Krásné profilové fotky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
MP Barbucha
3716 příspěvků 5.6.12 20:34

Mám stejný problém, jako Lucka. Zelená mi nejde k pleti. Snad jen ta teď konečně módní smaragdová. Mám pocit, že se pěkné zelené věci začínají objevovat, pokud uvidím pěkné kalhoty nebo sukni, tak kupuju:-) Musí to být dostatečně daleko od mého obličeje, aby mě to neházelo do zelena:-)
Ještě k Irsku, miluju irskou hudbu (Clannad, Pogues, Dubliners) irské pivo, irský přízvuk, Dublin, irské jídlo (opravdu!) a hlavně Iry. Vím, že je blbost generalizovat, ale irové jsou prostě boží. Vtipní, veselosmutní, společenští..

Eirean
244 příspěvků 5.6.12 20:39

Správně! Whiskey in the jar můžu poslouchat pořád :) Ach jo, a to jsem to v tom IRL ještě nebyla.
Naštěstí jsem zrz, takže se zelenou jako takovou není problém, ale opravdu se mi špatně hledá odstín.

Karoleenah
2322 příspěvků 5.6.12 20:41

@MP Barbucha Tomu irskému jídlu se divím. :)
A já bych si chtěla někdy pořídit irského tinkera, ale obávám se, že v našem bytě by se moc nevyjímal, i když stropy máme vysoké…

MP Barbucha
3716 příspěvků 5.6.12 20:42

@Eirean Tak to do Irska musíš! Já tam letos pojedu, mám tam spoustu kamarádů, kteří ještě nemají děti a tudíž si myslí, že ubytovat nás u sebe i s těma našima raubířema bude ohromná zábava:-)
V Irsku je draho, to je jediná nevýhoda. Ale když jsem tam ještě neměla u koho přespat, bydlely jsme tam s kamarádkou v hostelu za 14 euro. Určitě musíš navštívit Dublin a Galway!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.12 20:45

Tak do Irska koukám máme namířeno všechny. Já mám ráda tanec a Lord of Dance-jdeme v listopadu zase.
Zelenou můžu tyrkysovou - pastelovou a smodrými tóny - azurovou. Limetková mi zase děsně chutná.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.12 23:15

@gulietta do pytele i s Sherlockem…mně se tady tak zprotivil že bych ten film okamžitě přepla(.

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.12 23:19

Jů, já mám taky ráda Irsko. Literaturu hlavně. A jazyk, ten mě absolutně fascinuje - i když teda umím asitak čtyři slova:(

@zelena: máš krásnou Dášeňku!

LaalaB
787 příspěvků 7.6.12 12:08

Tak už jsem se taky polepšila a nahrála si avatar. Tak co to o mě říká? :-)

Karoshi
344 příspěvků 10.7.12 19:30

@LaalaB váš avatar je na mě až příliš sluníčkový :D

Já si zrušila svou vlastní, strašně tmavou a nic neříkající fotku a stala jsem se Daenerys Targaryen… Kdo kouká na Game of Thrones? :)

katango
1356 příspěvků 10.7.12 20:10

@Karoshi Zde!

Karoleenah
2322 příspěvků 10.7.12 20:15

@Karoshi Viděla jsem první díl a na začátku jsem se tak strašně vyděsila, že se bojím pustit si další epizodu. :D Ale to je u mě normální, já se bojím i u Harryho Pottera. Tak si zatím aspoň přečtu knížku.

Pavlena
841 příspěvků 10.7.12 20:46

Ad Irsko: dělám pro irskou firmu a povaha šéfů mi opravdu dost vyhovuje. Baví mě jejich náklonost k alkoholu. „Půjdeme před večeří do baru na aperitiv“ znamená jít nejdřív na cca 3 piva, pak na večeři. Podotýkám, že jsou to všichni ctihodní otcové od rodin a seriózní pánové. Tento způsob popíjení je pro ně „social life“. Ostatně v tom jejich podnebí to snad jinak nejde. :-)
Galway je krásné místo, Dublin už se mi líbil méně. Jo a byla jsem zklamaná, vůbec tam není tolik zrzavých, jak by si člověk myslel.
Konec OT okénka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.7.12 21:31

@Karoleenah
Vůbec se Ti nedivím, já jsem se u Harryho Pottera bála i u knížky:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.7.12 21:33

@Karoleenah
Odesláno před dokončením:-)
Bála jsem se strašně, na Mozkomory dodnes mám zakázáno myslet, když jdu někam sama v noci!

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.12 13:00

Tak snad se bude líbit i můj profilový obrázek… Souvisí s mým křestním jménem :).

daffny
9 příspěvků 11.7.12 13:19
Lacoste forever

Na mojí profilovce nemůže být nic jiného než něco od mé léta oblíbené značky Lacoste. Moc se mi líbí, že Lacoste fotí oblečení do svých kolekcí na různých zajímavých lidech, kteří snad ani nedělají modeling. Např. ti chlapi nejsou žádní svalnatí hezouni, ale třeba obyčejný týpek s afrem apod. Spoustu oblečení v minulé kolekci nafotili na zvláštní zrzavé modelce, která se divně tváří. Ale je tak nějak prapodivně hezká, že se na ni musíte dívat. Proto jsem si na profilovku dala ji oblečenou v mém oblíbeném outfitu. (Nutno podotknout, že nechodím jen sportovně- v polotričku a šortkách, ale vybírám si příležitosti. Často nosím i šaty, tuniky apod.).

modra_kocka
903 příspěvků 11.7.12 13:42

@Karoshi já jsem fanynka Game of Thrones!

scarlete
404 příspěvků 11.7.12 13:45

Má profilovka je z reklamy na moet chandon - můj oblíbený nápoj :-) + červené rty, které nosím poměrně často, + blond vlasy (které mám poslední 3 roky a ke kterým mi byla osoba na fotce inspirací) - pamatuji si limitovanou edici blond barev od Lorealu (scarlette) na kterou jsem se porad chodila divat do drogerie (a na hlave mela zrzavou).. :-)

LaalaB
787 příspěvků 11.7.12 14:36

@Karoshi není sluníčkový, ale slunečnicový:-) to je moje oblíbená kytka a když jsem našla ten obrázek se slunečníma brýlema, připadlo mi to jak vtipné, tak stylové, přesně pro MP.

Letefa
716 příspěvků 11.7.12 16:05

Já si teď profilovku změnila, protože mi přišlo, že byla hodně nevýrazná, nicméně stále střídám motivy Linn Olofsdotter, je úžasná!

Letefa
716 příspěvků 11.7.12 16:06

@MP Barbucha díky za připomenutí mozkomorů teda, fůůůůj, ááááá

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.12 16:09

@Letefa jestli mohu, zmenšete ji - zabírá na délku příliš místa. Já svou také zkrátila na výšku.

Letefa
716 příspěvků 11.7.12 16:10

@lilip jojo, už jsem na tom zapracovala, bohužel, přišla o nohy, chuděra :-)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.12 16:45

@Letefa no, s těmi na výšku je to problém, já nakonec text nacpala do kabátu, původně byl větší a v rámečku pod fotkou.

Karoshi
344 příspěvků 11.7.12 18:38

Bezva, jsem ráda že se tu dá narazit na fanynky mé oblíbené Hry o trůny :) Diskuzi o seriálu si asi necháme na jindy, ale přesto se nemůžu nezeptat… Taky je vaší nejoblíbenější postavou úžasný Tyrion Lannister? :D

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek