Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
0zero7
4458 příspěvků 22.9.16 23:57

@SweetPotato no ja uz jsem skoro na konci lahvicky a jako dobry, ovsem na 18 nevypadam, pujdu to reklamovat!!!

0zero7
4458 příspěvků 22.9.16 23:59

@Lizabetka Paula's Choice je podle toho co je na netu, nicmene je to chemie. Sama jsem nic nezkousela, ale nepodobnejsi bude treba Clinique.
Ti jsou taky postaveni hlavne na chemii, takze zalezi I na tom co vyhovuje vasi pleti. Co jsem vyzkousela na sobe tak nejlepsi vysledky mam, kdyz stridam vic chemickou kosmetiku s tou mene chemickou, jinak siplet zvykne a cau.
Mozna @verulenka neco zkousela?

verulenka
3336 příspěvků 23.9.16 16:55

@Lizabetka Já jsem si od Paula's Choice koupila dvě testovací sady , na smíšenou a na suchou pleť. Vyhovuje mi odličovací lotion ze sady na smíšenou pleť, exfoliant na pleť suchou, fajn je retinolové sérum, noční krém a skvělý mi přijde denní krém na smíšenou pleť s SPF 30. Kosmetika není mastná, dá se bez problémů vrstvit, neucpává póry. Ale samozřejmě je nejlepší vše zkusit na vlastní kůži. Pleť je po použití hydratovaná, nemám pocit mastnoty. Co se týče anti-aging účinku, to nelze po tak krátké době říci.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.16 14:49

@Jako6
Já ten Clinique používám asi čtvrt roku na noc a vyhovuje mi.

Garfie
4456 příspěvků 26.9.16 14:57

Nemáte náhodou někdo pudr od Alverde ve štětci? Hrozně se mi zalíbil, jakože praktické atd…a jsem asi úplná trubka nebo co, ale nechápu, jak se používá. Normálně jsem myslela, že když to nahoře zmáčku, pudr se propadne na štětec, ale práší to všude kolem a štětec je stále suchý. :-/

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.16 15:41

-

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:34

CallMeFrankie
261 příspěvků 26.9.16 19:37

@Qara Skuste Bioderma Sensibio DS krem. Je na to specialne urceny, podla mna je velmi dobry. Ale to casove obdobie neviem, ci sa podari.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.16 21:42

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:34

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.9.16 21:57

@Eden_Prime
jsem tu pozdě, ale co trvalá na řasy?

hibiki
90 příspěvků 26.9.16 22:05

@Qara Já mám dobrou zkušenost s Uriage D. S. http://www.uriage.com/…ove-rady/d-s Měla jsem ten gel a zabralo to hned po prvním použití.

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.9.16 07:13

@Jiná Realita ptate se, zda jsem ji uz vyzkousela, kdyz mi tu byla doporucovana? Nevyzkousela, zjistila jsem, ze mi strasne slzi oci, kdyz mi kosmeticka sviti zblizka do obliceje. Vzala jsem si na to sice zklidnujici kapky, ale pres veskerou snahu mi oci stale slzi a chveje se mi vicko. Kdybych pry nekdy chtela umele rasy (nechci :), tak by ti take neslo udelat. Ale uprimne jsem nakonec rada, vubec k tomu nemam duveru

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 27.9.16 08:08

@Qara mně kožní řekla, ať se připravím na to, že se to vrací a každému účinkuje něco jiného, takže musím zkoušet. A počítat taky s tím, že to časem fungovat přestane a budu muset zkoušet něco jiného. DS řadu má i La Roche Posay, ten mi vyhovuje o hodně víc než ta Bioderma, která je na mě málo mastná.
Taky docela pomáhá babská rada omývat slanou vodou.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.16 08:28

@Qara Mně se to občas vyráží také kolem nosu, a to hlavně v zimě. Akutně mi zabírá Imazol, ale jednoznačně mě vyléčí pobyt u moře. Tam mám vždy pleť jako protaženou fotošopem a s pomocí Boží mi to vydrží ještě půl roku poté.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.9.16 08:31

@Eden_Prime
já jsem na tom totiž byla a právě uvažuju, že to zopakuju, důvěru k tomu mít můžete (pokud není kosmetička neschopná).
to je škoda, že vám to nejde udělat. mám řasy, které rostou ani ne vodorovně, ale skutečně směrem k podlaze, je to hrozné, blbě to vypadá a kleštičky sice pomůžou, ale nemůžu si na to dát řasenku, jinak se to okamžitě zase narovná zpátky.
kdybyste ji mohla mít, chtěla jsem vám jen dát tip, abyste volila co největší velikost natáček (nevím, jak to mají číslované, ale mně tam jednou dali něco jako č. 2, což mi vyrobilo řasy stočené k obočí :D protože potřebuju o číslo větší, aby to vypadalo přirozeně).

Příspěvek upraven 27.09.16 v 09:04

0zero7
4458 příspěvků 27.9.16 08:31

@Lola plet potazena fotosopem a socialni lubrikant. You made my evening. Muzu Jit s klidnym srdcem spat. ️Dekuji!! :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.9.16 08:34

@Qara
nevím, jak přesně to, co máte na obličeji, vypadá.

pokud by to náhodou byla taková bolavá červená místa kolem nosním dírek, na kterých se tvoří divný škraloup, který se ale neodlupuje, tak na to mi nepomohly žádné kortikoidy, které mi předepsala doktorka, ale tea tree olej (akorát to strašně pálilo).
dělá se mi to ze stresu.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.16 08:47

@0zero7 Bylo mi ctí a přeji dobrou noc :)

viktorias
219 příspěvků 27.9.16 09:31
@Jiná Realita píše:
@Eden_Prime
já jsem na tom totiž byla a právě uvažuju, že to zopakuju, důvěru k tomu mít můžete (pokud není kosmetička neschopná).
to je škoda, že vám to nejde udělat. mám řasy, které rostou ani ne vodorovně, ale skutečně směrem k podlaze, je to hrozné, blbě to vypadá a kleštičky sice pomůžou, ale nemůžu si na to dát řasenku, jinak se to okamžitě zase narovná zpátky.
kdybyste ji mohla mít, chtěla jsem vám jen dát tip, abyste volila co největší velikost natáček (nevím, jak to mají číslované, ale mně tam jednou dali něco jako č. 2, což mi vyrobilo řasy stočené k obočí :D protože potřebuju o číslo větší, aby to vypadalo přirozeně).Příspěvek upraven 27.09.16 v 09:04

vodeodolná riasenka to vytočenie fixuje, verte mi, už roky nepoužívam inú. práve kvôli strachu zo zle urobenej trvalej na riasy, ktorú inak veľmi odporúčam. a tiež súhlasím s radou žiadať väčšie natáčky. ešte mám v pamäti ako ma spackala kozmetička mojej priateľky.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.9.16 09:37

@viktorias
já jinou ne voděodolnou a natáčecí nepoužívám a stejně to padá :/ přiznávám, že ač se to nemá, stejně vždycky pak řasy dotočím ještě jedním stiskem kleštiček.

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.9.16 09:57

@Jiná Realita diky za tip :) bohuzel nevim jak to vyresit. Na netu jsem ale cetla spousty recenzi, ze po trvale vypadavaji rasy driv nez normalne a tudiz jsou pak kratsi.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.9.16 10:08

@Eden_Prime
aha, já si ji nechávám dělat jen málokdy, tak jsem zatím nic takového nezaznamenala.

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.9.16 10:16

@Jiná Realita tak to vas nebudu strasit podrobnostmi, ale opravdu hodne lidi si stezovalo. Take jsem se docetla, ze ucinna latka neni schvalena jako bezpecna (ale ani neni oznacena za nebezpecnou, proste chybi potrebne certifilace a neni jiste, co to dela). Ja mam oci po operaci, sice uz je to dvanact let, ale jsem hodna opatrna a zalezi mi na slozeni pripravku

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.9.16 12:51

@Jiná Realita a muzu se zeptat, jak dlouho uz to mate? Jestli treba 3 mesice, tak uz by to vypadavani melo byt poznat, ne? Neda mi to spat, premyslim, zda by to nejak neslo udelat :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.9.16 12:57

@Eden_Prime
já to teď už asi rok nemám, takže nemůžu poskytnout aktuální informace.

určitě to není na to, abyste si to dělala každý měsíc znova, já si to nechávala dělat třeba na léto nebo na plesovou sezonu.
je to jako trvalá na vlasy, aspoň v mém případě - jednou za rok nebo dvakrát vám v podstatě nic neudělá, ale každé dva měsíce vám zničí vlasy/řasy.

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.9.16 12:59

@Jiná Realita diky moc

Stránka:  « Předchozí 1 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 257 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek