Kostýmek neusedle

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelwice
3 příspěvky 11.09.17 19:52
Kostýmek neusedle

Dobrý den,
je mi 25 a čekají mě státnice a pak shánění práce (=pohovory). No a protože už si přijdu docela jako VELKÁ HOLKA, koupila jsem si svůj první kostýmek - sako a sukni, šedý tkaný vzor (haha). Sukně z fotky je moje. Dobré zpracování, klasický „sekretářka“ styl (jasně že bussiness, dělám si srandu) :D Věřím, že jej na události nadcházející unosím.
Jenže standardně nosím takovou spíš veselou a barevnou módu (sukně, šaty), květiny, proužky, mašličky ve vlasech a tak. Můj dotaz zní, jak si obléct „klasický“ kostým s tím, abych v tom nepůsobila úplně jako sekretářka anebo generace mojí mamky (50+)? Jasně, že se nabízí klasická bílá či světlá košile/rolák + lodičky, ale to je přesně moje vize „sekretářky“. Nebo to na pohovory moc nepřehánět se stylem a držet se „my-mamma-style“? Díky za tipy a rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

Bossygirl
42 příspěvků 11.09.17 21:04

Ke statnicim bych volila spíš umírněný outfit, včetně doplňků. Rolák určitě ne, spíš top přímo určeny do kostýmu, mívají je třeba v Intimissimi. Co se týče pohovorů, záleží hodně na pozici a oboru. Jinak by se měla prezentovat budoucí právnička a jinak třeba uchazečka o pozici v reklamě. Tady mohou doplňky sehrát zásadní roli.

JarkaJ
310 příspěvků 12.09.17 09:37

Na pohovory a do práce kostýmek určitě využijete. Neomezovala bych ho jen na bílou nebo světlou blůzu a lodičky, ale do kostýmu se hodí jakékoliv topy, trika, košile, svetříky, roláky. Barva je univerzální (šedá?), takže klidně zvolte jakoukoliv, klidně výraznější barvu. A pak záleží na doplňcích, do jakého stylu kostým posunete. Lodičky mají spoustu podob a verzí, ale můžete si vzít balerínky nebo polobotky, kotníčkové boty. Svůj styl můžete taky vpašovat
barevnou šálou, nápadným náhrdelníkem, broží - co je Vám blízké. Musíte to zkoušet a ať Vám kamarádka nebo maminka -ne všechny 50+ jsou usedlé, jak si o nás myslíte :-) -řekne, co jde a co už ne.

lucitom
8 příspěvků 13.09.17 10:12

Ahoj,

kostýmek určitě v budoucnu ještě mnohokrát využiješ. Do roláku bych určitě nešla. Spíš bych zvolila košili :) Mi osobně se víc líbí kostýmek v černé nebo tmavě modré barvě, ale je to na tobě. Ať už se rozhodneš pro jakoukoliv verzi, určitě se nemusíš omezovat jen na bílou košili a můžeš experimentovat i s jinými barvami. Uvidíš sama, co ti bude sedět. Pokud nechceš vypadat usedla, vsadila bych na hezké doplňky - stylové hodinky, náramek nebo dámský motýlek

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama