Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.16 11:37

@0zero7
tomu příznivému hodnocení se vůbec nedivím, složení vypadá velmi dobře… na to, že je to „jen“ cleansing oil, tak až rozmařile dobře! :-)

atena4093
19 příspěvků 28.8.16 12:33

Jdu si pro radu: dochází mi oblíbený Garnier anti dark circle roller a nedá se sehnat. Věděl by někdo o náhradě? Vyhovuje mi aplikace formou roll-on, a chtěla bych něco, co se úplně nerozpije první slzou (po ránu mi někdy slzí oči)

mitford sister
535 příspěvků 9.9.16 15:34

Jen davam k pozornosti, ze dmko ma uz vlastni radu dekorativky, jmenuje se to trend it up a vypada to moc pekne

Eden_Prime
3472 příspěvků 11.9.16 11:17

Shanim nejakou dobrou rasenku nebo pripravek, ktery fixuje natocene rasy. Pouzivate nekdo neco takoveho? Mam tezke rovne rasy. Kdyz je nalicim bez natoceni klestickama, vytvari mi dojem takovych zfetovanych oci, prekryvaji mi cast oka. Pouzivala jsem pres prazdniny ricinovy olej, rasy o neco poporostly, ale zustaly rovne a ten efekt se jeste zhorsil. Je neco, co zafixuje rasy po natoceni? Nevadi mi, kdyz se to bude hur odstranovat, nelicim si oci kazdy den.

Mylady2
12413 příspěvků 11.9.16 11:21

@Eden_Prime a takové ty kleštičky? To se na to používá ne?

Hele vy? Co je špatného na těch kleštích? Myslela jsem, že jsou právě k tomu určeny.

Příspěvek upraven 11.09.16 v 16:32

AutumnVirus
310 příspěvků 11.9.16 12:47

@Eden_Prime
Na missha.cz existuje tohle: MISSHA The Style Power Fix Mascara, ale netuším, jestli funguje, nemám bohužel vyzkoušené.

Nelly9
4 příspěvky 11.9.16 17:03
kosmetička nebo vizážistka

Co myslíte, že je lepší, kosmetička nebo vizážistka? Chci si udělat rekvalifikaci, ale nevím co bude lepší. kamarádka chce abych s ní šla na ten kosmetický kurz, mně ale přijde lepší, když člověk ví, jak poradit s líčením atd.

porjk
3209 příspěvků 11.9.16 17:17

@Nelly9 Jestli nevite, co zvolit, jak potom chcete radit ostatním?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 17:33
@Mylady2 píše:
Hele vy? Co je špatného na těch kleštích? Myslela jsem, že jsou právě k tomu určeny.

Nedala som ti červené, ale tie kleštičky pri častejšom používaní ničia/lámu řasy a nikdy si ich sama necvakneš tak, aby boli rovnomerne. A po tých klieštičkách sú skor také prehnuté v ostrom uhle, ako vytočené. Ja osobne si dávam natočiť řasy v kozmetickom salóne. Myslím, že sa to volá trvala na řasy, ale nie som si istá názvom. Dávam si to raz za 2 mesiace.

Eden_Prime
3472 příspěvků 11.9.16 18:10

@Giulietta ja ty klesticky pouzivam tak dvakrat tydne a rasy z toho snad polamane nemam nebo to nepoznam. Nastesti mam cerne rasy, takze je tak casto nemaluju. Spis si obcas neco vyskubu pri odlicovani.
Musi se to natacet na vic mistech a ne jen na jednom, pak to nevypada divne. Pri detailnim zkoumani je to trochu poznat a pokud to tam drzim zbytecne dlouho, pak to opravdu vytvori takovy zlomeny efekt. To ale neni muj zamer, nechci mit rasy uplne ohnute nahoru, pak se mi zas obtiskavaji do horniho vicka. Staci mi tak nejak normalne, aby nebyly uplne rovne. To natoceni mi obvykle vydrzi jen par hodin. Pak se rasy narovnaji a klesnou jeste o kousek niz kvuli vaze rasenky (a to pouzivam fakt jen trosku). Dobre to drzelo po zafixovani jednou vodeodolnou rasenkou, ale uz je to dyl a vubec si nepamatuju, co to bylo za znacku. O trvale na rasy slysim prvne, kouknu o co se jedna :)

mladapani
43 příspěvků 11.9.16 18:21

Prosím o radu zdejší odbornice na chemické složení kosmetických výroků. Dostala jsem čisticí tělovou pěnu (i na obličej), která má toto složení: aqua, natricum C14-16 olefini sulfonatum, dinatricum cocoamphodiacetatum, propylenglycolum, DMDH hydantoinum, cetethylum morpholinium ethosulfatum, sorbitolum, acidum citricum, odorantium, collagenum hydrolysatum, aloe barbadensis, viride FCF. Pokud se v tom vyznáte, dejte mi, prosím, vědět, zda to není příliš chemické a zda se to dá použít. Moc vám děkuji.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 18:24

@Eden_Prime Hrúbka tej „natáčky“ určí ako to budete mať natočené. Čím hrubší ten valeček, tým normálnejšie to vyzerá. Ak je úzky, tak sú tie řasy úplne ohnuté nahor.

Pavlena
841 příspěvků 11.9.16 21:20

@Eden_Prime rasy musie klestickovat denne, pred kazdou rasenkou. A prvni vrstva rasenky musi byt strasne zlehka, aby se rasy nenamocily a neztezkly. Po uplnem uschnuti teprve druhou vrstvu. Spravne klestickujete na vice mistech, tak aby byly do oblouku, ne zlomene. Celkove je to hrozny projekt. Po x letech teto lopoty jsem se na to vy.. a poridila si prodlouzeni ras. A mam to bez konecne prace.

umad
397 příspěvků 13.9.16 09:39

Aktuálně jsem dopoužívala od Kiehlsu Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser a ráda bych vyzkoušela něco nového, nemáte tip? Pleť v zásadě normální, rozšířené póry na nose, taková klasika.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.16 18:07

Dala jsem na dobre rady @0zero7 a koupila jsem si tenhle krem. uz se tesim az dodelam ten soucasnej a pustim se do nej

Barča777
2 příspěvky 13.9.16 20:46
@Nelly9 píše:
Co myslíte, že je lepší, kosmetička nebo vizážistka? Chci si udělat rekvalifikaci, ale nevím co bude lepší. kamarádka chce abych s ní šla na ten kosmetický kurz, mně ale přijde lepší, když člověk ví, jak poradit s líčením atd.

záleží čemu se chceš víc věnovat, každý obor má něco. Jestli se rozhodneš pro vizážistku tak doporučuju kurz v Praze, Make-up institute. Jsou tam bezva. Hodně naučí a je to v krásným prostředí, všichni tam jsou vždycky v pohodě, v klidu.

Okavango
117 příspěvků 14.9.16 14:04

Nedávno tu byla debata o péči o rozpraskané paty a co na ně. Neustále s tím bojuju a nedávno jsem, jen tak náhodou (nízká cena) v lékárně koupila krém, jmenuje se Flexitol. Po všemožných supermastných i nevímjakých krémech i pilnících jsem měla vždycky znovu paty suché, hrubé a praskliny se tvořily, tohle konečně zafungovalo… třeba to někomu pomůže.

Marbuša
245 příspěvků 14.9.16 16:12

@Eden_Prime Prosím a kde koupím ricinový olej?

Eden_Prime
3472 příspěvků 14.9.16 16:17

@Marbuša kupovala jsem to pres eshop, znacka Saloos.

http://www.prozdravi.cz/…a-50-ml.html

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.16 19:32

@Marbuša v lekarne, prodavaji ho i odvazeny dle pozadavku

Marbuša
245 příspěvků 15.9.16 15:11

V lékárně jsem se jednou ptala a koukaly na mě jak na feťačku co že to chci, pak jsem na to nějak pozapomněla. Tak to byl asi jen můj dojem tenkrát.. Tak děkuji všem.

evening star
33 příspěvků 15.9.16 18:24

@Marbuša Mám podobnou zkušenost. V lékárně když jsem si chtěla koupit ricinový olej tak následovalo významné koulení očima a zdvižené obočí, prodali mi 10 ml lahvičku za asi 50 CZK. Teď už si kupuju taky ten od Saloosu, vychází cenově mnohem líp a ještě je to bez speciálních efektů. U nás Saloos vede obchod se zdravou výživou, něco od nich jsem viděla i v DM drogerii.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 12:50

@evening star je pravda, ze se taky netvarili extra, ale ja suverenne zeptala, kolik mi toho prodate, ze chci aspon 3 deci a normalne mi to odvazili.

EDIT: Mne prodali cca 250 ml za asi 70 Kc.

salvia
407 příspěvků 8 inzerátů 16.9.16 13:10

Ricinový olej se totiž nechá využít i jako drastické projímadlo a jeho nevhodné používání může vést až k proděravění střeva. Myslím, že už ho ani většina lékáren nemá běžně v sortimentu. Pokud ho po mně někdo chtěl ke kosmetickým účelům, odkazovala jsem ho právě na ten Saloos a pokud z diskuze vyplynul druhý účel použití, tak jsem mu to rozmluvila.

verulenka
3336 příspěvků 18.9.16 10:21

Prosím o tip na exfoliační tonikum. Bylo tady chváleno tonikum od Pixi, ale raději bych něco dostupného u nás. Dosud jsem se většinou spokojila s růžovou vodou, ale chtěla bych něco spíše na dočištění pleti (pleť smíšená, rozšířené póry). Clinique je asi příliš agresivní? Díky.

Stránka:  « Předchozí 1 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 257 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek