Krabickova dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
continuity
5853 příspěvků 25.5.13 20:01
@Ceresa píše:
@continuity neco malo o zivotnim stylu vim, na to jsem docela poctivka :) Nejde mi ani tak o hubnuti ( ackoliv 3kg dole by mi nevadila ) Spis, zda to nekde dokazou udelat tak dobre, aby cloveku nic nechybelo - jak po chutove, tak obsahove strance a zjednodusilo to zivot. S tim prihrivanim ja nevim, podle meho se dnes prihriva skoro vse, co behem obedove pauzy jime.

jeste na tohle. po chutove strance to snad nemyslite vazne, nekdo vam rekne, co budete dnes jist a tomu musite vzit zavdek. ze zrovna mate chut na kure a pristane vam na stole cocka, to opravdu krabicky neresi.

jedna vec je prihrivany obed (i kdyz ja si snazim vybirat bud jidla, kde to tolik nevadi (segedin misto ryby) a pak nemusim mit prihrivane i vecere a vikendy.

dalsi vec je, ze krabicky nekde rano vyzvednete, nebo vam je dovezou a pak se to pul dne nebo i cely vali buhvi kde, nez si to v mikrovlnce ohrejete.

ale pokud je pro vas jidlo jenom prostredek k preziti, tak mozna by vam to mohlo vyhovovat. jeste mne napadla jedna moznost, pokud se na obed nekde stravujete, tak si tam vzit veceri, kdyz si ji zrovna nestihate udelat. alespon budete mit na taliri, na co mate chut a neco, si zrovna vymyslel krabickovy sefkuchar.

Příspěvek upraven 25.05.13 v 20:02

Syslik1
95 příspěvků 25.5.13 20:02

Můj šéf drží krabičkovou dietu - ale trochu jinak. Jídelníček mu předepsal lékař, krabičky připravuje manželka - snídaně a večeře čerstvé, svačiny a oběd si nosí do práce. Za čtrnáct dní shodil 8 kg, ale bylo mu jasně řečeno, že ten režim bude muset držet pořád - jinak to nemá smysl. Má minimální pohybové aktivity, tomu musí odpovídat i množství a skladba potravy.

opona
147 příspěvků 25.5.13 20:05

Tak přípravu jídla si lze všemožně ulehčit, aby člověk nemusel denně do obchodu, (už jenom to zabírá hrozně času).
Třeba je dobrý fígl naporcované pečivo v mrazáku, které si člověk předem večer vyndá. Nebo když má o víkendu více času a vaří obědy, tak jedna porce navíc se časově při vaření nijak neprojeví a jeden pondělní, a úterní oběd je vyřešený. Svačiny se dají vyřešit jogurtem s čerstvým ovocem. Večeře pečivem se šunkou, sýrem, zeleninou nebo nějakou pomazánkou (pomazánek, co jsou hotové za 5 minut, jsou mraky).

Jo a tip na rychlou večeři - červená čočka nakyselo. Čočku propláchnout, uvařit, osolit, okyselit, přidat česnek a majoránku. Případně k tomu i uvařit vajíčko. Je to hotové za 15 minut a mezitím se samozřejmě dá stihnout i něco jiného.
Rychlá jsou i zapékaná jídla. Příprava trvá dle typu jídla tak 10 minut a pak už se to peče samo.

opona
147 příspěvků 25.5.13 20:07

@Syslik1 8 kilo za 14 dní tak to je nějak nebezpečně moooc!

Gräfin
2642 příspěvků 25.5.13 20:11

@opona @Syslik1 četly jste diskuzi?

Syslik1
95 příspěvků 25.5.13 20:17
@opona píše:
@Syslik1 8 kilo za 14 dní tak to je nějak nebezpečně moooc!

Vzhledem k nadváze přes 50 kg ani ne.Ono to jde ze začátku rychle…

Jetthro
1130 příspěvků 25.5.13 20:38

@Ceresa No tak, kdyz to mate takhle, tak bych fakt zkusila najit nejakou pani co vam 2× tydne prijde uklidit a navarit. Myslim ze finacne to vyjde stejne jako nechat si vozit krabicky, ale aspon nad tim budete mit nejakou kontrolu..akorat shaneni hospodyne je teda taky zahul :)

EvelineShop
113 příspěvků 25.5.13 20:56

@Ceresa jem „krabičky“ už 4 mesiace. Vyhovuje mi to u mojho pracovného vytížení (práce + podnikanie z domu + deti malé bez hlídání). Minimálne 2× v týždni som doma až večer. Mimo toho aj iné dni mám „narváno“ a stáť u šporáku len kvoli mne (partner a deti sa stravujú na obed v škole, školce, práci) nebudem. Mám mimo toho kopec inej práce, čo musím okolo domácnosti stihnúť a každé ráno vstávam 4,20, takže i spať niekedy musím.

Vyberala som si ale firmu dlhšie na základe recenzií. Som spokojná.

P. S. Zásady zdravého stravovania ovládam léta od A po Z. Ale nemám kapacitu. Každý to má inak, niekto „krabičkuje“ a niekto varí doma, ale zase to „ošulí“ inde. Pretože nie sme stroje, sme len ľudia a každému vyhovuje niečo iného.

Edit: Firma mi vozí krabičky večer, ten deň, čo to navaria. A ráno si to beriem sebou:-)

P. P. S. Neznášam slovo „diéta“…

Příspěvek upraven 26.05.13 v 08:34

Grossularia
3204 příspěvků 25.5.13 20:59
@chinin píše:
Ja myslim, ze je hlavne fajn, ze si dnes kazdy muze svuj zivot zaridit tak, jak chce. ;-) Pokud jde o delegovani praci (v domacnosti), ktere zvladam sama, na druhe, pak je snad jasne, ze se mi vyplati delegovat pouze takove prace, za ktere zaplatim mene, nez jsem za dobu jejich vykonu schopna vydelat, nebo pro me ma vetsi hodnotu usetreny cas nez vynalozene penize. ;-)

Souhlasím s Vámi, leckdy má čas větší hodnotu než provedená činnost a leckdo dává přednost jiným činnostem než vaření, aniž by kvůli tomu chtěl jíst nekvalitně. Dnešní doba to docela dobře umožňuje, což je fajn.

I když já osobně jsem tedy na jídlo hodně zatížená a vnímám v něm vysokou přidanou hodnotu péče o rodinu a určité formy mého projevu láskyplnosti ke svým nejbližším:)
Ale každý to tak pochopitelně nemá a Ceresu naprosto chápu.

>Ceresa
Asi bych volila taky spíš možnost najít si někoho, kdo kvalitně vaří své rodině, a nechat si od něho oddělovat denně porci. Takové jídlo bývá lepší, než jídlo připravované hospodyní, natož krabičkofirmou, protože pro vlastní se člověk nejvíc snaží o kvalitu a tu porci navíc jistě neosobně speciálně neodbude:)
Sama jsem o tom uvažovala, že bych to nabídla (jako přivýdělek k mateřské). Když už se jednou vaří, tak porce navíc moc práce nepřidá. Nakonec jsem si našla úplně jiné činnosti (i když také souvisejí s jídlem:) ) a tohle zavrhla, ale připomněla jste mi tu myšlenku. Myslím, že pokud nežijete v nějaké málo lidnaté oblasti, určitě byste někoho takového našla, já třeba v okolí mám povědomost o lidech, kteří dobře vaří (pěstujeme tu koláčovou družbu, která peče, tak donese sousedkám po kousku:) - a to v Praze, nikoli na bodrém venkově). Můžete se třeba taky zkusit poptat i prostřednictvím nějakého webu sdružujícího lidi zapálené pro kvalitní domácí vaření.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 21:33

Uvedené argumenty proti krabičkové dietě by mě nepřesvědčily. Pokud si nevařím sama, nikdy nevím, co do toho kdo dá. Ani kdyby to byla oblíbená hospoda u vás na rohu, nemůžete vědět, kde se to maso grilované bez oleje mohlo předtím válet a kdo třeba na salát sahal neumytýma rukama. Paní najatá na vaření taky může mít podivné návyky, když by nevařila z vašich surovin ve vaší kuchyni, zase kontrolu nemáte. A důvod, že se krabičky válí kdoví kde, než si je ohřejete k obědu? No válí se zrovna tam co ty, které byste si donesly vlastnoručně připravené z domova - tedy nejspíš někde v lednici.

Grossularia
3204 příspěvků 25.5.13 21:45

@continuity „Vzít zavděk tím, co přistane“ snad není taková hrůza, to je běžná věc i ve chvíli, kdy se člověk např. stravuje v zaměstnanecké jídelně (ne všude je výběr z více jídel).
No a takto jsou zpravidla živeny děti, obvykle jim také něco přistane, o čem rodiče soudí, že je vhodné pro jejich vývoj tělesný i duševní :) (a halvně je na to už nakoupeno).
Vyhovět momentální akutní chuti je vlastně spíš neobvyklý přepych člověka, který má cestou domů hodně vybavené obchody s dlouhou otvírací dobou a může si suroviny na „to něco“ ad hoc nakoupit.

Válení krabiček, jak píše i Kokoska, je stejné u krabiček koupených i domácích.
I když tedy neplatí to pro večeři, protože tu (pokud by ty krabičky člověk přebíral nějak cestou do práce třeba) by na poležení a rekreaci v lednici do práce netahal, že.

>Kokoska
Neumytýma rukama sahá kuchař v restauraci zhruba se stejnou pravděpodobností jako kuchař z výrobny krabiček, to celkem není argument pro ani proti.

continuity
5853 příspěvků 25.5.13 21:57

@Grossularia no pro mne to hruza je. mozna jsem zaujata, krabicky mel sef. nevidela jsem toho zas tak moc, protoze moc v praci nesedim, ale treba ta rajska polevka pripominala spis slavnou kecupovku z MMB nez minestorne.
a neposledni vec, ja potrebuji mit z jidla pozitek, aby mne uspokojilo (a tudiz jsem nezrala jak zjednana). ja se tedy deti ptam, co by chteli jist, predevsim k veceri. oni nejak vedi, co jim chybi (typicky starsi si rekne k veceri o vajicko. protoze ve skolce nemeli k obedu maso, tak ji chybi bilkoviny).myslim si, ze clovek, co nema zbastlene chute tak nejak vi, co mu chybi a podle toho ma na neco chut. typicke jsou tehotne, ale i u normalniho cloveka racionalne se stravujiciho se to da dosahnout.

u nas v praci mame tri lednice na cca 120 lidi. i kdyz tam ty krabicky i nacpete (sef to mela nakrabickovano tak, ze toho byla plna stredni igelitka) co myslite jaka je teplota v lednici, kterou jednou za pet minut nekdo otevre a dalsi minutu si nad ni povida s kolegou? ale fakt mozna ma nekdo jine podminky a jsem jenom zaujata.

Ceresa
465 příspěvků 25.5.13 22:02

@Jetthro to mi povidejte, vypomoc hledam uz 2 mesice. Nechci nikoho z ''ulice".. takze se pak pokusim zabit dve mouchy jednou ranou:). Nekdy zavidim svym muzskym kolegum ty jejich zeny v domacnosti:)))

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 22:04

@Grossularia No právě - nemáte kontrolu nikde, pokud u toho sporáku nestojíte sama. Asi jsem to špatně napsala.

Ceresa
465 příspěvků 25.5.13 22:07

@continuity jako dite jsem chodila do jidelny, takze dokazu snist temer cokoliv. Nehlede na to, ze mam 5× v tydnu chut na omacky, joo svickova..A jim salaty, ryby, suchou rejzi..

RenataRen
512 příspěvků 25.5.13 22:11

Ježíši, to je zase diskuze. Nikdo z přítomných dam snad nemá vlastní zkušenost s krabičkovou dietou, ale plno pouček typu „sousedka povídala“, a „já jsem slyšela od kamarádky…“ a spoustu vlastních názorů na něco, co vlastně nezná.

Grossularia
3204 příspěvků 25.5.13 22:14

@continuity říci si o vajíčko jistě jde, vajíčka doma většina lidí má a jsou hned hotová. To ale není vařené jídlo ve smyslu, o jakém je tu předpokládám řeč (v těch krabičkách).
Pokud nemáte doma obrovité zásoby všeho, na co lze vzpomenout, tak prostě momentální chuti vyhovět obecně nejde, jen když je to klika a surovina doma je, nebo se dá rychle koupit. A navíc to ještě nesmí obsahovat suroviny, které vyžadují přípravu (třeba namočení luštěnin, marinování masa…).
Určitě je normální a fajn se domlouvat s dětmi o tom, co tak asi chtějí, a zařadit to na nějaký blízký termín. Ale vyhovět téměř každý večer večerní žádosti související s obědem ten den? A to takto vyhovíte každému členovi rodiny? Tj. několik různých večeří? Nezlobte se, tomu prostě nevěřím.

Jinak pro mě jídlo znamená opravdu hodně, dobré jídlo tedy. Věnuju se mu i trochu pracovně (zrovna mi vychází kuchařka:) ) Takže v tomhle Vám plně rozumím, i souhlasím s tím, že tělo ví, co potřebuje, pokud je dlouhodobě živeno dobře. Ale servírování jídla, které vybral zrovna někdo jiný, není nic špatného, pokud ten, kdo vybírá, je normální a rozumný.

continuity
5853 příspěvků 25.5.13 22:17

@Ceresa tak ty krabicky zkuste, mozna vam to bude vyhovovat.pro mne je jidelna nutne zlo, tak nevidim duvod mit z tohoto rangu jeste i veceri a svaciny.

ted jsem se detma doma, varim si sama, jidelna mne postihne jednou za cas a teda docela tam trpim (a to doma varim hodne jednoduse a rekla bych, ze i levne). velice zvazuji, ze si stejne budu varit do prace a kombinovat to s blizkou italskou restauraci. nejde jenom o chut, ale take o kvalitu. napriklad, co jsem doma, jim o hodne vice zeleniny.

continuity
5853 příspěvků 25.5.13 22:39

@Grossularia ty krabicky se resi, protoze lidi nemaji doma v lednici nic k jidlu. neumim si opravdu predstavit, ze bych trvale jedla jenom neco co mi nekdo donese a ne to, co mam treba rada.

je si ani nemyslim, ze je nutne mit denne varenou veceri (na rozdil od me mladsi dcery, takze te uz nechavam porci od obeda, pro pripad, ze se varit nebude). ono to tak vetsinou je, ze si reknou o ta vajicka nebo treba kasi. krome toho mam prakticky porad v lednici nejakou polevku. obcas skutecne kazdy vecerime neco jineho, ale vetsinou se nejak domluvime. ono to vyjde tak, ze mam v lednici dve brambory od obeda, tak udelam z toho detem placky. nebo ryze a kousek kurete a je z toho cinska pecena ryze. a kdyz nic z toho, co je v lednici nevyhovuje, tak si muzou taky vzit suchy rohlik :D

jinak toho uz necham, asi se stejne neshodnem.

Grossularia
3204 příspěvků 25.5.13 22:49

@continuity Já taky nechci jíst trvale jídlo dělané a plánované někým jiným, takže pro sebe krabičky určitě nechci :) Ale chápu, proč o tom Ceresa uvažuje.

Vařená večeře denně být určitě nemusí, ale nemyslím „vařeným jídlem“ jen to, co prošlo varem, ale prostě doma připravené plné jídlo, „vařené“ ve smyslu vaření jako lidské činnosti, ne fyzikálního procesu. Klidně studené, ale vyžadující určitý kuchařský vklad.

A chápu, že Ceresa ten kuchařský vklad denně dávat nemůže, tak hledá alternativu, jak jíst plné jídlo. Ale taky mi pro to ty krabičky nepřipadají jako nejlepší cesta, hlavně jsou na můj vkus moc „uleželé“, a to včetně nakrájeného ovoce a zeleniny, která stykem se vzduchem strašně ztrácí na výživné hodnotě. I člověk, který si dá k večeři „nevařený“ salát, si tu zeleninu obvykle krájí před požitím, nemá ji nakudlanou od rána, či dokonce od předchozího večera (jak to firmy obvykle dělají, protože krabičky rozvážejí ráno).

A ještě k těm dětem - no pokud si říkají o vajíčka či kaši, tak to opravdu není problém vyhovět. Ale pokud by si řekly o svíčkovou? Bretaňské fazole? Tandoori kuře? A kdyby si každé řeklo o zcela jiné jídlo? To prostě není reálné.

Edit: Mé dušičce teda ještě vadí to neuvěřitelné množství obalů, které z „krabiček“ vznikají. Ale chápu, že je to trochu osobní problém:)

continuity
5853 příspěvků 25.5.13 23:57

@Grossularia jednak mam deti malicke a po druhe uz v tomto veku dobre vedi, co maji doma za matku. omeleta je pruchozi, ale kdyby si rekli o svickovou (nejsem ceska a knedliky nejim, tudiz svickovou nevarim), tak asi dostanou ten suchy rohlik :D

edit: jinak nevim jak u vas, ale u nas doma vzdy byla jidla rozdelena na obedove a vecere. mama vecere varila temer denne, ale napriklad privarky (to se tady nedela, ale je to takova kase neco jako ty Bretanske fazole - u nas se tomu nadava normalne fazulovy privarok, dela se to z lustenin, hlavne cocky, z ruznych druhu zeleniny, napr. dyne, zelenych fazolek, spenatu), nebo testoviny, nebo leco, nebo co ja vim palacinky, bryndzove halusky, bramboraky, kuskus, to jsou vsechno rychla jidla. ja ted tolik vecere nevarim, ale az nahodou zacnu (nikdy nerikej nikdy) tak to budou takovato jidla. no a jednou si vybere jedna a po druhe druha, nebo se domluvi, co ja vim, co bude?

EvelineShop
113 příspěvků 26.5.13 08:42
@continuity píše:
@Grossularia no pro mne to hruza je. mozna jsem zaujata, krabicky mel sef. nevidela jsem toho zas tak moc, protoze moc v praci nesedim, ale treba ta rajska polevka pripominala spis slavnou kecupovku z MMB nez minestorne.
a neposledni vec, ja potrebuji mit z jidla pozitek, aby mne uspokojilo (a tudiz jsem nezrala jak zjednana). ja se tedy deti ptam, co by chteli jist, predevsim k veceri. oni nejak vedi, co jim chybi (typicky starsi si rekne k veceri o vajicko. protoze ve skolce nemeli k obedu maso, tak ji chybi bilkoviny).myslim si, ze clovek, co nema zbastlene chute tak nejak vi, co mu chybi a podle toho ma na neco chut. typicke jsou tehotne, ale i u normalniho cloveka racionalne se stravujiciho se to da dosahnout.u nas v praci mame tri lednice na cca 120 lidi. i kdyz tam ty krabicky i nacpete (sef to mela nakrabickovano tak, ze toho byla plna stredni igelitka) co myslite jaka je teplota v lednici, kterou jednou za pet minut nekdo otevre a dalsi minutu si nad ni povida s kolegou? ale fakt mozna ma nekdo jine podminky a jsem jenom zaujata.

Myslím, že ste skor zaujatá:-) Moja „krabičková“ firma varí výborne, vlastní ju výživová poradkyňa vyštudovaná a naozaj sa snaží robiť jídelníček velice dobre, žiadne cestovinové a kečupové „žbryndy“. Polievky nemám (mám 6 krabíc denne), ak by som polievky chcela pridať, možem si doobjednať extra. Stravu robia naozaj vyvážene, menia aj druhy masa (telecí, krůtí, kachní, vepřové, hovězí - samozrejme libové), denne mám pohanku, bulgur, jáhly, dopoledne taky „na sladko“ (zdravo) atd.

Varia jak redukci (5 tisíc kj), tak i vačšie porcie (pre nehubnutí žien) a úplne veľké (pre aktívnych chlapov).

Ja viem presne svoj bazálny metabolizmus a k tým 5 tisícom mám ešte 1500 kj rezervu, ktorú využívam na to, keď ma začnú honiť chute:-)

Hubnu pomaly, ale isto. Nohavice už nosím o číslo (skoro o číslo a pol) menšie, než predtým:-)

Ale skúsenosti kolegýň s inými firmami boli tiež nevábne, čo som videla, tak dosť katastrofa. Človek musí správne vybrať.

EvelineShop
113 příspěvků 26.5.13 08:49
@continuity píše:
@Grossularia jednak mam deti malicke a po druhe uz v tomto veku dobre vedi, co maji doma za matku. omeleta je pruchozi, ale kdyby si rekli o svickovou (nejsem ceska a knedliky nejim, tudiz svickovou nevarim), tak asi dostanou ten suchy rohlik :Dedit: jinak nevim jak u vas, ale u nas doma vzdy byla jidla rozdelena na obedove a vecere. mama vecere varila temer denne, ale napriklad privarky (to se tady nedela, ale je to takova kase neco jako ty Bretanske fazole - u nas se tomu nadava normalne fazulovy privarok, dela se to z lustenin, hlavne cocky, z ruznych druhu zeleniny, napr. dyne, zelenych fazolek, spenatu), nebo testoviny, nebo leco, nebo co ja vim palacinky, bryndzove halusky, bramboraky, kuskus, to jsou vsechno rychla jidla. ja ted tolik vecere nevarim, ale az nahodou zacnu (nikdy nerikej nikdy) tak to budou takovato jidla. no a jednou si vybere jedna a po druhe druha, nebo se domluvi, co ja vim, co bude?

Počkajte, až budú deti v školke a škole:-) Pokiaĺ teda budete v práci. To bude iné točo :-)

Ad prívarky, milujem ich, ale mala by som s nimi 500 kg o chvilku:-) Ale to len k prívarkom pre ženu, ktorá si musí dávať bacha na váhu.

Deti samozrejme s chlapom majú doma večere odo mňa:-)

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 11:49

Na stobu právě pár lidí vyhrálo krabičkovou dietu, takže ji „testují“ a zatím, co jsem tam tak zahlédla, samé pozitivní reakce a z fotek to jídlo nevypadá špatně. Ale asi záleží na konkrétní firmě, která krabičky vyrábí. Pokud má člověk v plánu naučit se zdravý styl, tak jsem proti krabičkám, pokud chcete krabičkami řešit nedostatek času, tak si myslím, že to může být dobrá alternativa k restauracím a narychlo zhltnutým svačinkám :-)

Ceresa
465 příspěvků 26.5.13 14:55

@EvelineShop muzu se zeptat, co je to za firmu?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek