Krása versus inteligence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.12 20:48

@MP Barbucha
Asi ano. Ona spočívá v pravidelnosti a proporční vyváženosti tváře a těla.
Mám takovou kolegyni, když jsem ji prvně viděla, nemohla jsem od ní oči odtrhnout. Je opravdu krásná, dělá mi to vysloveně dobře, když se na ni můžu dívat.

katango
1356 příspěvků 23.9.12 11:09

Že klišé hezká/krásná znamená blbá funguje, jsem svého času na studiích zažila.

Co se týče vnitřní krásy, ta se projeví cca od 30/40 let, kdy začnete nosit na obličeji svou duši.

Cathero
200 příspěvků 23.9.12 11:26

Ty fotky co sem házíte…já nevím, ale mně je těch lidí líto, protože věřím, že to ve skutečnosti jsou krásné ženy, obvzlášť teda Angelina, ale to snad ani nejde, aby vypadaly v jednom kuse krásně, když mají neustále novináře v patách. Jsou to všechno momentky…
A jinak, v dnešní době už to rozhodně klišé je, neřekla bych, že je až tak nereálné vypadat dobře a i mít něco v hlavě.

oXide
23 příspěvků 23.9.12 14:44
Nesmysl

Krása vs. inteligence je prostě nesmysl. To asi každý ví. Znám mnoho žen, které jsou krasné a zároveň inteligentní, pak také pravý opak. Stejně tak i ženy krásné, ale s prominutím hloupé.

Teď trochu z jiné stránky. Myslím si, že inteligence je lepší, tedy spíše cennější, protože v dnešní době lze i z nepřitažlivé ženy udělat krásku. Avšak inteligenci jde jen těžko ovlivnit a pokud ano, je to běh na dlouhou trať.

Krása jako celek se skládá z mnoha faktorů, které můžeme ovlivnit, na rozdíl od inteligence :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.12 15:24

NEmyslím si, že inteligence je číslo jedna. V dnešní době je hodně důležité, jak se kdo umí chovat k druhým, jak moc jsou vlivní a drzí, jak moc to umějí s lidma a jak moc dobře si člověk dokáže prorazit tam, kam chce.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.12 15:26

@seznam.mih A jak tohle všechno zvládne osoba bez inteligence? Umět nazpaměť Pythagorovu větu ještě žádný doklad inteligence není.

JarkaJar
432 příspěvků 23.9.12 18:52

Je štěstí, že se v poslední době začal používat pojem „sociální inteligence“ pro schopnost rozumět si s lidmi a chápat jejich jednání. Naproti tomu je bohužel dost odborníků, kteří jsou nadaní jen pro svoji profesi a jinak se s nimi nedá moc mluvit o něčem jiném atd. Jsou takoví jednostranní. Zajímavé mi taky připadá, že je asi poměrně dost lidí, kteří mají zároveň technické a umělecké nadání.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 14:54

@JarkaJar Ano, to se používá, ale stejně jako u spousty dalších novodobých škatulek začínám mít podezření, že se taky trochu zneužívá. Ono zní jaksi lépe, když se řekne, že XY je vynikající odborník na nanotechnologii a ještě k tomu skvěle hraje na housle a věnuje se pěstování bonsají, jen ta sociální inteligence mu poněkud chybí, než když se řekne, že pan XY sice není žádný blbec, ale je to hulvát. Já netvrdím, že se takový hypotetický jedinec nemůže vyskytnout, může, už jsem taky narazila na pár takových, kterým ani solidní formální vzdělání nepomohlo, ale obvykle se u každého v určité míře vyskytuje buď obojí, tedy jak intelektuální tak emocionální inteligence, nebo ani jedno. I bez vrozené empatie se dají naučit vhodné vzorce chování, aby člověk neustále nenarážel, pokud chce. Pokud nechce, je to buď génius, kterému to díky tomu projde, nebo bude mít smůlu.

MaláMyš
201 příspěvků 24.9.12 15:39
@Já První píše:
@MP Barbucha
Asi ano. Ona spočívá v pravidelnosti a proporční vyváženosti tváře a těla.
Mám takovou kolegyni, když jsem ji prvně viděla, nemohla jsem od ní oči odtrhnout. Je opravdu krásná, dělá mi to vysloveně dobře, když se na ni můžu dívat.

Jsem ráda, že nejsem sama, kterou krásné ženy fascinují. Mě přijdou i sexy. Mám asi nějaký mužský pohled. Nevidím párající se šev, nepoznám styl oblečení, zkrátka nezaměřím detail, vidím ženu jako celek. Proto mám já, stejně jako spousta chlapů, problém se obléct. Mě ty jednotlivé kousky ten hezkej celek neudělají :-)

llolla
2102 příspěvků 24.9.12 16:17
@mujercita píše:
Já jsem ten film neviděla a ani mě moc nezajímá, ale není to tak dávno, co jsem koukala na pár britských seriálů. Líbily se mi mimo jiné, protože postavy tam vypadají jako normální lidi, ženy i muži. Někdo hezčí, někdo ošklivější, někdo upravený, někdo nic moc, někdo dokonce dle zdejších měřítek pekelný, a všichni jako zajímavé individuality.

Jo, v tomhle miluju Misfits- tam je to videt vyborne, treba ta holcina s welsskym prizvukem (nebo jakym), tu by v americe urcite do serialu nevybrali.

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.9.12 16:38

@mujercita
doporučte nějaký dobrý britský sitcom či seriál! Já mám strašně ráda Coupling, ale ten skončil dávno a má jen 4 série. Ale je to pro mě nejvtipnější sitcom ever:-)

Curlygirl
1901 příspěvků 24.9.12 18:31

@MP Barbucha znate How not to live your life? cele epizody lze najit na YT..

mitford sister
535 příspěvků 24.9.12 18:48

@MP Barbucha
Absolutely Fabulous! Také na YT, našla jsem tam všechny, akorát jedna epizoda asi ve třech částech.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 19:21

@MP Barbucha Doctor Who? Aspoň na to jsem teda koukala, plus na různé odvozeniny.

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.9.12 19:30

@mujercita
To jsem poslouchala na BBC, je to takové science fiction, že? Nebo si to pletu?

llolla
2102 příspěvků 24.9.12 19:32

@MP Barbucha
Jo, je to ono. Snad jeden z nejlepsich serialu vubec.

katango
1356 příspěvků 25.9.12 18:09

Red Dwarf. Koukala jsem, co vše se dá dokázat s několika herci a trochou papundeklu.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 18:22

@MP Barbucha
Mně se líbí americký Breaking Bad. Je to trochu ujeté, ale ten vývoj postav stojí za to a rozhodně se u toho nenudíte. Je to thriller vlastně, ale do téhle naší „krize“ docela uvěřitelný.
Jste-li ale útlocitná, beru svůj návrh zpět, Fakt je, že v angličitně se tam jeden moc neprocvičí, je to takové jednoduché.
Red Dwarf je taky dobrý návrh, případně Montypythonovské skeče, to ale asi znáte.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.9.12 18:36

Červeného trpaslíka umím nazpaměť:-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 18:42

@MP Barbucha Breaking Bad muzu taky jen doporucit, pro slaby nervy to ale neni. A je to opravdu vtipny.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 18:44

@MP Barbucha par lidi, ktery znam ted sili z Modern Family, nikdy jsem to nevidela, ale ma to byt skvely. A jednu z hlavnich roli hraje Al Bundy :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.9.12 19:09

Modern family znám, je to celkem fajn, ale není to britské. Al Bunda je tam skvělej. On je kupodivu opravdu výborný herec.

Pirek
7062 příspěvků 25.9.12 20:59

Neříkejte přede mnou Červený trpaslík, moje závislost mi potom velí: http://www.youtube.com/watch?…
(digestive system baby!)

EDIT: Jsem divná, nebo je Rimmer (kdyby nebyl pako) dost sexy?

Atlacoya
2790 příspěvků 25.9.12 21:08

@Pirek Nejste divná, jen si vzpomeňte na scénu, kde je do půl těla. http://www.youtube.com/watch?…

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 21:34

@Pirek
Eso Rimmer je dost sexy, akorát je trochu debil (v seriálu). Ale co chcete od Hologramu, že.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek