Kozačky na koktejl party?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
vanilkaF
23 příspěvků 09.12.14 22:10
Kozačky na koktejl party?

Asi budu trapná tady s takovým dotazem, ale byla jsem pozvaná na firemní koktejl party (jako doprovod, na poslední chvíli) a nevím co na sebe. Přesněji na nohy. Nejhorší je, že momentálně nemám slušné společenské boty (ano, na mateřské řeším jiné problémy) a k tomu tam dorazím MHD, takže takhle v zimě bych stejně v lodičkách umrzla… Bude moc trapný, když obuju celkem elegantní jednoduché kozačky na umírněném podpatku? Je to lehce lesklá tmavě kaštanovohnědá kůže. Šaty bych měla buď něco jako malé černé a na vrch společensky vypadající tmavěhnědý svetřík, anebo zeleno-hnědé šaty se stejným svetříkem.
Pokud tedy předpokládám správně, že černé kalhoty se moc nehodí…
Už se trochu bojím těch komentářů :-)


Reklama

Najdete v encyklopedii: V čem na párty a věčírek


Reklama

Reakce:
 
MaggieCassidy
127 příspěvků 10.12.14 20:20

Doporučuji na poslední chvíli sehnat nějaké lodičky, do kterých se tam přezujete, i kdybyste si je měla od někoho půjčit nebo koupit nějaké „na jedno použití“ u vietnamců. Přiznám se, že váš outfit, tak jak si ho představuji dle vašeho popisu, se mi moc nezdá - především kombinace černých šatů a hnědého svetříku. Nejlépe uděláte, když pošlete foto, takhle na slepo se to špatně soudí.

 
vanilkaF
23 příspěvků 11.12.14 00:04

@MaggieCassidy děkuji za odpověď. No, akce byla fakt narychlo, právě jsem se vrátila :) a nakonec jsem to riskla a oblékla podle popisu výše. Je to zvláštní, ale těch kozaček se tam sešlo opravdu hodně a dokonce jsem zahlédla modré džíny, tak jsem nakonec ještě celkem dobře dopadla. I když ideální to rozhodně nebylo a nějaké ty lodičky si určitě pro příště pořídím - ale teda s nohou č.42 to bude na delší shánění…u Vietnamců bych stejně s takovýma tlapkama neuspěla :-D

 
Mofu
1129 příspěvků 12.12.14 02:20

Deichmann to jistí ;) tam seženu i já se svojí „tlapkou“ č. 44 a za rozumnej peníz


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama