Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 27.9.16 22:13
@Qara píše:
Prosim vas, mela bych takovy jen mirne kosmeticky dotaz, spise zdravotni. Je tu nekdo kdo trpi seboroickou dermatitidou? Ne tou ve vlasech, ale spis na obliceji? Vysypala se mi cca po deseti letech, pravdepodobne diky dovolenym a stridanim klima, taky stresovy obdobi a zivotosprava taky neni zrovna ukazkova…Dela se mi kolem nosu (typicky). Bohuzel se pred dalsi cestou nestihnu objednat ke svemu dermatologovi a k tomu druhmu rodinnemu nechi, ptz mi nuti kortikoidy a ty nechci, mam zkusenost, ze problem neresi nijak dlouhodobe, pouze po dobu uzivani. Bratr mi doporucil Skin-cap cream, ten ale nezbral, spis situaci zhorsil. Momentalne zabira canespor 1× denne (ovsem uzivan 2×denne)v kombinaci s canestenem. Snazim se nejist zadny cukr, nepouzivam zadny makeup, pokud to jde nevystavuji se na slunci.Mate nekdo zkusenost s necim, co zabira a dlouhodobe resi problem(pokud mozno v horizontu dalsich deseti let :-D )?Příspěvek upraven 26.09.16 v 21:54

no, popravdě: přeléčení systémovými antimykotiky a poté strava s omezením jednoduchých sacharidů. probiotika atd. je i šance, že už se to nevrátí. nebo si prostě budete muset dávat pozor…
mám s tím fakt rozsáhlé zkušenosti:-(

jennyfor
758 příspěvků 28.9.16 00:03

@viktorka_od splavu Jj, taky bych o tom mohla vyučovat. :( Ale posledních pár let už vím, že se mi to zhorší, když ze stresu začnu futrovat sladkosti, málo spím a je podzim. S podzimem nic nenadělám, ale okamžitě mi pomáhá Nizoral krém - už se u nás neprodává, ale lze sehnat. V nouzi Nizoral šampón, chvíli nanést na ty místečka kolem nosu. Bioderma DS byla dobrá dřív, pak inovovali složení a už to není ono. A taky si vždycky s podzimem kupuju ten šnekový krém Elicina, ono to sice kolem nosu trochu páli nejdřív, pak se to ale sloupne a už se neobjeví, Používám ho jako takový jemný chemický peeling, napřed se pleť vysuší, oloupe se všechno, co tam nepatří a pak se všechno krásně zklidní a vyhladí. A mám pokoj do jara, kdy zas použiju holt Nizoral a čekám na léto a jak už bylo zmíněno, zázračný všelék moře.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 00:26

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:33

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 08:18

@Qara a to je nějaká plíseň? Když to léčíte antimykot. mastí?
Plísně na těle bývají často spojeny s tím co se děje uvnitř…

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 08:20

Zakoupila jsem si dva výrobky Sunday Riley - zatím teda zkouším. Nevoní teda vůbec :-D

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 09:40

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:32

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 10:27

@Qara :-) no ono je to často těžší než na sebe něco namazat.
Tak hodně zdaru!

verulenka
3336 příspěvků 2.10.16 10:54

@Mylady2 @lioncity Doporučovaly jste CC od EL. V létě jsem používala EL BB, ale jak se ochlazuje, potřebuji něco výživnějšího. CC se dává na pleť samostatně, nebo je třeba pod něj dávat denní krém? Díky.

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 11:04

@verulenka já si dávám. Ale nemusí se.
Teď chci něco nového na zimu.
EL už mám snad páté balení a už mne to neba.
Střídám teď občas s Guerlain.

verulenka
3336 příspěvků 2.10.16 11:17

@Mylady2 Díky. Mám od Guerlain Baby Glow, vyhovuje mi, že má SPF 25, ale je to spíše lehký makeup, pod něj krém dát musím.

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 11:18

@verulenka já mám to teracotta nebo jak :-) je to fajn. Ale už je to na mne moc make up tak používám cca 3× týdně.
Musím něco nového vymyslet.

verulenka
3336 příspěvků 2.10.16 11:26

@Mylady2 Až něco nového objevíte, dejte prosím vědět :-).

EmilyG.
2149 příspěvků 2.10.16 11:39

@verulenka zkuste si teď po létě objednat v lékárně toto od Neostraty, stejně jako CC od El se zabarví podle pleti a krásně ji vyhladí a sjednotí.
Edit oproti EL stojí polovinu.

verulenka
3336 příspěvků 2.10.16 12:16

@EmilyG. Díky. Jen to asi není Neostrata, ale našla jsem to! Značka HydroPeptide vypadá celá zajímavě. Díky Vaší informaci jsem se na ni už ptala v dermo centru v KV, ale bylo mi řečeno, že bohužel kosmetiku nezasílají a cestu do KV neplánuju, tak jsem ráda, že jsem díky Vašemu dnešnímu upozornění našla web, kde se dá koupit.

EmilyG.
2149 příspěvků 2.10.16 12:18

@verulenka jj, já jsem ještě napůl na pláži, tak se omlouvám. Ještě je v téhle řadě víc věcí, tonic je taky super.

verulenka
3336 příspěvků 2.10.16 12:56

@EmilyG. Je to ono?

EmilyG.
2149 příspěvků 2.10.16 13:31

@verulenka je a já se ještě jednou omlouvám, jak to má modrý obal a stříbrný vršek, všechno je pak u mě Neostrata.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 2.10.16 15:59
@Qara píše:
Vsem dekuji za tipy, tea tree mi nepomaha, ostati zkusim pokud to nebude na predpis. Zatim se canesten spolu s canesporem osvedcil.

@viktorka_od splavu bohuzel mam neblahe tuseni, ze se toho nikdy nezbavim. Muj tata tim trpel, bratr taky. Obema se to poprve objevilo na vojne a oba skoncili na kortikoidech. Muj dermaolog je ale rozumny, nejvic mi kdysi pomohl Pevaryl krem a pak nejaka special namichana mast. Zkusim dovolenou prezit a pak za nim pujdu.

Bohuzel more mi seborheu vyvolava, zavidim tem ktere leci…

no on je to opravdu celkový problém, samozřejmě životospráva je klíčová, ale mnohem snazší je naskočit na to po celkovém přeléčení. kolikrát se taky ukáže, co všechno s tím souvisí… protože že se vám to objevuje na kůži asi nebude jediný projev, jen si to třeba nespojujete. po tom přeléčení by se vám třeba ulevilo. a pak už to jen udržet. samozřejmě, sehnat recept…

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 18:44

@verulenka no to bych já ráda! Ale teď se nedostanu do Londýna :-(
Budu muset koupit něco tady v těch douglasech či sephora.
Asi zkusím nějaký ten chanel. Děvčata zde něco chválila.

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 18:51

Koupila jsem si toto. Zkouším teď různý odličovače.
Někde jsem na to četla chválu… Se mi zdá

bolebruch
13 příspěvků 2.10.16 19:20

Sice úplně nenavážu na poslední příspěvky, ale objevila jsem kouzlo olejů. Momentálně vede ten mandlový (od Kneipp, sehnala jsem ho v lékarně)- neskutečné krásně voní a s kůží v dekoltu dělá zázraky:)

Mylady2
12413 příspěvků 2.10.16 19:23

@bolebruch já mám velmi ráda růžový olej v ampulích od Weleda.

le.milusova
9 příspěvků 3.10.16 17:01

Já většinu kosmetiky mám z dermacoolu. Mám od nich BB krém a jsem s ním spokojená. Rtěnky hodně vydrží a jejich oční stíny jsou nejlepší.

Valentina7
118 příspěvků 3.10.16 18:50

@le.milusova A zkoušela jste i jiné oční stíny?

baltik
1706 příspěvků 6.10.16 16:10

Zacala jsem na noc používat ten zazracny Midnight recovery concentrate a mam pocit, ze jsem po nem cervena, cely den, je to mozne nebo to bude necim jinym?

Stránka:  « Předchozí 1 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek