Krásné nádobí

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
marikahr
980 příspěvků 28.1.18 21:38

@pavel omodorion ja mam pocit, ze v prvej vete pises, ze by si nerad robil reklamu a potom tu placnes link!
Dakujem, ja klikat nebudem, nech mi radsej ruka odpadne :-D

bára.brněnská
610 příspěvků 28.1.18 22:40

Ach, 2012. Zlaté pekelné časy.

Když už jsem tady - pokud má někdo tip na kvalitní hrnce české výroby, ocenila bych ho.

Za sebe doporučuji obyčejný mechanický tlakový hrnec od Tescomy (řada Magnum, tuším). Dobře investovaná tisícovka.

Linie
2020 příspěvků 29.1.18 06:54

@bára.brněnská Pokud máte ráda smaltované nádobí, tak Sfinx stále vyrábí a vzory má docela pěkné.

pavel omodorion
2 příspěvky 29.1.18 10:48

Nerozumím… narazil jsem na internetu na tento článek a byla potřeba registrace, abych se mohl vyjádřit… nemám pocit, že bych udělal něco špatně, chtěl jsem jen sdílet mojí zkušenost.. omlouvám se

Uživatel je onlinemegusa
431 příspěvků 29.1.18 12:30

@pavel omodorion já teda nevim jak ostatní… ale nějak nemám potřebu trousit linky po netu, když si koupim hrnec nebo cokoli jinýho..
tohle je prostě neplacená reklama.. nic jinýho.. a jako taková ve mě vzbudí spíš nedůvěru než chuť kliknout…
když něco chci, tak si to koupim.. nebo hledám recenze.. jinde než v diskusních fórech o módě..
stejně tak když jsem s něčím spokojená a chci nechat hodnocení, tak tak udělám na příslušných místech…
asi tak..

bára.brněnská
610 příspěvků 29.1.18 14:06

@Linie Kouknu, děkuji.

Iren111
1 příspěvek 14.5.19 13:13

Zdravím, holky.
Já pokud něco chci koupit, hlavně vybírám podle kvality a dlouhodobé spotřeby. jen tak aby něco stalo ve skříni mě nebaví, musí to být funkční. častokrát v obchodech ceny jsou mnohem vyšší, než to nadobí stojí například na internetu i když kvalita je poměrně stejná. nechci nikomu navazovat svůj názor, ale mám zkušenost z timto internet obchodem **** a musím řict že jsem zcela spokojená.

Smazán odkaz – reklama

Matmys
2447 příspěvků 14.5.19 13:28

@Iren111 Čau stojedenáctko!…že ses nám ale rozepsala…
A just nekliknu :-)

Ghost B.C.
3859 příspěvků 14.5.19 13:41

@Matmys Já se musím přiznat, že kliknu skoro vždycky, ale většinou zase zavírám hned, jak si prohlédnu první stranu. Snad ještě nikdy se nestalo, že bych se na těchto „nenápadně“ doporučených obchodech nějak zásadně zdržela, natož nakoupila. Nabízí se tedy otázka, jak moc je tento způsob reklamy účinný… Ale asi jo, když i na umírajícím webu je to každou chvilku něco.

Monikuky
1 příspěvek 28.6.19 09:51

My máme doma veselé nádobí :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek