Kosmetika

Fotoalbum tématu (325) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Zabicka3
3 příspěvky 30.11.20 10:33

Mě se teď líbí pero na oblast očí s kofeinem od Skincode, nemám tak opuchlá víčka, jinak makeup moc nenosí, hlavně teď D

MorusRubra
749 příspěvků 18.12.20 14:28

Poraďte, prosím, dobrou voděodolnou řasenku. Kombinace počasí a funění pod rouškou mi rozpouští na očích každou řasenku, dokonce i voděodolnou od Catrice.

Normálně používám Lash Sensational od Maybelline, mají ji i ve voděodolné verzi, máte někdo zkušenost?

MP Janka
846 příspěvků 23.12.20 09:28

@MorusRubra
Já používám Maybelline Total Tempation voděodolnou verzi a řekla bych, že drží. I když si jdu po práci zaběhat, a že se potím v obličeji hodně, tak žádné čmouhy nikde nejsou.

vaanavi
98 příspěvků 5.1.21 21:12

@MorusRubra U mňa z rovnakého dôvodu jedna mascara (nejaká od L´Oreal) letela do koša. Dobre mi funguje táto - nie je vodeodolná, ale celkom drží. Zatiaľ ju ale mám vyskúšanú skôr na „krátke trate“ - pracujem z domu, takže max také jedno-dvojhodinové vyvetranie.

květušína
781 příspěvků 6.1.21 09:25

@MorusRubra já jsem si včera objednala voděodolnou řasenku od Clinique a očekávám od ní, že se mi po nanesení nebude drolit a nechávat černé šmouhy pod dolními víčky. S make-upem od této značky jsem spokojená, tak pak dám vědět.

Sided
98 příspěvků 6.1.21 20:04

@MorusRubra A jakou od Catrice používáte? Já právě mám Catrice voděodolnou a jsem maximálně spokojená. Chodím téměř denně večer běhat a odličováním se před tím nezdržuju, až po běhu a právě od Catrice Glam & Doll je konečně řasenka, která mi drží i v dešti. Vyzkoušela jsem vše možné (tedy drogerkové) od l´Oreal, přes Burjois, Maybelline, Max Factor… A u téhle jsem zůstala, protože s tou jedinou nedobíhám jako panda.

giuliettka
9402 příspěvků 6.1.21 22:10
@Sided píše:
Vyzkoušela jsem vše možné (tedy drogerkové) od l´Oreal, přes Burjois, Maybelline, Max Factor… A u téhle jsem zůstala, protože s tou jedinou nedobíhám jako panda.

Skúšala ste aj Estee Lauder? Mne sa osvedčila, nedrolí sa a nerozteká, a vodeodolná je teda fest(ale poctivo priznávam, že nebehám. :-D )

MorusRubra
749 příspěvků 7.1.21 01:25

@Sided Catrice Eyeconista waterproof - s tím malým kartáčkem. Řasy dělá hezké, ale voděodolná není. Koupila jsem ji naslepo bez recenzí. Chyba.

V3S
71 příspěvků 14.2.21 01:16

@Paris1789 Před časem (možná trochu delším) jste na stránkách MP doporučovala make-up, se kterým jste na výsost spokojená. Nejsem zdatná dohledávačka na internetu… Mohla bych Vás poprosit o sdělení značky?

Potřebovala bych sázku na jistotu, aspoň trochu.

Předem děkuji.

Paris1789
5638 příspěvků 14.2.21 16:29

@V3S přiznám se, že už jsem skoro rok na obličeji žádný mejkap neměla. Před pandemií jsem používala jen tónovací krém od Chanelu, přidám odkaz. V létě jsem si koupila tónovací krém od Sisley, ten jsem měla asi 3× na sobě a zdál se mi dobrý. Nejsem si jistá, že ještě někdy nějaký mejkap použiji, mezitím se mi udělal ekzém na očích (asi po 10 letech klidu) a tak se bojím si na to cokoli dávat.
Ale s Chanelem asi chybu neuděláte, ještě mi docela sednul Dior Nude Air, ten krásně voní, ale je dost tekutý. Ten mi vyhovoval, jen jsem neměla nervy na to překonávat každé ráno jeho tekutost a patlat se s tím.
https://www.douglas.cz/…e-air-843435?…
https://www.douglas.cz/…teint-539708
https://www.notino.cz/…/p-15962141/?…

Ophelie
1300 příspěvků 15.2.21 13:44

@Paris1789 říkám si, že bych vyzkoušela nějaký nový make up a vaše tipy mě zaujaly - váhám mezi Chanele a Diorem - který byl o něco více krycí a jak se chovaly ve vráskách (jestli zrovna tato část dotazu není žinantní)?

Paris1789
5638 příspěvků 15.2.21 13:59

@Ophelie krycí není ani jeden, jsou to lehké hydratační mejkapy/krémy. Mám hodně suchou kůži, tyhle mi nepůsobily pnutí v pleti. Vrásky mám kolem očí a jelikož nepoužívám bázi, tak to tam mám. Takže před nanesením kůži hodně namažu, pak na to dám ten mejkap/krém, chvilku s tím chodím a pak po nějakých 10 minutách na to dám papírový kapesník, aby se ten přebytek vpil. Tohle trochu pomáhá tenhle jev eliminovat.

Paris1789
5638 příspěvků 15.2.21 14:00

@Ophelie s tím Chanelem asi chybu neuděláte, je to fakt jen tónovací krém, takže spíš sjednotí, ale díky tomu vypadá celkem přirozeně.

Ophelie
1300 příspěvků 15.2.21 16:27

@Paris1789 děkuji za reakce. Teď pod roušku jsem si koupila L´oreal, který má i rozjasňovat, ale efekt nic moc.
Vždycky jsem mívala mastnější pleť, ale poslední dobou se mi myslím trochu mění. A ve vráskách přemýšlivkách (moje familiární pojmenování pokoušející se o smířlivost) mi, zdá se, dělá mírnou paseku.
Až se (jednou) otevřou parfumerie, vezmu si vzorky.

Paris1789
5638 příspěvků 15.2.21 17:40

@Ophelie osobně se domnívám, že vrásky nejsou ostuda, a že méně je více. Nehodlám si nahazovat každý den na obličej fasádu, jsem smířená s tím, že vypadám na svůj věku a mladší být nechci. Jen prostě to sjednocení je dobré, člověk pak nepůsobí tak unaveně a zdrchaně. Ale vocaď pocaď.
A teď s rouškou/respirátorem je to stejně jedno.

Ophelie
1300 příspěvků 15.2.21 17:43

Já je nevnímám jako ostudu, ani si nedávám make up typu maska. Jen se sjednocenou pletí vypadám podstatně lépe. A chci se těšit na čas bez roušek.

giuliettka
9402 příspěvků 15.2.21 20:11
@Ophelie píše:
@Paris1789 děkuji za reakce. Teď pod roušku jsem si koupila L´oreal, který má i rozjasňovat, ale efekt nic moc.

Ja sa teraz nelíčim, lebo mám rúško 8 hodín v práci, ale pred časom tu odporúčal niekto, na koho dám La Roche-Posay Tolériane Teint a je super.

Paris1789
5638 příspěvků 15.2.21 21:19

@giuliettka já měla ten jejich BB krém a skončila jsem s ním, protože s emi začalo zdát, že je i ten světlý odstín na mně nějaký oranžový. Ale tole ráda zkusím, s tím BB krémem jsem byla jinak moc spokojená

giuliettka
9402 příspěvků 20.2.21 11:15
@Paris1789 píše:
Nejsem si jistá, že ještě někdy nějaký mejkap použiji, mezitím se mi udělal ekzém na očích (asi po 10 letech klidu) a tak se bojím si na to cokoli dávat.

Ja viem určite, že ako prvé po otvorení kozmetických salonov pojdem na Lash Lifting. :-D
(Neviem vložiť foto, čo ma k tomu doviedlo, tak dám odkaz, je to na instagram Báry Basikovej a šokovali ma jej mušie nôžky na očiach, som si myslela, že to už dávno nefrčí)
https://www.instagram.com/p/CLCGe4gAz7R/

ertz
1159 příspěvků 20.3.21 16:37

Tady je fotka Heidi Klum bez make upu. Nejde překopírovat, tak dávám odkaz. Taky bych tak chtěla vypadat, ale nevěřím, že takto vypadá přirozeně.
https://www.gala.de/…0677886.html

giuliettka
9402 příspěvků 20.3.21 17:17

@ertz A vrásky zmizli spolu s akné jej dcéry? :-D

bao-baba
2144 příspěvků 20.3.21 17:25

Kosmetiku (= přípravky) teď moc neřeším, rtěnky ani make up kvůli rouškám nepoužívám. Zato se mi moc moc stýská po mé kosmetičce, která umí tak krásně masírovat obličej…

Ophelie
1300 příspěvků 20.3.21 19:32

Heidi Klum mi nikdy nezapadala do kategorie hezkých, neřkuli krásných žen, ani žen zajímavých, kterým dodává krásu osobitost.

kalivrata
657 příspěvků 21.3.21 10:04

@bao-baba To mě rtěnky chybí hodně :-) make-up (ve smyslu taková ta béžová, hustá tekutina) mě nikdy moc nebavil, to klidně oželím, ale ráda jsem nosila různé odstíny rtěnek…

Stránka:  « Předchozí 1 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek