Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.16 12:39

Jdu si pro radu. Ráda bych přesedlala z pudrové tvářenky na krémovou, neboť mi s postupujícím věkem tak nějak přestávají pudrová líčidla vyhovovat. V kosmetice nemám moc přehled, poradíte mi prosím značku, která má kvalitní krémové tvářenky? Děkuji.

MaruskaMalíková
4 příspěvky 21.11.16 12:47
Bourjois Cream Blush

Já doporučuju Bourjois Cream Blush ;-)

anickakop
5 příspěvků 21.11.16 19:08

Já jsem si zamilovala tady tuhle www.notino.cz/…va-tvarenka/… nedám na ni dopustit! :)

MorusRubra
688 příspěvků 22.11.16 01:20

@anickakop Vážně tohle zabírá na nové zákazníky?? Mně to jenom nasí*á, už z principu bych si v tom eshopu nic nekoupila. Už běžte ke všem čertům.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 07:50

@anickakop Ten rebrand zřejmě něco stál no, takže přátelé, až budete vyhodnocovat impact nasazení podobných trtolů jako tady Anča, buď mi přes ní dejte vědět, že to funguje (stačí mrknout), to já ocením nebo dejte pokoj, špatná reklama sice taky reklama, ale v dnešní době?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 19:35

@anickakop Díky Ančo. Vždycky jsem váhala, jestli parfums nebo el nino a teď váhat nebudu. Neskutečně mě štve, když někdo neplatí za reklamu a dělá z lidí voly vaším nenápadným vnucováním. El nino forever.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.17 19:39

Objevila jsem v naší vísce drogerku, kde mají širokou nabídku kosmetiky Ryor. Stojí něco podle vás za vyzkoušení?

MorusRubra
688 příspěvků 8.2.17 01:20

Máte nějaký tip na prodlužující řasenku? Ať už novinku nebo stálici.

Moje stará mi nějak přestala vyhovovat a tak už pár dní bloudím po recenzích a hledám nějaký zázrak.

Ophelie
716 příspěvků 8.2.17 10:11

Mám ráda They are real od Benefitu (kupuju si to menší balení). Svoje řasy nemám nic moc, ale když si je namaluju, vypadají obstojně.

viktorias
217 příspěvků 8.2.17 11:55

@Pinot Noir používala som krémy z ich luxury care rady, betaglugan avokádo (ráno) a a výživný krém s ASC III (večer), s obomi som bola veľmi spokojná, krém na oči Kaviderm používam doteraz.
rovnako je dobrá maska s kyselinou hyalurónovu (aj v nej spím) a ja som spokojná aj s enzymatickým pílingom. veľmi dobré je ukľudňujúce sérum pre intolerantnú pokožku, používam ho po hĺbkovom čistení pleti u kozmetičky. tie lacnejšie krémy, ktoré som mala možnosť vyskúšať mi vždy upchávali pleť - tvorili sa také malé biele bodky. a toto mi robí aj dermacol. novinky s konope však tiež vyzerajú veľmi dobre.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.17 13:14

@viktorias Děkuju mockrát. Půjdu omrknout, co tam mají.

Denyna
4105 příspěvků 13.2.17 19:17

.

Příspěvek upraven 01.09.17 v 20:48

umad
385 příspěvků 15.2.17 12:20

@Denyna Taky jsem šla okouknout clinique a přes tu vůni jsem se nepřenesla, takže pátrám dál.

Denyna
4105 příspěvků 15.2.17 17:07

.

Příspěvek upraven 01.09.17 v 20:48

MariaRuth
37 příspěvků 15.2.17 18:44

@vendulael Clarins :)

pabylka
1035 příspěvků 15.2.17 19:18

Máte niekto skusenost s Vichy Teint Ideal make up alebo puder?

MariaRuth
37 příspěvků 15.2.17 19:55

@pabylka Myslím, že za tu cenu nic moc. Je to na úrovni Bourjois, co se dá pořídit levněji, výdrž nic moc.

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.17 21:21

@MariaRuth Děkuji za tip. Už jsem si koupila od Bobi Brown a jsem s ní spokojená, ale po té Clarins se podívám, hodil by se mi ještě jeden další odstïn.

TerezaFin
794 příspěvků 16.2.17 20:39

@vendulael ja som spokojná s Mac. Prešla som zo Chanel a nemenila by som. Mam odtieň Brit wit, krásna staroruzova s hnedym podtónom. Potom mam este aj Clinique chubby stick, v odtieni robust rhubarb, koralovka skôr na leto, viem si ju predstaviť na opálenej pleti lepšie ako teraz po zime. Každopádne vydrž a pigmentacia obidve licenky na jednotku, aplikácia jednoduchá, hlavne mac, dva tri ťahy a licenka dokonale splynie s pleťou, aplikujem prstami, skúšala som aj beautyblenderom ale to je zvytocne plytvanie produktu

pabylka
1035 příspěvků 16.2.17 20:46

@MariaRuth Vdaka. Pripadal mi prijemny, ale chcela som vediet či vydrží.

TerezaFin
794 příspěvků 17.2.17 04:07

@pabylka Aj ja mam teint ideale od Vichy, ten v tube. Podľa mna vydrž je ok, len tym ze je rozjasnujuci nebude to to úplne prave pre mastnú pleť…záleží aký typ pleti máte, môže Vám tu sto ľudí napísať ano alebo nie, make up je tak individuálna záležitosť ze to, keď Vám tu niekto napíše ze je nic moc, nieje vôbec podstatne. Treba skúšať skúšať skúšať. Ked píšete ze je príjemný, nie je nic ľahšie ako si vypýtať niekde vzorku a otestovať vydrž. Ja som tak nedávno dala na mediálnu masáž a zobrala som si (naštastie!!!) len vzorku make upu Superbalanced od Clinique. Všeobecne obľúbený, pre mna katastrofa celé zle, nikdy som nic horšie na tvári nemala :) takze dúfam, ze vyberiete dobre

catherinne
13499 příspěvků 23.2.17 16:19

Netušíte, kde se dá koupit kosmetika Nee?
Dostala jsem báječné linky a klidně bych si koupila další.

MorusRubra
688 příspěvků 23.2.17 20:55

@catherinne Mají eshop, pokud je to tedy ta kosmetika Nee. A mají ji ještě v jiných eshopech.

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.17 10:47
@Pinot Noir píše:
Objevila jsem v naší vísce drogerku, kde mají širokou nabídku kosmetiky Ryor. Stojí něco podle vás za vyzkoušení?

Mám ráda jejich dvoufázovou odličovací emulzi. Nepálí a pár tahy odlíčí. https://pripravky-na-cisteni-pleti.heureka.cz/…specifikace/#…

MorusRubra
688 příspěvků 24.2.17 23:07

Využila jsem 40%slevu na Maybelline v Tetě a koupila jsem si levnější řasenku od Maybelline Lash Sensational s plastovým zakřiveným kartáčkem a zatím dobrý. Dělá hezké řasy, prodlouží, zhustí, nežmolkuje, řasy nejsou tvrdé. Uvidíme za měsíc. Měla jsem několik řasenek od Maybelline a všechny dost brzy vyschly.

Sleva je do půlky března, tak si možná nakoupím do zásoby.

Stránka:  « Předchozí 1 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek