Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ophelie
682 příspěvků 23.08.18 15:57

@Judy24 díky za recenzi- cením si toho, když se někdo podělí o autentickou zkušenost.

Judy24
936 příspěvků 20.11.18 09:12

Nemáte prosím někdo osvědčený krém na obličej? Raději něco na citlivou pleť a kdyby to šlo koupit v normální drogerii a tedy mě to snad nezruinovalo, tak by to bylo úplně ideální. Moc děkuju za doporučení.

PanenkaMalenka
243 příspěvků 20.11.18 09:21

@Judy24
Z drogerky používám zimní krém od Weledy, nemám tedy citlivou pleť, ale oči, a ne všechno snesu. Za mě super, ale s jinými krémy nemám zkušenost, jsou v pořadníku po vyčerpání zásob, recenze byly velmi příznivé.
Tedy nevím, jestli je vám tahle rada k něčemu.

Kryptozoo
301 příspěvků 20.11.18 10:22

@Judy24 Já se nedopatřením dostala k tomuto (namazala jsem se když nebylo nic jiného po ruce). Od té doby ho používám jako noční i na den a všechna další násobně dražší kosmetika sedí v koutě-cca dva měsíce. Jsem překvapená, že byť mám spíše mastnou a problematickou pleť a balzám je opravdu vydatný, necítím se být zamaštěná. Dokonce bych řekla, że pomáhá i na pupínky, tvář je po něm příjemná..Koupila jsem v DM.

Judy24
936 příspěvků 20.11.18 11:13

@Kryptozoo @PanenkaMalenka Děkuji moc oběma. Jen ještě jedna věc, co mě teď napadla - troufly byste si s tím namazat i oční okolí?

Kryptozoo
301 příspěvků 20.11.18 11:19

@Judy24 Mažu oční okolí bez nejmenšího podráždění jak sobě,tak batoleti :-D

Judy24
936 příspěvků 20.11.18 12:08

@Kryptozoo Vyhrála jste, moc děkuji. :D

Kryptozoo
301 příspěvků 20.11.18 14:19

@Judy24 Jestli se pro něj vydáte,mají je u dětské kosmetiky,vedle plínek. Snad vám taky sedne a budete spokojená :-)

PanenkaMalenka
243 příspěvků 21.11.18 06:01

@Judy24
Mažu i pod oči a dobrý.
Jak mám ty citlivé oči, pořád slzí a musím si kůži pod nimi mazat, jinak by mi snad časem rozpraskala.
Na noc si oční okolí, myslím i horní víčka, mažu průběžně OČNÍ mastičkou (od očního lékaře). Víčka mi občas otékají, takže mi doporučil tenhle způsob. Když mastička dojde a nestíhám zajít pro recept, koupím Opthalmo Septonex.
Pro ty, co mají sklon k tvoření váčků pod očima, tak nepoužívat krémy s kys. hyaluronovou, váže na sebe vodu, a váčky pak víc „bobtnají“.

Lizbeth
907 příspěvků 21.11.18 09:19

Mám citlivou suchou pleť a drahé krémy s přehledem převálcoval krém z drogerie Mixa hyalurogel rich 10%.

radmila.k
134 příspěvků 22.02.19 20:50

Uvažuji o koupi domácího IPL depilátoru, Philips Lumea třeba. Máte s těmito přístroji zkušenosti?
Teda, teď se těším na všechny Janičky123, Moooni1976 apod…

Judy24
936 příspěvků 22.02.19 21:49

@radmila.k Tady neMonička. :) Ada na to dělala docela solidní recenzi v listopadu, tak hodně doporučuju přečíst.

Uživatel je onlinegiuliettka
4162 příspěvků 22.02.19 22:17

@radmila.k Nemám ho, mám strašne svetlé chlpky a málo, takže sa mi neoplatí, ale kolegyňa ho dostala od manžela pod stromček. Teraz pri posledných Vianociach. Ten Philips Lumea Prestige BRI956/00 a hneď medzi sviatkami to použila. Teraz vo februári ma za sebou 3 ošetrenia a je to viditeľné. Tých chlpkov je menej a sú tenšie. Je to čiernovláska, ma fakt husté čierne vlasy a teda aj chlpky boli výrazné a viditeľné. A aj voľným okom je vidieť, že je tam zmena. Netuším či sa dopracuje k tomu, že sa už nebude musieť epilovať, ale rozdiel je výrazný. Ona je nadšená. Jediný problém vidí v tom, že sa pred použitím musíte buď oholiť, alebo depilovať. A prístroj nie je omyvateľný a tak ho nemožete požičať nikomu, ani vlastnému manželovi. :-D

radmila.k
134 příspěvků 24.02.19 13:44
Kryptozoo
301 příspěvků 28.02.19 11:05

@radmila.k Kolegyně uż rok používá nějaký,v té době byl na trhu nejlépe hodnocený.Je to taková tmavší jarní bruneta a čekala od toho asi o dost víc.

romuška
6 příspěvků 01.03.19 11:21

Čauky, já nemám určitou značku kosmetiky. Nakupuji v různých obchodech, někdy koupím i Avon.

Lauris6
4 příspěvky 06.09.19 22:59
Konopná kosmetika

Holky co si myslíte o kosmetice z konopí?

benyka
7358 příspěvků 06.09.19 23:32

@Lauris6 Že je to pěkná blbost. Z konopí jedině koláčky. :-)

Uživatel je onlinegiuliettka
4162 příspěvků 07.09.19 09:51

@Lauris6 Ak bude potom nasledovať reklama, tak ťa stiahnem z kože. :-D
Ale predpokladám, že nie a tak odpoviem, mám skúsenosť s týmto krémom a super. Keď mi došiel, tak som skúšala nejakú českú variantu Bohemia herbs a to som vyhodila. Bolo to jak vazelina, zlá konzistencia a žiaden účinok.

MP blanka
1909 příspěvků 07.09.19 13:02

Celý život používam v podstate tú jednoduchšiu = lacnejšiu kozmetiku, tipu krém, pleť. mlieko, a to je asi tak všetko.
Teraz mi dcéra podarovala anti-age 7 dňový systém s čistým vitamínem C, od Clinique. Sľubovaný účinok vraj už po tých 7 dňoch. S vďakou som prijala, a aj keď som o tých zázračných účinkoch pochybovala, začala som používať, veď zaškodiť nemôže. A čo by ste povedali? Účinkuje to!
Len nedávno som tu niekde písala ako už neriešim vrásky a povädnutú pleť, lebo to proste k starobe patrí. Lenže teraz aj pod ostrým svetlom nad zrkadlom nemôžem nevidieť, že tá zmena tam skutočne je, a teší ma to. Dúfam, že ma nebudete podozrievať z dielerstva, a odporúčam.
Ja som jednak prekvapená, a druhak viac ako spokojná s účinkom. Nakoniec sa na staré kolená začnem pestovať!

Stránka:  « Předchozí 1 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek