Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
TerezaFin
794 příspěvků 20.9.16 11:49

Kúpila som si dnes tonikum a krém od tejto značky, máte niekto skusenost?

euridike
1339 příspěvků 20.9.16 12:06

@TerezaFin Mela jsem ten Cleanser + nocni hydratacni krem s cernym rybizem a lekorici, oboji bylo fajn (na moji smisenou plet).

TerezaFin
794 příspěvků 20.9.16 19:35

@euridike super, snad mi bude vyhovovat, hlavne som rada ze mam krem s spf a tonikum bez alkoholu, kedze naposledy som si kupila s obsahom alkoholu a to uz si aj muz vsimol ze som nejaka leskla :D po pouziti toho starsieho tonika do dvoch hodin plet ako naolejovana, a to neprehanam. zahranicne recenzie na tuto znacku su vcelku dobre

0zero7
4458 příspěvků 20.9.16 22:36

@TerezaFin jaaaaj, tonik s alkoholem je peklo, ja to pokazde kontroluju, kdyz kupuju neco novyho.

@verulenka ja pouzivam dva toniky stabilne, jeden na docisteni a jeden co ma pecujici latky a ten davam rukama a vylozene cilene nechamna pleti nez tam vrznu serum a krem.

0zero7
4458 příspěvků 20.9.16 22:37

@razorblade_reloaded tak supni reference blejde.

ja mam ted Nuxe na den a otevrela jsem hydratacni Guerlain nocni, ale teprve druhej den, tak budu referovat az pozdejc.

0zero7
4458 příspěvků 20.9.16 22:40

Zde vizual

0zero7
4458 příspěvků 20.9.16 22:50

Mam pokuseni zkusit nejaky novy hydratacni serum, nemeli jste nekdo toto? ma to fajn ingredience

http://www.sephora.com/…erum-P403739

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 07:39

Po 14 dnech téměř viditelné výsledky, pleť vyhlazenější a míň unavená.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 10:36

@0zero7 ja mam jeste tretinu puvodniho. a nemam rada rozdelanejch vic veci, takze recenze tak za pul roku :D

Jako6
365 příspěvků 21.9.16 15:55

Máte někdo prosím zkušenosti s tímto krémem? Děkuji

HarrietW.
314 příspěvků 21.9.16 20:10

Já jsem si zase po dlouhé době koupila body fluid (ofic český název zní Výživné pleťové mléko, což se mi zdá dost matoucí) z řady Embellir od La Chèvre, a normálně mám chuť napsat tu klasicky špatnou blogerínskou recenzi: krásně voní, dobře se roztírá a rychle se vsakuje. :D
Ale popravdě fakt doufám, že je to pořád stejně dobré, jako když jsem ho měla poprvé. To mi opravdu vylepšilo kůži, jak kdyby mě projeli Photoshopem.

0zero7
4458 příspěvků 21.9.16 20:26

@stes Ja ho mam uz dyl a zase koupim, sice mi neni 50 a nemam hormonalni zmeny na pleti (na to je ta rada primarne urcena), ale me fakt vyhovuje a zda se mi o dost lepsi ne z double serum od stejne znacky. Prevence, ze jo? :)

@razorblade_reloaded smarja, dej to do lednicky haha

@Jako6 ja jsem mela rada ten klasickej, celkove ta moisture surge rada je dobra, da se to pouzit I jako maska. Ingredience docela dobry, ale spis bych rekla, ze je to na smisenou az mirne suchou, ne na suchou nebo dokonce hodne suchou pokozku.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 21:08

@Jako6 já ano, mám suchou pleť a musela sem ho posunout mamce, dělal mi odpoledne takovou tězkou a mastnou pleť, nepříjemné, ale konzistence a bezprostřední dojem byl fajn..a mamka nehlásila, že by jí vadil. Tak snad Vám bude sedět..

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 21:09

A mně dnes přišlo to midnight recovery serum od Khiels a teda kdyby nic jinýho, tak krásně voní, ale já pevně doufám, že bude i něco jinýho :)

Nelly9
4 příspěvky 21.9.16 23:10
@Barča777 píše:
záleží čemu se chceš víc věnovat, každý obor má něco. Jestli se rozhodneš pro vizážistku tak doporučuju kurz v Praze, Make-up institute. Jsou tam bezva. Hodně naučí a je to v krásným prostředí, všichni tam jsou vždycky v pohodě, v klidu.

Já jsem na to právě koukala. Znám jednu vizážistku a taky si právě dělala kurz tam. Přemýšlím, že by mi to mohl proplatit i ÚP? To nevadí když si ten kurz najdu sama a není z jejich nabídky, ne? Nevíš jestli to tam jde?

Frantiska
3578 příspěvků 21.9.16 23:45

@Nelly9 vadi. Doporucuji se poradit na UP a neresit to na modnim pekle.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 09:12

Ozero - Hormonální změny naštěstí zatím nepozoruju, ale přesně…čert nikdy nespí a je za dveřmi :-)Pro sichr mám z té řady i denní krém. Double jsem měla před tím a taky mi vyhovovalo, spíš jsem chtěla zkusit něco nového. Jen pořád nemůžu natrefit na nic na rozšířené póry :-( Víte o něčem?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 10:35

@Ounz
Já měla celkem velký vzorek a líbilo se mi moc, tak jsem taky objednala, včera přišlo. Zahájíme odpočítávání do zázraku? :-)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 11:04

@SweetPotato dobrá :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 13:57

Koukali jste už na novou značku Trend it up v Dmku? Mě teda hodně zaujala…včera jsem tam testovala asi půl hodiny. Tužky na oči super, stíny též, matné rtěnky-krásné odstíny, dobré nanášení (na rtech není cítit žádná vrstva)..mám dnes vyzkoušeno a za mě hodně dobré vzhledem k ceně. Mají samozřejmě make-upy, korektory, tvářenky, laky…to jsem zatím nekoupila. Dejte kdyžtak někdo vědět.

Karoleenah
2322 příspěvků 22.9.16 14:08

@ještěřička Mám tři laky na nehty a zatím fakt dobrý musím říct. Slušná výdrž a hlavně už v první vrstvě poměrně dost kryjou a vůbec nepruhujou, což mě zejména u světle šedé dost potěšilo. Teď mám na nehtech jejich holografický, tmavá šedá zatím čeká na vyzkoušení.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.16 14:12

@Karoleenah A jaký máte? takový ten „UV“ lak nebo ten volume and shine? Nepamatuji si přesně názvy. Blbá otázka: můžu si koupit ten „UV gel“ lak na svoje přírodní nehty? Nebo je to v něčem speciální?

Karoleenah
2322 příspěvků 22.9.16 16:46

@ještěřička Tyto mám, světle šedý je na nehtech velmi mírně do fialova, i když v lahvičce vypadá spíš jen šedivě.
Na UV laky jsem nekoukala, možná je to něco jak dělá Sally Hansen a Rimmel ty rádoby gelovky? Co bývají v dvojičce se „speciálním“ topcoatem?

Lizabetka
12 příspěvků 22.9.16 22:14

Ženy, nemá některá ve své sbírce Paulas Choice? Mají hodně věcí s SPF a bez parfemace, tak zjišťuju

0zero7
4458 příspěvků 22.9.16 23:56

@stes krem ze Superrestorative jsem jeste nezkousela, vidite, haha, napisu na seznam :)
Nic co zmensi pory v podstate neexistuje, protoze por si vzdy uchova svou velikost, muze se jen roztahnout nebo stahnout. Coz je teda to co pisete. lepsi nez aplikovat veci na „zmenseni“ poru je dobre cistit a predchazet presuseni pleti (myslim teda, ze to asi vsechno znate, nechci delat chytrou jak nejaka trapka, tak to kdyztak preskocte).
Treba nejaky jenmy exfoliant, nebo tonikum co exfoliuje chemicky, ale bacha na alkohol, dobry je I olej na mastnou plet, co zbalancuje, treba Clarins ma Lotus oil, ktery zabrani vysuseni a lotosovy olej v nem zase reguluje tvorbu mazu.
Zadnej zazrak bohuzel neexistuje.
Ale dobry cisteni rano a vecer pomaha hodne.

Stránka:  « Předchozí 1 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 257 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek