Kosmetika

Fotoalbum tématu (324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Zabicka3
3 příspěvky 30.11.20 10:33

Mě se teď líbí pero na oblast očí s kofeinem od Skincode, nemám tak opuchlá víčka, jinak makeup moc nenosí, hlavně teď D

MorusRubra
735 příspěvků 18.12.20 14:28

Poraďte, prosím, dobrou voděodolnou řasenku. Kombinace počasí a funění pod rouškou mi rozpouští na očích každou řasenku, dokonce i voděodolnou od Catrice.

Normálně používám Lash Sensational od Maybelline, mají ji i ve voděodolné verzi, máte někdo zkušenost?

MP Janka
748 příspěvků 23.12.20 09:28

@MorusRubra
Já používám Maybelline Total Tempation voděodolnou verzi a řekla bych, že drží. I když si jdu po práci zaběhat, a že se potím v obličeji hodně, tak žádné čmouhy nikde nejsou.

vaanavi
76 příspěvků 5.1.21 21:12

@MorusRubra U mňa z rovnakého dôvodu jedna mascara (nejaká od L´Oreal) letela do koša. Dobre mi funguje táto - nie je vodeodolná, ale celkom drží. Zatiaľ ju ale mám vyskúšanú skôr na „krátke trate“ - pracujem z domu, takže max také jedno-dvojhodinové vyvetranie.

květušína
628 příspěvků 6.1.21 09:25

@MorusRubra já jsem si včera objednala voděodolnou řasenku od Clinique a očekávám od ní, že se mi po nanesení nebude drolit a nechávat černé šmouhy pod dolními víčky. S make-upem od této značky jsem spokojená, tak pak dám vědět.

Sided
54 příspěvků 6.1.21 20:04

@MorusRubra A jakou od Catrice používáte? Já právě mám Catrice voděodolnou a jsem maximálně spokojená. Chodím téměř denně večer běhat a odličováním se před tím nezdržuju, až po běhu a právě od Catrice Glam & Doll je konečně řasenka, která mi drží i v dešti. Vyzkoušela jsem vše možné (tedy drogerkové) od l´Oreal, přes Burjois, Maybelline, Max Factor… A u téhle jsem zůstala, protože s tou jedinou nedobíhám jako panda.

giuliettka
7992 příspěvků 6.1.21 22:10
@Sided píše:
Vyzkoušela jsem vše možné (tedy drogerkové) od l´Oreal, přes Burjois, Maybelline, Max Factor… A u téhle jsem zůstala, protože s tou jedinou nedobíhám jako panda.

Skúšala ste aj Estee Lauder? Mne sa osvedčila, nedrolí sa a nerozteká, a vodeodolná je teda fest(ale poctivo priznávam, že nebehám. :-D )

MorusRubra
735 příspěvků 7.1.21 01:25

@Sided Catrice Eyeconista waterproof - s tím malým kartáčkem. Řasy dělá hezké, ale voděodolná není. Koupila jsem ji naslepo bez recenzí. Chyba.

Stránka:  « Předchozí 1 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek