Kostýmek neusedle

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelwice
5 příspěvků 11.09.17 19:52
Kostýmek neusedle

Dobrý den,
je mi 25 a čekají mě státnice a pak shánění práce (=pohovory). No a protože už si přijdu docela jako VELKÁ HOLKA, koupila jsem si svůj první kostýmek - sako a sukni, šedý tkaný vzor (haha). Sukně z fotky je moje. Dobré zpracování, klasický „sekretářka“ styl (jasně že bussiness, dělám si srandu) :D Věřím, že jej na události nadcházející unosím.
Jenže standardně nosím takovou spíš veselou a barevnou módu (sukně, šaty), květiny, proužky, mašličky ve vlasech a tak. Můj dotaz zní, jak si obléct „klasický“ kostým s tím, abych v tom nepůsobila úplně jako sekretářka anebo generace mojí mamky (50+)? Jasně, že se nabízí klasická bílá či světlá košile/rolák + lodičky, ale to je přesně moje vize „sekretářky“. Nebo to na pohovory moc nepřehánět se stylem a držet se „my-mamma-style“? Díky za tipy a rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBossygirl
265 příspěvků 11.09.17 21:04

Ke statnicim bych volila spíš umírněný outfit, včetně doplňků. Rolák určitě ne, spíš top přímo určeny do kostýmu, mívají je třeba v Intimissimi. Co se týče pohovorů, záleží hodně na pozici a oboru. Jinak by se měla prezentovat budoucí právnička a jinak třeba uchazečka o pozici v reklamě. Tady mohou doplňky sehrát zásadní roli.

JarkaJ
314 příspěvků 12.09.17 09:37

Na pohovory a do práce kostýmek určitě využijete. Neomezovala bych ho jen na bílou nebo světlou blůzu a lodičky, ale do kostýmu se hodí jakékoliv topy, trika, košile, svetříky, roláky. Barva je univerzální (šedá?), takže klidně zvolte jakoukoliv, klidně výraznější barvu. A pak záleží na doplňcích, do jakého stylu kostým posunete. Lodičky mají spoustu podob a verzí, ale můžete si vzít balerínky nebo polobotky, kotníčkové boty. Svůj styl můžete taky vpašovat
barevnou šálou, nápadným náhrdelníkem, broží - co je Vám blízké. Musíte to zkoušet a ať Vám kamarádka nebo maminka -ne všechny 50+ jsou usedlé, jak si o nás myslíte :-) -řekne, co jde a co už ne.

lucitom
8 příspěvků 13.09.17 10:12

Ahoj,

kostýmek určitě v budoucnu ještě mnohokrát využiješ. Do roláku bych určitě nešla. Spíš bych zvolila košili :) Mi osobně se víc líbí kostýmek v černé nebo tmavě modré barvě, ale je to na tobě. Ať už se rozhodneš pro jakoukoliv verzi, určitě se nemusíš omezovat jen na bílou košili a můžeš experimentovat i s jinými barvami. Uvidíš sama, co ti bude sedět. Pokud nechceš vypadat usedla, vsadila bych na hezké doplňky - stylové hodinky, náramek nebo dámský motýlek

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama