Koupit nebo nekoupit?

Fotoalbum tématu (33) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
giuliettka
8651 příspěvků 17.4.21 11:15
@Gorilka píše:
Zjednodušeně, u nás ti nikdo ze zlata ryzosti 375/1000 šperk neudělá (pravděpodobně), ale můžeš si ho přivést ze zahraničí.

Priznávam, že ten prvý prsteň by bol z Nemecka, z Drážďan. Manžel má z toho zlata takú hrubú reťaz na krk, niečo jak nosí Kanye West na koncertoch. Nekúpil si ho, našiel. Lenže v Nemecku ti tvoj nález, po tom čo sa nikto po dobu jedného roka neprihlási, dajú. Abo tak dajak, zabudla som jak je presne zákon. Takže ho má, nechal si ho oceniť, je to drahé, ale jak sa to chová pri bežnom nosení neviem, manžel tú reťaz nenosí nikdy nikam.
Preto som chcela vedie´t, či má niekto z toho zlata niečo.

giuliettka
8651 příspěvků 17.4.21 11:19
@Gorilka píše:

Ten moj šperk musí byť prsteň. Tento sa mi priznávam nepáči. Ale zaujímalo by ma čo ty osobne vravíš na ten Trinity od Cartiera. Jako je to moc profláknuté a má to každá pipka čo je na love, alebo je to stará dobrá klasika a má to každá čo rozumie móde a má vkus, :-)

ertz
974 příspěvků 17.4.21 12:49

@giuliettka Mně se líbily tyto šperky vložené do macešek na té úvodní fotce. Nejdřív jsem myslela, že ta maceška je součást šperku (jako brož).
KOupila jste si ty žluté šaty? - nevím už, do kterého vlákna jste je dávala. Podobné má Letizia, ty žluté byly hezčí. 

giuliettka
8651 příspěvků 17.4.21 19:05

@ertz Nekúpila, manžel mi ich vyhovoril. Že sa do Galeria Karstadt Kaufhof, určite ešte pozrieme osobne, že nemám nič z Nemecka teraz objednávať, že aj tak to nie je kam nosiť.
edit, aby to nevyznelo, že mi manžel schvaľuje garderobu, tak s nemeckými objednávkami mi pomáha on, neviem nemecký. Preto som mu tie šaty ukázala.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek