Kožené kalhoty a chlap - nové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smurf80
2 příspěvky 03.02.19 13:50
kožené kalhoty a chlap - nové

Ahoj všichni, chtěl bych se poradit a nejlépe s lidmi bez předsudků. Toto téma tady již bylo několikrát zmíněné, ale vše bylo v roce 2016 což si myslím, že již doba trošku postoupila a snad se změnil i pohled na chlapy. Je mi 38 a rád bych si pořídil kožené kalhoty. Rád bych si pořídil kalhoty s úzkými nohavicemi, které budou pěkně sedět, takové hodně volné jsou hrozné. Zároveň nevím, jak se na chlapa v kožených kalhotech koukají ženské, zda je to stále tabu a pořád doménou rockerů a homosexuálů nebo již tyto předsudky jsou minulostí. Sám mám dvě děti a milující manželku, které je to prakticky jedno co si na sebe obléknu, ale rád bych šel s dobou. Když se dostanete až sem, tak případně, zda by jste mi poradili, kde koupit normální kožené kalhoty, které nejsou určené na motorku, ale jsou z jemné kůže. Díky moc všem za dobré rady a názory

Reakce:
Lizbeth
715 příspěvků 03.02.19 17:37

Nevím jak ostatní ženy, ale já bych zřejmě byla v zajetí předsudků a rockera, motorkáře nebo homosexuála bych ve vás apriori asi viděla.Záleželo by v jaké situaci ,náladě a příležitosti bych vás potkala.Myslím, že je to stále příliš osobitý kus oděvu než aby byl nenucený a vhodný na běžné nošení.Ale je to jen můj názor.

Lucelle
323 příspěvků 10.02.19 12:34

Nevim, co tu bylo v roce 2016, ale jestli Vás to drzi uz tri roky, tak bude dobré si je pořídit a neřešit, kdo se kam (ne)posunul (pokud tedy právě to neni účelem přispěvku)

Na druhou stranu, pokud člověk tak dlouho a tak mocne váhá, těžko je „vynese“ tak, jak si podobný kousek žádá a bude stejně za kašpara.

smurf80
2 příspěvky 12.02.19 18:53
@Lucelle píše:
Nevim, co tu bylo v roce 2016, ale jestli Vás to drzi uz tri roky, tak bude dobré si je pořídit a neřešit, kdo se kam (ne)posunul (pokud tedy právě to neni účelem přispěvku)Na druhou stranu, pokud člověk tak dlouho a tak mocne váhá, těžko je „vynese“ tak, jak si podobný kousek žádá a bude stejně za kašpara.

Spíše jsem pročítal fórum a narazil na předcházející vlákna řešení dotazů jiných. Každopádně i tak děkuji za názor :-)

FlippyCZ
3 příspěvky 05.03.19 19:44

Kožené kalhoty nosím několik let, poslední dobou běžně do práce… a za sebe je můžu jen doporučit. Jak se na to tváří okolí nevím, víceméně na to kašlu a je mi to jedno :-)

Kalhoty se většinou dělají buď z klasické (lesklé) kůže nebo broušené (matné) kůže. Pokud se obáváte reakcí okolí, tak doporučuji broušenou kůži. Na první pohled není hned vidět, že se jedná o kožené kalhoty, ale jsou trochu choulostivější na údržbu.

Při nákupu platí, že by kalhoty měly být těsně na tělo. Kůže je přírodní materiál, který časem trochu povolí/vytvaruje se. Někde jsem četl, že snad až o jednu velikost navíc… ty moje už jsou celkem volné.
Z tohoto důvodu rozhodně nedoporučuji nákup přes eshop, většina tabulek velikostí nesedí a to nemluvě o fotkách. Vždy je lepší si je vyzkoušet osobně, případně zjistit z jaké kůže jsou… tvrdá a neohebná nebo měkká, atd.

Kde koupit?… to je problém… co vím, tak tady v Praze je Brixton (ten šel s kvalitou trochu dolů) nebo Metalshop.***

Chce to trochu hledat na netu… ale hlavně vyzkoušet osobně…

Edit admin: smazán odkaz

lukinohk
62 příspěvků 15.03.19 11:37

Já bych se obával spíš pohodlnosti takových kalhot.

Kůže je sice přirodní materiál, ale zase není tak moc prodyšná. Když to řeknu lidově, nepaří se v tom koule? :-)
Mám kožennou bundu a lze ji nosit jen za určitého počasí, kůže prostě nehřeje ani nechladí.

Mít takové gatě na určitou přiležitost (motorka, rockový festival apod.), proč ne, ale na denní nošení třeba do práce mi nepřijdou moc praktické, ne?

A vzhledově by mi těsné černé kalhoty na tělo přišly vhodnější spíš pro ženu než muže.

FlippyCZ
3 příspěvky 18.03.19 12:45

Jak jsem psal výše … kupujete trochu těsnější a po čase se krapet roztáhnou … ty moje vypadají jako klasické kalhoty, žádný upnutý latex nebo spandex :-) A pohodlné jsou hodně.
Samozřejmě, že je v létě nenosím … je to sezónní oblečení (podzim/zima/jaro) … v létě byste se taky pěkně zapařil v péřovce :-) Pokud venku teplota stoupne nad 20 st., kůži odkládám a chodím v textilu … Zatím se mi nepodařilo mít zapařené koule, až se tak stane, dám vědět :-)

Jestli jsou kožené kalhoty určené na nějakou příležitost? To záleží jen na Vás jakou příležitost jim dáte. Cestou busem do a z práce už několik let potkávám dalšího člověka v kožených kalhotách, takže nejsem takový unikátní exot :-)))

Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek