Kosmetika Lush

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
llolla
2102 příspěvků 14.10.14 20:40

Koukam, ze tohle tema nejak chciplo, skoda..
@Jiná Realita
Ja jsem si Cynhii (Cynthiu?) koupila predevcirem a je naprosto dokonala. Stridam samponu, sampuku i sprchacu hodne, aby se mi neprecuchaly, ale tenhle ted jednoznacne vede =]

Frantiska
3578 příspěvků 14.10.14 21:02

@llolla no ja dneska podlehla zachvatu silenstvi a nakoupila si vanocni Yog Nog a většinu vanocnich koupelových pen a balistiku. Puvodni zamer byl, ze je dam jako dárečky na advent, ale nakonec si je proste všechny necham pro sebe :) Radsi něco upeču a rozdam to.

llolla
2102 příspěvků 14.10.14 21:05

@Frantiska
Ja prave uz ted vubec nesmim nikam kolem nam. republiky, protoze vzdycky, kdyz jdu kolem, tak si vzpomenu na neco, co fakt nutne potrebuju a bez ceho muj zivot nebude stat za nic =]

Nevim, jestli ma cenu davat tady otazku do plena, ale zkusim to: co rikate na zubni tabletky?

Frantiska
3578 příspěvků 14.10.14 21:08

@llolla mam je rada, ale radsi je nepouzivam každý den. Každý den je nepouzivam kvůli sode, ikdyz udajne to zubum nijak neskodi. Na cesty jsou dokonale. Vyzkousela jsem všechny prichute ale chutna mi jen prekvapive Atomic https://www.lushcz.cz/…id/1339/tvář-tabletky-na-zuby-atomic.

No ja puvodne sla kupovat svetr a balonak :)

Mylady2
12413 příspěvků 14.10.14 21:15

@Frantiska wow to je zajímavé :-)
Lush mi teda zrovna moc nevoní ale na ty tabletky se tam zajdu mrknout :-D

llolla
2102 příspěvků 14.10.14 21:16

@Frantiska
Tak ty mam taky nejradsi =] Jeden cas jsem je pouzivala prakticky denne, akorat je mi nepohodlny, jak se musej pulit (teda nemusej, zejo). Ja jsem zvykla si davat strasne malo zubni pasty a i ta pulka na me byla moc a pak ten zbytek odkadat na tu krabicku… Kdyby byly mensi, bylo by to lepsi. Ale tak je to u Lushe se spoustou veci- jsou fajn, ale jak maj tu kratkou dobu trvanlivosti- typicky masky, cistitka, tak je nezvladnu vypotrebovat. Je fakt, ze se mi nestalo, ze by po dobe spotreby tomu neco bylo, takze to vzdycky dodelam, ale stve me to =]

Frantiska
3578 příspěvků 14.10.14 21:24

@llolla Tak ja co si cerstve masky davam obden, tak nemam problém :) Mam vyzkousene u nekterych cistitek je dat do mrazaku (pulku). Jednou mi v parnem lete zplesnivel Herbalism (ale to se za 6 let stalo jen jednou).

Zuzulli
725 příspěvků 16.10.14 00:39

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Zajímalo by mě, jestli je lepší na vyčištění obličeje Dark Angels, Coalface nebo Mask of Magnaminty. Potřebuji vyčistit černé tečky a ucpané póry na nose a na tvářích, akné naštěstí nemám, a moje pleť je spíše suchá s výjimkou toho nosu. Vyzkoušela jsem skoro všechny čističe z drogerií, ale selhaly, tak hledám něco silnějšího.

take_five
532 příspěvků 16.10.14 00:50

@Zuzulli mask of magmaminty je na cerne tecky lepší než coalface, ale oboje docela vysusuje plet. S dark angels zkusenost nemam. Pouzivala jsem na cisteni tu jejich vanocni roladku.
Vyzkousela jsem od lushe všechno mozne, ale uz u nich nic nekupuju, od te doby, co jsem s nema zacala dost podrazili.

Allysa
433 příspěvků 16.10.14 08:07

Mask of magnaminty zkuste tu novou, samokonzervační, je v ní nějak hodně medu a nevysušuje.

Daisyrella
62 příspěvků 16.10.14 08:20

@Zuzulli Pokud máte suchou pleť, tak se Dark Angels a Coalface vyhněte obloukem. Z Dark Angels jsem měla rudý a vysušený obličej ještě 2 dny po použití. Naopak partnerovi s mastnou pletí tohle čistítko vyhovovalo. Na suchou pleť si pořiďte spíš Aqua Marinu.

Zuzulli
725 příspěvků 16.10.14 15:55

Děkuji za rady, ještě to zvážím a pak rozhodně vyzkouším

arw
214 příspěvků 16.10.14 16:08

Mě to strašně smrdí v tom obchodě všechno… kdysi jsem zkoušela masku na akné, takovou zelenou, ale nic moc

Beaufort
67 příspěvků 21.12.14 20:49

Kupuji uz dlouhodobe a mam vse vyzkouseno… Vetsina produktu nema nejake extra ucinky, ma jen extra vuni, na to ma kazdy jiny vkus, tak muj nazor bude asi k nicemu, kor, kdyz se mi nejoblibenejsi vune vetsinou nelibi.

Co ma efekt, ktery za ty prachy fakt stoji: Ultrabland odlicovaci balzam (sunda fakt cokoli), Aqua Marina cistitko na plet, Vraskozrout maska (i pro ty, kteri nemaji vrasky, unavenou plet leci stejne tak dobre), Dream Cream krem na telo, Buffy telovy kondicioner, rozjasnovac Feeling Younger, Kmotricka houbicka serum na oblicej.

Co za ty prachy fakt nestoji: Make-upy, rasenka (pokud nekdo nema rad prirozene vypadajici rasy, rozumej neznatelny efekt), Henny (nebarvi, jak maji).

Vse ostatni zalezi na vuni, typu pleti, vlasu ap., tak mi prijde neobjektivni doporucovat… To si holt clovek musi vyzkouset, co se tyce vzorku, jsou v Lushi extremne ochotni.

Frantiska
3578 příspěvků 21.12.14 21:06

@Beaufort jak nebari jak mají? Mne hneda chyta dokonale :) To mne zaujalo.

Beaufort
67 příspěvků 21.12.14 21:21

@Frantiska chytala do cervena, na slunicku to bylo videt… A to jsem postupovala presne dle navodu. Je mozny, ze nekomu to chytne spravne, ale nevim, zda je rozumny to riskovat, kdyz to spouste lidem (soude z diskuse pod produktem) chytlo stejne jako mne a zbavovat se cervenych odstinu je fakt neco -Z tohoto duvodu jsem produkt dala do skatulky,,nestoji to za to".

Frantiska
3578 příspěvků 21.12.14 21:28

@Beaufort ja prave na ni nedam dopustit, ze nechyta do cervena :) nedavam ji pod folii a krasna studena hneda. Proto ji porad pouzivam, jinak bych jela v Khadi ta se nemusi strouhat, ale mi prave chyta do cervena

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek