Krajková halenka, top, vršek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
miki.mikouš  18.06.12 09:27
krajková halenka, top, vršek

Zdravím a předem prosím o schovívavost, jelikož vím, jak tu některým leze krkem tázání se na něco, u čeho by pravděpodobně stačilo prolézt obchody. jenže dítko je choré a vláčet tu obludku, která si v obchodech lehne na zem, strhává ze sebe boty i fusekle a spol… to prostě moc nenahrává nějakému soustředěnému prolejzáníčku. nu, hledám krajkový top, projmutou halenku atd. je to k černé sukni do půlky lýtek, tulipánový střih. je to na svatbu, pojatou v uvolněnějším duchu. představuju si nejlépe nějakou krémovou, pudrově růžovou atd barvu. plánuju si vzít nějaké pohodlnější botky na klínku či balerýny, hostina se pak koná formou polovičního pikniku v oboře. největší problém je ovšem ve velikosti. štíhlost mě opustila již ve věku školním a vzhledem ke svým rambo zádům mám vršek ve velisti 48 (ne, zhubnout nestihnu a zahrabat se taky nemíním a přístěnek pod schody jak Harry Potter nemáme). nenarazily ste na něco takového? jsem v krajském městě a co není tady, pravděpodobně najdu v městě druhém. děkuji


Reklama


Reklama

Reakce:
 
miki.mikouš  18.06.12 10:47

Jo a zapomněla sem dodat - s podšívkou!!!

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:00

A musí to být krajka? Pokud je ta sukně jednoduchá líbilo by se mi klidně i něco takového http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18|20­]&noOfRefinemen­ts=4 - díky černým detailům mi to k té sukni krásně sedí.
Jemné je i tohle http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18|20­]&noOfRefinemen­ts=4, či tohle s rukávy http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18]&n­oOfRefinements=3, ale pod to byste musela mít nějakou košilku (nebo já nevím, průhledným věcem se snažím vyhýbat tak nemám zkušenost :))
Vše je dostupné ve vaší velikosti (v UK číslo 18)

PS: omlouvám se za ty odkazy, nevím proč se to zobrazuje tak divně :))

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:23

Ještě jsem našla jeden top, ve kterém je krajka jen formou potisku: http://shop.mango.com/…sic-t-shirt/?….Vím, že se na to neptáte, ale nelíbily by se vám třeba tyto šaty? Krajka, je to z kolekce ASOS Curve. http://www.asos.com/…product.aspx?…

 
miki.mikouš  18.06.12 11:27

Ty první dvě by mi příliš neslušely, nemám velká prsa ale zato široký hrudník, takže sem zjistila že mi spíš svědčí mírný rukávek a projmutý střih okolo pasu, ale to třetí je fakt super! ovšem obávám se, že k sukni až tak příliš nehodící se, zakasáno mít nechci, navíc jedu jen na zkoušení (děcko narvu do vozejku :-D )

 
miki.mikouš  18.06.12 11:32

Ou jééé… ty šaty sou nádherný!!! asos… to předpokládám je jen na odeslání :-/

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:34

Je, ale není problém poslat zpět pokud by neseděly. Já právě myslela, že chcete spíše nakupovat přes internetové obchody (kvůli nedostatku času), ale pokud s nimi nemáte zkušenosti a nevíte jak co sedí tak je opravdu lepší vyzkoušet…

 
miki.mikouš  18.06.12 11:39

Ono jde o to, že nemůžu nějak sáhodlouze obíhat a vzhledem ke své postavě to většinou chvíli trvá, když jdu doslova na blind, ale ozkoušet holt potřebuju :-/ a navíc mi často něco klidně sedí, ale prostě nesluší. ale u toho asosu to okouknu komplet, vypadá toho tam vícero pěkně. děkuju za radu :-)

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:52

Nemáte vůbec zač. Můžu doporučit taky Mango, najdete na internetu a pak už jdete cíleně. Mám s touto značkou dobré zkušenosti, ale je to jen Brno, Praha, Ostrava.


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama