Kosmetický blog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Mauvy
263 příspěvků 12.12.14 08:03
@Potrefenáhusa píše:
@aailyyn @Zebra33 @Mauvy Jsem taky z Prahé, ale Petru poslouchat nemůžu, fakt se to nedá.

Já jsem to taky nějakou dobu zkoušela ji poslouchat, ale přestala jsem s tím, tahalo mě to už za uši. A to prý by ráda měla nějakou talk show (o kosmetice) v televizi, jak někde na videu prozradila. No nevím. Mně po pravdě řečeno ani není moc příjemná barva jejího hlasu. Jinak přehled v běžné drogerkové kosmetice zřejmě má (jako by snad ničím jiným ani nežila), technicky je její líčení asi v pořádku, ale z mnohých jejích barevných kreací jsem byla rozpačitá – tolik barev spíš připomínajících pouťové zboží…

aailyyn
809 příspěvků 12.12.14 11:55

@Mauvy

Její styl a její způsob prezentace mi připadá celkově zvláštně křečovitý a afektovaný. Od ženy po třicítce už bych tak nějak očekávala, že s lehkostí a šarmem bude za noblesní bytost, která ví, co jí sluší. (A je mi jedno, jestli jsou to džíny nebo kostýmek.)

aangie
325 příspěvků 13.12.14 22:06
Morže
1094 příspěvků 13.12.14 22:39

Na Pétě mi čím dál víc leze na nervy to, že se všude pořád tváří stejně - s širokým úsměvem. Její obličej nyní vidím všude. Jako taková pěkná manekýnka. Jakoby jinou mimiku než úsměvnou nemělo.

Příspěvek upraven 13.12.14 v 23:51

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.14 23:02

Vy tu pomlouváte Petru, protože jste si nepustili její videokurz pozitivního myšlení… :)
Mne tady v Práglu furt někdo upozorňuje, že mluvím moravsky (ignoranti, jsem Slezan)a doma mi zase říkají, že už natahuji „žvejkačku“ jak Pepík (ignoranti, jsem jejich :().
myslím, že součástí umění blogerín je i přehrávat, což ji u mluvy jde.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.14 23:42

Sice Petra říkala, že se to nemá, ale… :)
Mrkněte na toto:https://www.youtube.com/watch?… Přesně 13:09 minut o ničem. Když ji dám modrou košili, může to být projev z roku 1988 zaryté svazačky. Z 99 slov je jich 100 bezobsažných :) :). Takové potkávám občas služebně, říká se tomu koučink :)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.14 08:13
Mauvy
263 příspěvků 15.12.14 07:54
@aailyyn píše:
@MauvyJejí styl a její způsob prezentace mi připadá celkově zvláštně křečovitý a afektovaný. Od ženy po třicítce už bych tak nějak očekávala, že s lehkostí a šarmem bude za noblesní bytost, která ví, co jí sluší. (A je mi jedno, jestli jsou to džíny nebo kostýmek.)

S Vaším pohledem se ztotožňuji. Petra si dokonce jednou nechala udělat barevnou typologii, ale moc se jí neřídí, zkouší kdeco a leckdy je to mimo. Třeba si říká, že život je příliš krátký na to, aby si nezaexperimentovala. Jenže já si spíš říkám, že život je příliš krátký na to, abych nosila barvy nebo střihy, co mi nesluší; že život je příliš krátký, takže bych ho měla využít k tomu a nosit to, co mi spíš lichotí, a ne, co mě hyzdí. Kulturu oblékání bych sama pro sebe rozhodně nehledala v „českém“ Háemku, nebo dokonce v asijských e-shopech. A co se týče mluveného projevu, chodím jinam (kde se obecně ukazuje kvalita). Líbí se mi, když se blogerka při mluvení lehce usmívá, nebo se tváří mile a sem tam se lehce usměje, to na mě působí příjemně, přirozeně, neafektovaně, kultivovaně. Když má ale blogerka během dvacetiminutového povídání neustále pusu od ucha k uchu, říká mi můj vnitřní radar: Pozor! Třeba je to u Petry podobně jako u koček domácích: kočky předou, nejen když jsou spokojené, ale předením se i uklidňují tehdy, když se bojí nebo když je něco bolí.

Příspěvek upraven 15.12.14 v 10:34

Mauvy
263 příspěvků 15.12.14 08:13
@LCH píše:
Vy tu pomlouváte Petru, protože jste si nepustili její videokurz pozitivního myšlení… :)
Mne tady v Práglu furt někdo upozorňuje, že mluvím moravsky (ignoranti, jsem Slezan)a doma mi zase říkají, že už natahuji „žvejkačku“ jak Pepík (ignoranti, jsem jejich :().
myslím, že součástí umění blogerín je i přehrávat, což ji u mluvy jde.

Právě že jsem si to pustila.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.14 10:03

@Mauvy To bylo myšleno v nadsázce, já tyto samospasitele z lidu čtoucí psychopopulárku moc nemusím.

Mauvy
263 příspěvků 15.12.14 10:12
@LCH píše:
@Mauvy To bylo myšleno v nadsázce, já tyto samospasitele z lidu čtoucí psychopopulárku moc nemusím.

Mně už to pak taky došlo, že jste to nejspíš nemyslela vážně. Ostatně pod tím Petřiným videem je jedna zajímavá reakce (někde ke konci a je dlouhá), která mi mluví ze srdce. V životě jsem totiž poznala lidi, kteří se stále chovali, jak jsou pohodoví a veselí, jací jsou to suveréni, ale ve skutečnosti se za tím skrývaly dost velké problémy: někteří „pohodáři“ se dokonce léčili na psychiatrii a někdo dospěl s duševní chorobou k invalidnímu důchodu. Takže já jsem pokaždé, když vidím či poznám někoho, kdo se ohání permanentním pohodářstvím, velice opatrná.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.14 10:24

@Mauvy Ano i v tomto případě to zavání pózou a nějakým latentním problémem. Ostatně ten je u většiny sluníčkových lidí, neschopných přijmout, akceptovat a vnímat většinu. Každopádně je to jejich věc, do chvíle, než to agresivně začnou cpát okolí.

aailyyn
809 příspěvků 15.12.14 10:29

@Mauvy

Já bych to snad ani nepaušalizovala na to, kde to kupuje, ale spíš co kupuje a jak to prezentuje. Celé je to takový cirkusový mix. Je to nevyhraněné, ale na druhou stranu to asi funguje. Její blog je dost populární a tipla bych, že mladší čtenářky to takhle baví a berou to. Nechtěly by se koukat na ženu, které to stále sluší, ví, co a jak, protože při tom vypadá pořád tak nějak dobře, ale prostě… stejně. :-) Těžko říct, co je v tom všem vlastně Petřina upřímná sebeprezentace a co určitá „oběť“ na oltář úspěšného blogování (zkoušení věcí, v nichž se necítím, nelichotí mi, odpovídání na otázky, do kterých nikomu nic není, prezentování vlastního soukromí, protože se o něj čtenářky zajímají).

Morže
1094 příspěvků 15.12.14 11:38

Proto mám raději osoby, které se dokáží normálně naštvat, být smutný, jízlivý a já nevím jaké jsou ještě vlastnosti, které jsou všeobecně interpretovány jako špatné vlastnosti, které by neměly být ukázany, než ty osoby, kteří se furt jen usmívají a ukazují, jak jsou v pohodě. Nepřipadá mi normální, aby byli lidé jen sluníčkový a veselí… často to zavání přetvářkou.

Mauvy
263 příspěvků 15.12.14 13:44
@Morže píše:
Proto mám raději osoby, které se dokáží normálně naštvat, být smutný, jízlivý a já nevím jaké jsou ještě vlastnosti, které jsou všeobecně interpretovány jako špatné vlastnosti, které by neměly být ukázany, než ty osoby, kteří se furt jen usmívají a ukazují, jak jsou v pohodě. Nepřipadá mi normální, aby byli lidé jen sluníčkový a veselí… často to zavání přetvářkou.

Nebo když je člověk smutný, když mu třeba někdo v rodině bojuje se zákeřnou nemocí, nebo dokonce umřel, tak se na veřejnosti nutit do násilného smíchu, to mi přijde i neuctivé vůči tomu, kvůli komu je onen člověk smutný. Já se přetvařovat prostě nedokážu; ano, v práci musí být člověk leckdy diplomat, když jedná s lidmi, ale někdy to vyžaduje opravdu přemáhání.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.15 15:09

Tohle někoho zajímá? Blog s fotkami všeho, co jsem vypotřebovala…připadá mi to strašný. Možná taky proto, že už je toho na netu mooooc. Navíc tam čerpá i z jiných blogů, omílání stále stejného dokola. Už mě jen napadá nějaká parodie s fotkama vymačkaný zubní pasty, ruličky hajzlpapíru a použitý žiletky. Nevymyslel už někdo ňáký posměvačný video, ať se aspoň pobavím?
http://u-sedmikrasky.blogspot.cz/search?…

Roseline
2319 příspěvků 9.1.15 17:52

@ještěřička
Mám ráda příspěvky, které jsou takovým měsíčním přehledem. Shrnutí spotřebované a případně také nakoupené kosmetiky. Je to pro mě takový rychlopřehled, někdy mě něco zaujme a dohledám si k tomu recenzi. Články tohoto typu čtu na blogu viennetky a Na vlastní kůži. Často u takových příspěvků najdu „konečný verdikt“ nad nějakým výrobkem (ve smyslu, že blogerka používá výrobek např. měsíc a napíše recenzi, ale po vypotřebování celého balení po delším užívání mohla změnit názor, nebo si jej potvrdit).
Já zase příliš nemusím články „new in“ (tedy koupila jsem si to a to, tady je fotka a recenze bude až bude), jsou pro mě takové nicneříkající a pro mě je to prostě jenom výplň. Ideální (pro mě jako pro čtenáře) je spojit to s měsíčním přehledem a ne referovat dvakrát týdně o každém nákupu.

Akitaken
4960 příspěvků 8.2.15 10:58

Já si jen říkám, proč ty blogeríny nemůžou přijít do jednoho vlákna a říct: Ahoj, jsem XYZ, s kamarádkami jsme založily blog o módě/zahradničení/čivavách a pokud by Vás to zajímalo, přijďte se prosím podívat + link + děkujeme a nashledanou.

Nebo tak něco..

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:17

@drews_beauty tak si blogujtě a necpěte sem reklamu, díky

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek