Krása kožešin

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Kožešiny

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
novakova2323
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.16 18:30
ne kožichům

Já bych si pravý kožich nikdy nevzala :-(

** JEN PRO SILNÉ JEDINCE **
https://www.google.cz/search?…

sulcinka
700 příspěvků 21.5.16 18:32

@novakova2323 A to já zase jo. A na video jsem se nedívala.

hochmec
1 příspěvek 13.3.18 15:11

Já teda nechápu, proč se kožešinám každý tak brání. Já mam například kožešinovou vestu z http://moveup-fashion.cz/cs/15-vesty a nic se nevyrovná tomu teplu, teplo a měkoučko. Navíc to vypadá i vkusně, můžu v tom jít nakoupit i třeba do divadla, tak proč se bát takových kousků v šatníku?

Fuflík
248 příspěvků 13.3.18 15:45

@hochmec Můj novej přítel má doma sbírky všeho možného a kromě různých mečů, přileb a jiných hovadin má i rukavice z pravé lidské kůže. Škoda, že už se nevyráběj, jsou fakt jemňoučký. Možná by byly čupr i z vás, pokud nemáte moc hnusnou kůži, že jo?

Oldyn
6156 příspěvků 13.3.18 17:16

Ooo, přítel bude fajnšmekr. Z mejch botů z hověziny se na zadek nikdo neposadí, je mi to jasný. A co takový stínítko na lampu z kůže potetovaných vězňů by neměl?

Qwertyl
333 příspěvků 18.3.18 13:36

@Oldyn …a tak bych to nebrala tak doslova. Líbí se mi, jak Fuflík utřel hochmec :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek