Krásné profilové fotky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Kiririn
95 příspěvků 12.7.12 23:01

Vím že to sem také asi úplně nepatří, ale když už jste u těch her má tady někdo účet na Poupée Girl? ( Něco s módou to je… )

katango
1356 příspěvků 13.7.12 10:36

@Karoshi Tyrion je úžasný, to jo, ale radši mám Aryu Stark.

Viktorie H.
664 příspěvků 13.7.12 11:59

Rozeznávám uživatele převážně podle profilových fotek. Na jména se pomalu ani nedívám :)

MP vilemina
47 příspěvků 13.7.12 13:25

@katango Arya je naprosto skvělá! A Tyrion hned za ní! Vím, OT, ale máte už přečtený Tanec s draky? Se na něj těším!

katango
1356 příspěvků 13.7.12 14:14

Celou ságu (knihy) včetně Tance s draky) mám slíbenou k narozeninám, jež nastanou za dva týdny. Zkoušela jsem Dance with Dragons číst v angličtině, ale autor má tak košatý jazyk, že se mi to zas až tak nevedlo. Ale přelouskala bych ho, kdybych věděla, že se dovím, jak to celé dopadlo. Ale autor ještě píše nějaká pokračování. @MP vilemina

MP vilemina
47 příspěvků 13.7.12 14:27

@katango Ještě by měly údajně následovat dva díly - pracovní názvy
The Winds of Winter
A Dream of Spring.
Snad už začal psát, ale dává si dost na čas a zbytečně napíná příznivce, protože situace jsou napínavé ve všech koutech země. V angličtině je to pro mne nezdolatelné, což je škoda.

Karoshi
344 příspěvků 13.7.12 15:24

Momentálně mám dost práce se čtením knížek k maturitě, takže na Píseň ledu a ohně se vrhnu až potom :) Momentálně to čte moje matka, milovnice fantasy, a je nadšená :) Zatím je u druhého dílu. Moc se na to těším, ale radši bych se asi napřed podívala na ten seriál.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.12 15:33

Ja bych si asi taky mela zmenit avatar… abych ostatnim neevokovala hospodynku:D

Sibyla
2646 příspěvků 20.7.12 09:36

Takže, prosím - abych nebyla OT v jiných vláknech - ty fotografie dětí v některých ikonkách jste vy samy v blahém čase dětství? To by mi připadalo přijatelnější než kdybyste tam fotily vlastní ratolesti (nápad jak na mimibazar). Ale asi nefotíte - snímky přece jen vypadají lehce historicky.

Pirek
7062 příspěvků 20.7.12 09:46

@Sibyl
V mém případě ano, ve společnosti své sestry nad jejím narozeninovým dortem. Čili žádné zneužití dětiček zde číhajícími pedofily nehrozí, už není co zneužít. Tuhle fotku jsem náhodou nedávno objevila a pořád mě ještě rozesmává - máme na ní obě divné výrazy v obličeji.

Sibyla
2646 příspěvků 20.7.12 09:51

@Pirek Ano, to má vtip. Původně jsem při zběžném pohledu myslela, že se chlubíte vlastními dítky. Omlouvám se.

Pirek
7062 příspěvků 20.7.12 09:53

@Sibyl
Není za co! Mě to upřímně nenapadlo, že by to někdo mohl pokládat za mé děti, ne za mne (holt bezdětná natvrdlá naivní).

-Anna-
187 příspěvků 24.8.12 02:58

Přezdívku Anna vybírám obvykle proto, že zní neutrálně a je to hezké jméno. Ikonku jsem vybrala spíš namátkou, líbilo se mi ono napětí mezi nenápadnou přezdívkou a podivnou figurkou mimozemšťanky, která na MP působí možná trochu výstředně.
Figurku jsem kdysi vyráběla v Illustrátoru za zcela jiným účelem, který se nakonec nerealizoval, ale figurku považuju za povedenou a mám k ní, jako ke všem mimozemšťanům, sentimentální vztah…

fijalova
6 příspěvků 24.8.12 16:47

Tímto bych se chtěla představit Peklu, které už čtu delší čas (včetně této diskuze). Avatar o mně nevypovídá absolutně nic, ale řekla jsem si, že tohle je módní peklo, ne módní ráj, takže mi to snad nejpropíranější módní faux pas přišlo přiléhavé. Možná trochu provokativní, budiž.

Abych nějak přispěla k diskuzi, tak se mi líbí avatary od Anny a Mori. Sherlocked mi přijde vtipný, ale nemyslím si, že by se v Pekle neocitlo tričko s tímto motivem a k němu džíny. Nepřijde mi to v ničem jiné než tolikrát zmiňovaná „sportovní elegance“, proti které Peklo brojí od samých začátků.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 16:51
@Karoshi píše:
Bezva, jsem ráda že se tu dá narazit na fanynky mé oblíbené Hry o trůny :) Diskuzi o seriálu si asi necháme na jindy, ale přesto se nemůžu nezeptat… Taky je vaší nejoblíbenější postavou úžasný Tyrion Lannister? :D

Ano!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 14:29

@fijalova náhodou nápaditá fotka, zase originální -…třičko by se ocitlo, kdybych si ho vzal. Džíny nemám a tričko pořád leží ve skříni, protože ho prostě nemám s čím a kam vzít a vlastně ani nechci, protože se ke mně nehodí. Byl to dárek - vtípek. Možná z něho bude pyžamo. Jo, myslela jsem, že si ho vezmeme oba s mužem na Vltavu na motorový člun, ale vypadali jsme jak Pat a Mat, to prostě nejde :-) On ho ale nosí úspěšně, zdárně ho opírám, takže za chvíli poletí do koše.

kimnie
411 příspěvků 25.8.12 15:47

Moje profilovka je spojená s tím, co miluju nejvíc - s tancem. Zrovna balet sice netančím, ale fascinuje mě. A tahle fotka má pro mě takovou zvláštní, možná ponurou, možná romantickou atmosféru.

Sara01
25 příspěvků 25.8.12 20:41

Kvůli profilové fotce jsem si vlastně založila nový profil, přestože jsem mohla použít svůj profil z jiného webu, který je sesterský k Módnímu peklu ale jelikož je zaměřen na úplně jiné záliby než je móda tak jsem chtěla profilovku, která by se mi hodila k tomuto webu a proto jsem zvolila S. J. Parker jako Carrie ze Sexu ve Městě, která je podle mne módní ikonou, navíc její model na této fotce - styl a la Madonna 80. léta se mi zdá ulítlý a zároveň fascinující…

Akitaken
4960 příspěvků 25.8.12 21:35

Tak já jsem trapně nudná, na avataru je můj pes, který momentálně dřepí na druhé straně Německa a hrozně mi chybí :-( Úplně stejný obrázek mám i jako tapetu na služebním mobilu :-)

Dodat můžu jen to, že fotka je z doby, kdy mu byly dva roky a pořídila ji naše trenérka agility… :-)

Ruchie
32 příspěvků 25.8.12 22:12

No tak jsem si taky dala ikonku. :) Je to můj oblíbený charakter z herní série Final Fantasy. A konkrétně tenhle je můj první počítačově malovaný obrázek, který jsem si troufla vystavit na internet, hodně jsem si ho oblíbila. :)

Akitaken
4960 příspěvků 25.8.12 22:13
@Ruchie píše:
No tak jsem si taky dala ikonku. :) Je to můj oblíbený charakter z herní série Final Fantasy. A konkrétně tenhle je můj první počítačově malovaný obrázek, který jsem si troufla vystavit na internet, hodně jsem si ho oblíbila. :)

SUPER!!!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 22:25

@Ruchie hlavně je pěkně viditelný. Nevím, co je to za čumáka, ale je srandovní :-) Hry nehraju a neznám vůbec.

Ruchie
32 příspěvků 25.8.12 22:31

@Akitaken Díky. Vy zas máte hezkého psa. :)
@lilip Ano, je to taková podivná, trochu roztomilá a trochu srandovní, rasa. Ve hře jim říkají moogle. Já jsem teda jen příležitostní hráč, ale Final Fantasy je taková moje srdcovka ještě ze střední, jsou to vždy hry s perfektním příběhem, kolikrát lepší než film. :)

pehot
713 příspěvků 25.8.12 23:29

Tak já mám v profilovce fotku svojí - ač jsem se snažila, nějak jsem nenašla nic, co by mě charakterizovalo lépe -)

Ruchie
32 příspěvků 25.8.12 23:48

@pehot Máte krásný klobouk. Opravdu, dlouho jsem takový neviděla. Nosíte ho i normálně na ven? Doufám, že ano. :)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek