Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ophelie
628 příspěvků 23.08.18 15:57

@Judy24 díky za recenzi- cením si toho, když se někdo podělí o autentickou zkušenost.

Judy24
777 příspěvků 20.11.18 09:12

Nemáte prosím někdo osvědčený krém na obličej? Raději něco na citlivou pleť a kdyby to šlo koupit v normální drogerii a tedy mě to snad nezruinovalo, tak by to bylo úplně ideální. Moc děkuju za doporučení.

PanenkaMalenka
193 příspěvků 20.11.18 09:21

@Judy24
Z drogerky používám zimní krém od Weledy, nemám tedy citlivou pleť, ale oči, a ne všechno snesu. Za mě super, ale s jinými krémy nemám zkušenost, jsou v pořadníku po vyčerpání zásob, recenze byly velmi příznivé.
Tedy nevím, jestli je vám tahle rada k něčemu.

Uživatel je onlineKryptozoo
230 příspěvků 20.11.18 10:22

@Judy24 Já se nedopatřením dostala k tomuto (namazala jsem se když nebylo nic jiného po ruce). Od té doby ho používám jako noční i na den a všechna další násobně dražší kosmetika sedí v koutě-cca dva měsíce. Jsem překvapená, že byť mám spíše mastnou a problematickou pleť a balzám je opravdu vydatný, necítím se být zamaštěná. Dokonce bych řekla, że pomáhá i na pupínky, tvář je po něm příjemná..Koupila jsem v DM.

Judy24
777 příspěvků 20.11.18 11:13

@Kryptozoo @PanenkaMalenka Děkuji moc oběma. Jen ještě jedna věc, co mě teď napadla - troufly byste si s tím namazat i oční okolí?

230 příspěvků 20.11.18 11:19

@Judy24 Mažu oční okolí bez nejmenšího podráždění jak sobě,tak batoleti :-D

Judy24
777 příspěvků 20.11.18 12:08

@Kryptozoo Vyhrála jste, moc děkuji. :D

230 příspěvků 20.11.18 14:19

@Judy24 Jestli se pro něj vydáte,mají je u dětské kosmetiky,vedle plínek. Snad vám taky sedne a budete spokojená :-)

PanenkaMalenka
193 příspěvků 21.11.18 06:01

@Judy24
Mažu i pod oči a dobrý.
Jak mám ty citlivé oči, pořád slzí a musím si kůži pod nimi mazat, jinak by mi snad časem rozpraskala.
Na noc si oční okolí, myslím i horní víčka, mažu průběžně OČNÍ mastičkou (od očního lékaře). Víčka mi občas otékají, takže mi doporučil tenhle způsob. Když mastička dojde a nestíhám zajít pro recept, koupím Opthalmo Septonex.
Pro ty, co mají sklon k tvoření váčků pod očima, tak nepoužívat krémy s kys. hyaluronovou, váže na sebe vodu, a váčky pak víc „bobtnají“.

Lizbeth
665 příspěvků 21.11.18 09:19

Mám citlivou suchou pleť a drahé krémy s přehledem převálcoval krém z drogerie Mixa hyalurogel rich 10%.

radmila.k
113 příspěvků 22.02.19 20:50

Uvažuji o koupi domácího IPL depilátoru, Philips Lumea třeba. Máte s těmito přístroji zkušenosti?
Teda, teď se těším na všechny Janičky123, Moooni1976 apod…

Judy24
777 příspěvků 22.02.19 21:49

@radmila.k Tady neMonička. :) Ada na to dělala docela solidní recenzi v listopadu, tak hodně doporučuju přečíst.

giuliettka
2937 příspěvků 22.02.19 22:17

@radmila.k Nemám ho, mám strašne svetlé chlpky a málo, takže sa mi neoplatí, ale kolegyňa ho dostala od manžela pod stromček. Teraz pri posledných Vianociach. Ten Philips Lumea Prestige BRI956/00 a hneď medzi sviatkami to použila. Teraz vo februári ma za sebou 3 ošetrenia a je to viditeľné. Tých chlpkov je menej a sú tenšie. Je to čiernovláska, ma fakt husté čierne vlasy a teda aj chlpky boli výrazné a viditeľné. A aj voľným okom je vidieť, že je tam zmena. Netuším či sa dopracuje k tomu, že sa už nebude musieť epilovať, ale rozdiel je výrazný. Ona je nadšená. Jediný problém vidí v tom, že sa pred použitím musíte buď oholiť, alebo depilovať. A prístroj nie je omyvateľný a tak ho nemožete požičať nikomu, ani vlastnému manželovi. :-D

radmila.k
113 příspěvků 24.02.19 13:44
230 příspěvků 28.02.19 11:05

@radmila.k Ko­legyně uż rok používá nějaký,v té době byl na trhu nejlépe hodnocený.Je to taková tmavší jarní bruneta a čekala od toho asi o dost víc.

romuška
6 příspěvků 01.03.19 11:21

Čauky, já nemám určitou značku kosmetiky. Nakupuji v různých obchodech, někdy koupím i Avon.

Stránka:  « Předchozí 1 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek