Krása versus inteligence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
continuity
5853 příspěvků 25.9.12 21:38

No nejsem uplne blba a docela jsem hrda na svuj mozek, ale uz jsem zazila doby, kdy jsem chtela byt jako barbie - a hodne blba k tomu.

naposledy jsem si posteskla dnes vecer: adaptujeme dite do skolky. mlade to zvlada, se mnou je to horsi. dnes jsem ji vyzvedavala od pani, kterou jsem videla po prve v zivote a ona ani netusila jak se to dite, co mi predava, jmenuje. mela toho plne kecky a nabyla jsem dojmu, ze kdybych si jich chtela vzit vic, tak mi je s radosti odevzda.
M. tam byla zatim 5× a z toho trikrat mela opacne nazute boty, to nepobiram uz vubec. jsou maminky, co tyhle detaily vubec neresi a jak je jim dobre!
chci byt krasna blba blondyna se ctyrkama!

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.9.12 22:55

@Pirek
Mně se líbí Lister:-) Fakt:-) jednu dobu jsem pro podobné týpky měla slabost. A ten jeho „scouser“ accent!

aailyyn
809 příspěvků 26.9.12 13:08

@continuity

Sdílím názor, že inteligentní žena přijde na to, jak se taky zkrášlit a nepřestává na sobě navíc pracovat (a to jak v bodě té inteligence, to znamená vzdělávání se, nějaký osobní rozvoj, tak co se té krásy týče, kdy o sobě zdravě pochybuje). Neumím si představit být bezduchá blond nádoba ustrnulá v jednom jediném bodě. To musí být naprosto strašný.

Sekhmet
1918 příspěvků 26.9.12 13:22

@MP Barbucha Ježiš, Barbucho, já se to úplně bála napsat. Mně totiž taky :) A to na špinavý typy vůbec nejsem… (a na černochy už vůbec ne - a Lister - tedy ten herec je Afroangličan)

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.9.12 13:29

@Sekhmet
No já taky moc ne. Ale on má prostě charisma a sexappeal:-) Zrovna se bavím představou Vás na rande s Listerem. Krásná vysoká dlouhovlasá blondýna (tak si Vás představuji) a vedle ní zvíře:-) To má něco do sebe! :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 26.9.12 14:03

@MP Barbucha No, vysoká, měřím 170cm :). S podpatkama teda metr osmdesát. Ale jo, jsem vysoká. Blondýna neoddiskutovatelně. Krásná? Hezká, řekla bych :) No, vypadalo by to zajímavě :)

Pirek
7062 příspěvků 26.9.12 14:15

@Sekhmet
No prostě celá Kristýna Koczanská :D

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 14:21

Mně se teda nelíbí Kocour, i když jeho hlášky jsou u nás dost časté.
Ale mám v oblibě Krytona, protože on je zdvořilý!

katango
1356 příspěvků 26.9.12 14:42

@Já První A to mně se Kocour líbí, vlastně se mi líběj všichni tam.

Atlacoya
2790 příspěvků 26.9.12 15:51

Ale u Listera je každá jednotlivost nanic. Je ušmudlaný, nemá smysl pro disciplínu, je jediný člověk, který vyrazí svoje peníze z každého všiváka. Přesto ho maj ženské rádi. Je jako sendvič se smaženkou, chilli a čatní. A teď Rimmer: každá jednotlivost je v pořádku. Je disciplinovaný, organizovaný, naprosto oddaný své práci a vždycky má u sebe tužku.
U mě vede Rimmer, protože on by Lisu Yatesovou nikdy neopustil.

Sekhmet
1918 příspěvků 26.9.12 15:58

@Atlacoya Rimmer a disciplinovaný? Zejména jeho důstojnické zkoušky dokazují, že Rimmer je puntičkář, který není schopen udělat nic, protože se okamžitě zoufale ztratí v množství podružných detailů, neschopen cokoli řádně dokončit. Navíc je zbabělý, takže Lisu by buď opustil při prvním významnějším problému, nebo by ji naopak nikdy nedokázal opustit, ale kudy by chodil, tudy by si na ni stěžoval a navíc by jí dělal ze života peklo. Je panovačný, arogantní a nadřazený, postrádá sebereflexi. Ne, nevybrala bych si ani jednoho z nich, ale Rimmer je mnohem méně sympatický.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 16:23

Asi to vypadá, že se shodneme na Krytonovi. Zdvořilý, pořádný, pečlivý, pracovitý… omyvatelný povrch a nadčasový dyzajn. A pozor! Dá se vypnout!

Zelenou slizku bych mu odpustila.

Pirek
7062 příspěvků 26.9.12 16:27

Já zrovna chtěla říct, že tam má každý závažnou chybu! Rimmer - je to pako a hologram, Lister - je to sprosťák, Kocour - je to kocour, Kryton - je to android, Holly - je to počítač a pak i ženská.

Sekhmet
1918 příspěvků 26.9.12 16:50

@Pirek Já to říkám pořád, že chlapi nejsou. A teď už ani v seriálech. Poslední chlap je Luke z Gilmore girls

Pirek
7062 příspěvků 26.9.12 16:56

@Sekhmet
Sully z Doktorky Quinnové?

Sekhmet
1918 příspěvků 26.9.12 17:16

@Pirek Ježiš, to snad radši ani ne. Ten kdyby na mne sáhnul, tak dostanu osypky. Brrrrr

Coraline
1980 příspěvků 27.9.12 15:22

@Pirek @Sekhmet Nene, Jax ze Sons of Anarchy… I ty věčně zakrvácený tílka bych mu prala :D

Chany
928 příspěvků 27.9.12 16:13
Optimální stav

Je být krasavice inteligentní, no ne? ;)

Diankenstein
1895 příspěvků 27.9.12 17:17

@Coraline tak proto jste se zastávala jeho přístupu k rodičovství! :P
(Já bych prala Tigovi)

stéblo
58 příspěvků 27.9.12 17:28

Už jsem se jednou zmínila…Sam…Samvěd Křepelka…ach…
Nikde by netrajdal, vystajlovaný hubený elfky by mu byly ukradený, děti měl rád…ta Růža to vyhrála…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek