Kožené kalhoty a chlap - nové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smurf80
2 příspěvky 03.02.19 13:50
kožené kalhoty a chlap - nové

Ahoj všichni, chtěl bych se poradit a nejlépe s lidmi bez předsudků. Toto téma tady již bylo několikrát zmíněné, ale vše bylo v roce 2016 což si myslím, že již doba trošku postoupila a snad se změnil i pohled na chlapy. Je mi 38 a rád bych si pořídil kožené kalhoty. Rád bych si pořídil kalhoty s úzkými nohavicemi, které budou pěkně sedět, takové hodně volné jsou hrozné. Zároveň nevím, jak se na chlapa v kožených kalhotech koukají ženské, zda je to stále tabu a pořád doménou rockerů a homosexuálů nebo již tyto předsudky jsou minulostí. Sám mám dvě děti a milující manželku, které je to prakticky jedno co si na sebe obléknu, ale rád bych šel s dobou. Když se dostanete až sem, tak případně, zda by jste mi poradili, kde koupit normální kožené kalhoty, které nejsou určené na motorku, ale jsou z jemné kůže. Díky moc všem za dobré rady a názory

Reakce:
Lizbeth
613 příspěvků 03.02.19 17:37

Nevím jak ostatní ženy, ale já bych zřejmě byla v zajetí předsudků a rockera, motorkáře nebo homosexuála bych ve vás apriori asi viděla.Záleželo by v jaké situaci ,náladě a příležitosti bych vás potkala.Myslím, že je to stále příliš osobitý kus oděvu než aby byl nenucený a vhodný na běžné nošení.Ale je to jen můj názor.

Lucelle
318 příspěvků 10.02.19 12:34

Nevim, co tu bylo v roce 2016, ale jestli Vás to drzi uz tri roky, tak bude dobré si je pořídit a neřešit, kdo se kam (ne)posunul (pokud tedy právě to neni účelem přispěvku)

Na druhou stranu, pokud člověk tak dlouho a tak mocne váhá, těžko je „vynese“ tak, jak si podobný kousek žádá a bude stejně za kašpara.

smurf80
2 příspěvky 12.02.19 18:53
@Lucelle píše:
Nevim, co tu bylo v roce 2016, ale jestli Vás to drzi uz tri roky, tak bude dobré si je pořídit a neřešit, kdo se kam (ne)posunul (pokud tedy právě to neni účelem přispěvku)Na druhou stranu, pokud člověk tak dlouho a tak mocne váhá, těžko je „vynese“ tak, jak si podobný kousek žádá a bude stejně za kašpara.

Spíše jsem pročítal fórum a narazil na předcházející vlákna řešení dotazů jiných. Každopádně i tak děkuji za názor :-)

Váš příspěvek

Začíná výstava šíleného hedvábníka

Zika a Lída Ascherovi jsou československými legendami ve světě... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

Autor: Martina

Sourozenci Jakub a Nikol založili značku PONER, která obléká i... Celý článek