Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
radmila.k
134 příspěvků 05.06.17 19:51

Shanim osvezujici ubrousky, pouzitelne i na oblicej, po kterych nezustane lepiva pokozka. Beru cokoliv, i detske.

giuliettka
4136 příspěvků 20.02.18 09:51

@verulenka Strašne by ma zaujímalo jak ste dopadla s tými kozmetickými pokusmi. Nemožem na Prafumániu, zabudla som heslo aj mail čo som tam dala, tak budem dúfať, že nakuknete. :-D

giuliettka
4136 příspěvků 20.02.18 09:54

A chcela by som vedieť či je tu niekto kto má Bottega Veneta Knot. Ak áno, tak aký je?.-)
http://www.sephora.cz/…rem/P1977010
A ešte @Jordaan čím ste nahradila Turnaround Concentrate?

porjk
2775 příspěvků 28.02.18 17:38

Potřebovala bych poradit nějakou dobrou hydratační masku. Něco, co koupím v běžné síti.

Bossygirl
619 příspěvků 28.02.18 17:50

@porjk V lékárně modrá řada Bioderma hydratační maska.

Bossygirl
619 příspěvků 28.02.18 19:28

Mohl by mi někdo doporučit bronzer případně tvářenku pro suchou zralou pleť? Nejsem moc spokojená s Bourjois, uvažuji o Mac.

porjk
2775 příspěvků 28.02.18 19:31

@Bossygirl Dík, moc zkušeností nemám, jsem vděčná za radu.

Bossygirl
619 příspěvků 28.02.18 19:34

@porjk Rádo se stalo. Já mám citlivou pleť a Bioderma mi moc vyhovuje. Mám ráda i modré hydratační sérum.

MorusRubra
672 příspěvků 28.05.18 18:10

Máte někdo tip na matující, dlouhotrvající make-up, který na pleti zasychá?

Se slzou v oku vzpomínám na původní verzi Revlon Colorstay, ten tekutý, který se musel rychle zapracovat. Na pleti zaschl, udělal jemný film a ani se nepohnul, vydržel velké horko, pot,…

Ta nová hustší, krémová verze je k ničemu, je stále lepkavá, nezasychá.

Lizbeth
892 příspěvků 29.05.18 12:39
Maybelline Superstay 24 h…je matující a skoro i vysušuje, takže na mou suchou plet nebyl vhodný, ale nelepil.
@Bossygirl píše:
@porjk Rádo se stalo. Já mám citlivou pleť a Bioderma mi moc vyhovuje. Mám ráda i modré hydratační sérum.

Používám modrou řadu na dehydrovanou pleť a fakt super.

MorusRubra
672 příspěvků 10.06.18 18:28

@Lizbeth Na Maybelline Superstay jsem koukala, ale nakonec jsem koupila Maybelline Fit Me matte and poreless a zatím dobrý.
Na pleti vypadá pěkně, odstín 110 mi nádherně splývá s pletí, póry opravdu dost skryje, zatím to vypadá, že mi nebude dělat paseku na obličeji. Hlavně pěkně sedí na nose!!
Dnes jsem ho testovala při práci na zahradě, horko, dusno, hodně pocení a slušně obstál. Za 124 kaček pohoda. Asi zkusím i Fit Me korektor, prý je dobrý. Teď mám vychvalovaný Catrice Camouflage a jsem docela zklamaná, sice pěkně kryje kruhy, ale je za chvíli pryč.

Ještě jsem měla s drogerkových vytipovány další - Loreal Infallible Pro-Matt a Catrice Infinite Matt.

Lizbeth
892 příspěvků 11.06.18 18:17

Mám i Fit me, ale také mě decentně vysušuje, Catrice 10 byl na mě zase příliš tmavý ( já vím, jsem hrozně bledá)..ted se momentálně líčím Catrice korektorem 05, v tenké vrstvě a pod oči korektor Fit me 05, který je konečně skutečně světlý.

Catrice Infinite Matt jsem měla, byl průměrný, ale držel. ( na mě opět tmavý)

MorusRubra
672 příspěvků 30.06.18 09:28

Včera jsem si po několika letech opět koupila pudr Rimmel Stay Matte (sleva v Rossmannovi) a nechápu, proč jsem ho vůbec přestala kupovat, když mi dělá tak hezkou pleť.

Lizbeth
892 příspěvků 30.06.18 11:07

Ono vůbec v pudrech není až zas takový rozdíl..kupuji na přeskáčku různé drogerkové a je to kvalitativně stejné. Tedy kupuji jen transparentní.

Ophelie
677 příspěvků 30.06.18 21:27

Nemáte prosím někdo tip na pořádnou hydrataci pro problematickou 40letou pleť?

Jordaan
8747 příspěvků 30.06.18 22:51

@Ophelie

Ja mam problematickou plet ve smyslu, ze se o ni musim porad starat a blbe reaguju na kosmetiku (tj. kdyz to nedelam, objevi se pupinky). Naprosto nejlepsi zkusenost mam s kosmetikou Dr. Hauschka, jejich Ruzovy krem (jako z ruzi, ne barva) je naprosto neprekonatelny.

edit: vekove jsme na tom stejne :-)

Ophelie
677 příspěvků 01.07.18 17:00

@Jordaan díky za tip, není hutný? Problematická pleť ve 40 u mě bohužel znamená „takovoujsemnemělaanivpubertěaniv adolescenci“.

Jordaan
8747 příspěvků 01.07.18 17:18

@Ophelie

Je mirne hutny, ne uplne pastovity a roztira se dobre, ale je spis hutny. Na uplne problematickou plet to nedokazu odhadnout, ale rekla bych, ze problemy nezhorsi. Pripada mi, ze plet uklidnuje.

Jordaan
8747 příspěvků 01.07.18 17:25

@Ophelie

Na Dr. Hauschka strankach doporucuji na probl. plet nejaky olej, o kremu nic nepisou. Olej si jako denni krem moc predstavit neumim.

porjk
2775 příspěvků 01.07.18 18:47

@Jordaan Já používám zas jenom oleje,krémy mi nevyhovují. Mám ale suchou plet'.

Lizbeth
892 příspěvků 01.07.18 19:41

Bioderma - modrá řada na dehydrovanou pleť - její sérum je opravdu uklidnující a lehoučké. Na problematickou je dobrá zelená řada Sebium,na akné výborná.

Ophelie
677 příspěvků 02.07.18 21:24

Sebium mi nezabralo, modrou řadu jsme kdysi požívala, hlavně sérum, ale pak jsem si koupila od Nobilis sérum s k.hyaluronovou a zdálo se mi účinnější. Jenom by to asi chtělo změnu.

Judy24
935 příspěvků 20.08.18 13:59

Máte prosím někdo stejný návyk, že když hledáte něčí zkušenosti s (skoro čímkoliv), podíváte se nejdřív na Módní peklo, a když zklame, tak máte problém věřit všem ostatním recenzím na webu? Řešila jsem tohle teď s kosmetikou Manna, ke které tu nikdo nikam moc nenapsal, ale nakonec jsem podlehla facebookové reklamě a pořídila si od nich čtyři mýdla. Byl by zájem o to, abych sem napsala zkušenosti, nebo si to klidně můžu odpustit?

PanenkaMalenka
243 příspěvků 20.08.18 14:58

@Judy24
Pište!!!

Judy24
935 příspěvků 23.08.18 14:07

Děkuji za ramínka a komentář @PanenkaMalenka , přesvědčili jste mě. : )

Nejprve na úvod – rozhodla jsem se je zkusit zaprvé proto, že mě zlákala reklama na Facebooku, nemá smysl to popírat, zadruhé kvůli tomu, že jsem u kadeřnice dostala vynadáno za šampony se silikonem, ale na drahé šampony, které někdo doporučoval tady ve vláknu o vlasech, zrovna nebyly peníze a zatřetí proto, že jsem nikdy do něčeho tak přírodního nešla, tak jsem to spojila. Původně jsem chtěla hlavně mýdlo na vlasy místo šamponu, nakonec jsem k tomu rovnou přihodila i heřmánkové, s kafrem na obličej a jedno na holení.

1. Mýdlo na vlasy

Vůči němu jsem byla nejvíc skeptická (hlavně vůči tomu, že nahradí i kondicionér). Přijde mi to prostě zvláštní mýt si mýdlem vlasy. Já je mám poměrně silné, husté, po ramena. A měla jsem je dnes hodně mastné. Co mě na mýdle štve – podle mě málo pění. Zkoušela jsem víc namočit, točila jsem s ním pořád dokolečka a pořád mi přišlo, že teda slibovaná silná pěna nikde. Zkoušela jsem s tou špatnou pěnou mýt vlasy (nadvakrát), ale až do uschnutí jsem si vlastně nebyla jistá, jestli se mi vůbec podařilo vlasy dobře umýt. Zabralo mi to tak dvakrát víc času než dříve mytí s obyčejným šamponem a taky jsem spotřebovala docela o dost víc vody. Po umytí jsem (podle instrukcí, ale dělám to tak už stejně delší dobu sama) opláchla vlasy hodně zředěným jablečným octem a nechala je uschnout. A výsledek mě mile překvapil. Vlasy jsou hladké, šly dobře rozčesat a jsou i dobře umyté. Údajně se mají s použitím mýdla časem méně mastit, takže pokud to bude platit (když tak s časem doplním sem do komentáře), mohlo by to vyvážit spotřebu vody. A ještě jedno varování – je to přece jenom trochu zvláštní – po opláchnutí vlasy hodně vržou a je to velký nezvyk v používání oproti tekutému šamponu.

1. Mýdlo na holení

Podstatně lepší zkušenost. Vážně skvěle pění – úplně excelentně a pěna je hladká, žiletka klouže a kůže pak není suchá (není tedy ani nijak fantasticky hydratovaná).

1. Heřmánkové mýdlo

Koupila jsem ho proto, že nám zrovna došlo to na mytí rukou a používám ho kromě toho i na tělo místo sprchového gelu. Není to nic ultra geniálního – prostě příjemné mýdlo, které hezky voní (hlavně jako klasické mýdlo a do toho se snaží cpát heřmánek).

1. Mýdlo s uhlím

Dostala jsem ho jako dárek, dneska jsem ho zkoušela a nevidím zatím žádný zásadní efekt. Nemám pleť vysušenou (což jsem přitom očekávala, že se stane), ale na větší hodnocení to bude chtít víc času.

1. Mýdlo s kafrem

To mělo být na obličej původně, ale ještě jsem ho nevybalila; zkusila jsem nejdřív to černé. Ale taky to sem pak doplním.

Celkově jsem hrozně rozpolcená. S kosmetikou jsem vlastně v podstatě spokojená, ale příšerně mi leze ta firma na nervy svým stylem komunikace. To je pořád sleva sem, sleva tam, věrnostní knížka, body, snížené poštovné, když ještě něco přihodím do košíku, klasické fráze o tom, jak jim jde hlavně o naši spokojenost (chápu, že bez toho to nejde, ale žádný e-shop jsem neviděla použít jich tolik), dárek navíc k balíčku…a přišly mi čtyři e-maily o tom, jestli mi v pořádku dorazil jeden balíček. Asi jsem moc náročná, ale prostě mi přijde, že kdyby se na všechny ty slevy a bonusy vybodli (nebo aspoň na velkou část), tak by to všechno mohli prodávat o hezkých pár korun levněji.

(Tak jsem se vypsala a s trochou štěstí to někomu k něčemu bude. : ) )

Stránka:  « Předchozí 1 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek