Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.16 20:51

@ionicera já měla jejich hydratační krém, ten je fajn, jen příště zvolím tu oilfree variantu, dál sem měla a mám ještě hydratačí sérum, 0zero mi psala, že na něj nejsou nic moc recenze, ale za mě teda super, dělá příjemnou plet a nemastí, používám ho někdy i samotné..a dál jejich čistící gel na obličej a tonikum, taky spokojená a koupím zas. Kamarádce sem koupila tělové máslo, na mě intenzivní vůně, ona spokojená..šampon na časté mytí, takový průměr na moje jemný vlasy, už sem měla i lepší, ale mají jiný druhy a nevím, jaký máte vlasy. Ještě sem měla jeden přípravek, měl zmenšovat póry a tak, teď nevím přesně jméno, dokud sem ho používala místo krému, tak se mi to líbilo, ale pak mi slečna řekla, že až na krém, a to mě dost mastilo..
Mám zálusk na nějakou masku
A ne nejsem jejich agent :)

Valentina7
118 příspěvků 23.8.16 21:49

@ionicera Já měla také ten hydratační krém a také příště zvolím tu variantu oilfree, ta mi byla doporučena v Anglii, že by byla pro mou pleť lepší, ale i tak celkem fajn. Dnes jsem nakoupila Vichy, levnější a nemusím řešit poštovné. Masku Kiehls mám tu oranžovou Turmeric seeds, je skvělá, člověk pak vypadá jako po 10 hodinách spánku, jen se opravdu špatně umývá…

kimnie
411 příspěvků 24.8.16 01:54

@ionicera Za sebe můžu doporučit avokádový oční krém a hydro-plumping serum. Mamce zas kupuju midnight recovery concentrate, je to její oblíbené „sérum“ pod noční krém. Teď jsem jí pořídila i daily reviving concentrate, to má být odlehčenější verze na den, tak uvidíme, jak bude vyhovovat. Ještě si moc chválila super multi-corrective cream, je k němu i oční krém tuším.
Určitě si řekněte o vzorečky, já osobně některé věci radši ráda vyzkouším předem a dost mi to pomáhá při pozdějším výběru.

jajkaz
163 příspěvků 24.8.16 07:00

@ionicera Urcite moc doporucuju avokadovy krem na oci! Pouzivam nekolikaty tyden rano a vecer a kruhy pod ocima mizi a oci jsou vubec cele takove vic rozzarene! Darovala mi ho partnerova maminka, ktere nesedela jeho konzistence. 

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.16 07:37

Díky všem.

Lenka22
289 příspěvků 24.8.16 07:39

@Aranel Ad způsob chůze - i to by mohlo přispívat, ale zas na druhou stranu je mu 60 a má to tak poslední tři roky…žádná mastička na to prostě nepomůže. Myslím, pokud jsou to ty hluboké praskliny, ty se prostě objeví přes noc na zahojené patě.

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 00:21

@Ounz ty jooo, ja jsem si uz tak dlouho nekoupila zadnou kosmetiku (protoze mam v lednicce a ve skrince v koupelne desne nasysleny zasoby a chci neco spotrebovat) ale jak to vsechno ctu, tak chciiiii.
Jsem sem nelezla schvalne chvili.

To serum je dobry jo? Ktery ze to je? ja jsem jej nezkousela, jen jsem cetla na netu ohlasy. Kiehls mam osobne rada. Meli super radu Abyssyne, nevim jestli maji jeste. @ionicera jo a jejich nocni modre serum nebo olej je fajn taktez.
@Valentina7 10 hodin spanku jo? Tak topotrebuju, ja na to mam Midnight Secret od gerlain, ale ta cena, ta cena!!

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 00:24

@tiny_fox vy jste fakt uzasne uzasna! Nezatezujeme vas tady nejak desne? Me se zda, ze mozna jo :)

taky bysme vam meli platit. ja jsem normalne nalomena si k tomu kosi nasyslene kosmetiky jeste neco vyrobit snad. Ale musim objevit nejakou kanadskou stranku s ingrediencemi.

No a samo vas budu otravovat, tady je slozeni toho Clarins oleje na dehydrovanou plet s modrou orchideji

Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Pogostemon Cablin Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Fragrance, Dendrobium Phalaenopsis Flower Extract, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol

Je v tom neco desnyho me vyhovuje dost teda :)

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 00:28

@tiny_fox

a tady je ten Guerlain zazrak, je tam toho teda jak… Mela jsem ho jednou (vyhrala jsem company contest, asi bych za nej soro $600 nedala, naopak jejich sheet hydratacni masku rada zaplatim)
Plet jsem mela super, to jo, krasne jemnou a hydratovanou a v dobre kondici, ale fakt nevim, jestli je to zazrak.

Aqua (Water), Cetearyl Isononanoate, Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Pentylene Glycol, Jojoba Esters, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butylene Glycol, Glycerin, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax), Dimethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Decyloxazolidinone, Orchid Extract, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Polyacrylate-13, Steareth-2, Parfum (Fragrance), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Cetyl Palmitate, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Sorbitol, Cocoglycerides, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Algin, Silica, Mica, Centella Asiatica Leaf Extract, Sorbitan Isostearate, Hydrolyzed Soy Flour, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Adenosine, Polysorbate 20, Polyvinyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Linalool, Cellulose Gum, Geranium Robertianum Extract, BHT, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Iron Oxides, Palmaria Palmata Extract, Bertholletia Excelsa Pericarp Extract, Tocopherol

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 00:28

Jo a jsou to teda ingredience Guerlain Blue Orchid cream, vidim tam I alcohol, no bezva teda…

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 00:40

Koupila jsem si tenhle toner, nez mi prijde muj Clarins, jako ze ma ok slozeni, ale zda se mi, ze mene cisti, hmmmm, tak nevim, jestli to muze byt prave tim slozenim.
List na webu neni aktualni, zmenili slozeni a ten co mam doma si z hlavy pamatuju, ze nema zadnej paraben.

http://www.paulaschoice.com/…Facial-Toner

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 01:05

@0zero7
tak je pravda, že teď trávím míň času mícháním, ale neva mi to… :-)

na Clarins olej s modrou orchidejí jsem se už dívala, někde vyhrabu svoje poznámky k tomu… a na Guerlain se mrknu, ale už od pohledu mě tam zaráží mnohem víc BHT (Butylated Hydroxtoluene), který je toxický… a Disodium EDTA, který umožňuje proniknout ostatním ingr. hlouběji do kůže…

jen to budu stíhat až zítra, protože jsem už pomalu jak žirafa se svými pouhými 60 minutami spánku… :-)

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 01:28

@tiny_fox Smarjaaaa, co tady jeste delate, neni v cz 1 rano? Ja mam odpoledne a u kafe v praci jsem si dala pauzu, mazte do postele :)
A vsichni vam moc dekujeme, musim si projit jeste to DIY vlakno

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 07:02

@0zero7 no já vim, že ste mi psala o recenzi z netu, byla sem rada za info :) je to to hydroplumping serum a mně je docela příjemný, je fajn že po něm zůstane lehký nemastný pocit..

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 07:12

@Ounz Jj. To je bezva. A mate spis sussi, smisenou Nebo mastnejsi. Ja mam suchou a fakt potrebuju aby to hodne hydratovalo. TakZe na to jedu hlavne sera a oleje pod krem. ️Dekuji za info :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 07:29

@0zero7 já mám citlivou sussí tvare akorat nos kolisa od suchý k mastnejsí…

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 07:41

@Ounz diky. Jste zlata. Mrknu na to az dojde hydratacni serum. Jeste jsem uvazovala nad avene. Ale to Uz jsem mela. Tohle
Jeste ne :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 08:11

@0zero7 já mám zálusk na clarins cervený mela sem vzorek a bylo super.

0zero7
4458 příspěvků 25.8.16 23:50

@Ounz serum nebo krem? Jaj mam ted serum, je moc fajn. A pak nastoupi ocni, ten uzjsem jednou mela, tez fajn. Za me dobry.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.16 00:23

@0zero7 serum. Měla sem to double a teda bída, nebyla sem spokojená. Teď sem dostala vzorek nějakýho v červeným obalu a to bylo dobrý, přišla sem si taková vyhlazená a hezka :)

0zero7
4458 příspěvků 26.8.16 00:31

@Ounz Jo to si pamatuju ze jste psala, me to double tez nevyhovuje. Tak pak poreferujte :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.16 00:33

@0zero7 ok :)

0zero7
4458 příspěvků 26.8.16 00:37

Ted pouzivam asi 14 dni tenhle olej, je fajn a ma docela dobry hodnoceni.
http://www.paulaschoice.com/…leansing-Oil

slozeni:
Caprylic/Capric Triglyceride, Crambe Abyssinica Seed Oil, Isoamyl Laurate, Polyglyceryl-2 Sesquioleate, Fragrance, Polyglyceryl-2 Caprate, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol

birkin
1862 příspěvků 26.8.16 22:10

Obchod Ingredients má eshop!

top topic
967 příspěvků 27.8.16 09:00

Mate nekdo zkusenost s Estée Lauder Clear difference? Zkousim ted gel a zda se mi super. Pekne to stahne pory a sjednoti plet. Mam ji spis mastnejsi. Zjistila jsem, ze maji i serum. To jsem nezkousela. Jaky je mezi tim obecne rozdil? Myslim serumXgel. Diky moc.

Stránka:  « Předchozí 1 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 257 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek