Krásné profilové fotky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
pehot
713 příspěvků 25.8.12 23:54

@Ruchie
no jasně, tenhle je můj oblíbený (možná nejoblíbenější) :)

Ruchie
32 příspěvků 26.8.12 00:08

@pehot Tak to je perfektní. :) Škoda, že vás na ulici nepotkám, nebydlím v Praze. :)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.12 10:18

@pehot fakt?? to nemá chybu, úplně umělecká fotka - Jsem také klobouková, takže poklona dvojnásob..

Ygritte
9 příspěvků 26.8.12 11:45
@pehot píše:
@Ruchie
no jasně, tenhle je můj oblíbený (možná nejoblíbenější) :)

Klobouk je vážně nádherný (a vůbec celá fotka), prozradíte, kde jste ho koupila?

Pinx
220 příspěvků 27.8.12 13:52

@lilip omlouvám se za OT, ale nedávno jsem, po dlouhém opomíjení konečně i já narazila na tento seriál a musím říct, že jsem taky „sherlocked“ :)a skutečně by mě zajímalo, jak se pro české diváky tento seriál překládá, se všemi těmi slovními hříčkami, nemluvě o tom, že poslouchat nadabovaného Sherlocka musí být fakt utrpení, přičemž nezpochybňuju fakt, že český dabing je jeden z těch nejlepšách, ale prostě… Cumberbatch je Cumberbatch, že :))
Jinak abych řekla něco k tématu tak profilovku závidím, i to že je vlastnoručně smontovaná… Na FB už jsem se o jedno Sherlocked" postarala, ale tady bych už byla druhá, no.. :)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.12 14:06
OT nečíst

@Pinx překládá se to zatraceně špatně, když na těch slovních hříčkách stojí půlka seriálu. Dabing je neobyčejně dobrý, ale jsou prostě Herci, které člověk musí slyšet a vidět jako celek, protože to patří k postavě. Což je přesně Cumberbatch se svou dokonalou hereckou metodou Stanislavskeho.
Do překladu mluví nejprve překladatelka, upravuje s dramaturgem, režisérem a dopracují se k optimálnímu zachování původního vtipu. Když jsou zoufalí z nějakých zapeklitých slovních hříček, které jsou ale součástí děje, takže se musí nějak zachovat smysl, pomáhají si v dramaturgické skupině kolegové navzájem. Je to dobrodružné :-) Právě ta druhá série bude teda lahůdka :-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 18:42

Tak já si nově dala avatara tutoho úžasnýho sysla, nebo jak se už jmenovalo tohle zvířátko. Tohle zvířátko jsem sama osobně vyfotila v plzeňské zoo a nebylo jednoduché ho vyfotit, neboť pokaždý se nějak cukl, odběhl zrovna, když jsem vyfotila a tak a navíc má takovej správňáckej postoj :D měla jsem ještě další kandidáty, které možná někdy v budoucnu použiju :) další důvod pro změnu byl, že není tak výraznej, jako ta moje Aya na červeném pozadí a že už nebudu tolik přitahovat pozornost na mojí osobu. A mám hlodavce ráda :D

Aranel
935 příspěvků 16.9.12 19:48

@seznam.mih Já pořád vidím tu červenou kočenu.

Alhambra
861 příspěvků 16.9.12 20:01

@seznam.mih Já sysla. :-)

veveru
400 příspěvků 16.9.12 22:18

@seznam.mih Jsem dneska na jiným počítači a už zase sysla nevidím :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 22:34

@veveru To je zajímavý mě už se to zobrazuje jak má :D Ty jo mám měnící se ikonku ani o tom nevím :D

veveru
400 příspěvků 16.9.12 22:35

@seznam.mih Záměrně jsem neudělala to, co admin radí, protože mi ta červená vyhovuje :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 22:36

@veveru Však by sis na toho sysla taky zvykla :D

veveru
400 příspěvků 16.9.12 22:41

@seznam.mih Hmm, teď tu na mě už vykouknul :( :-D

Rosalyn
925 příspěvků 17.9.12 12:14

@veveru A to vaše zvířátko, není to náhodou pískomil?

veveru
400 příspěvků 17.9.12 12:16

@Rosalyn Ano ano :)

Rosalyn
925 příspěvků 17.9.12 13:14

@veveru Já jsem kdysi měla páreček pískomilů a několikrát dokonce měli mláďata. :-) Proto mi to vaše zvířátko přišlo povědomé.

veveru
400 příspěvků 17.9.12 14:14

@Rosalyn Já mám dvě holčičky :)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.12 00:03

Tak můj nový a na dlouhou dobu stálý avatar je ovečka, která počítá lidi, aby usnula… Jsem kudrnatá, doma a přítel mi říkají ovečko. Navíc mám už roky problémy se spánkem, tak mi to přišlo trochu vtipně vypovídající… ;)

catherinne
13498 příspěvků 20.9.12 00:18

Tato momentka byla pořízená při večerním balení lehátek a slunečníků při odchodu z pláže a je to pro mě krásná vzpomínka na loňskou dovolenou…

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek