenových kategoriích a látka hraje taky roli v pohodlnosti košile.
Přijde mi, že MTM košile je obvykle dost „na těsno“, takže když přiberete 2-3 kila, je vám skoro malá, obvykle si musím nechat přidávat několik centimetrů do prvně naměřených mír.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

Autor: Adéla

Naprosto chápu poslání huňaté šály. Ale opravdu ji potřebujeme mít... Celý článek