Krátké svatební šaty pro těhotnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barunna
2 příspěvky 7.2.14 20:38
omylem zadáno do diskuze

A neumím to smazat :) omlouvám se Patří to do otázek, přesunuji

Reakce:
HaninaZKunina
26 příspěvků 7.2.14 20:51

To nevadí, nechte to, jsou oboje krásný, ráda jsem se podívala :)

Barunna
2 příspěvky 7.2.14 20:58

Děkuji :) A myslíte si, že na svatbu, kde bude 100 lidí a víc můžu mít ty krátké? Bude to venku na trávě, tak se mi do dlouhých nechce, navíc nejsem vysoká (164cm) a prostě…jsem tip na krátké šaty, nosím je stále. Líbí se mi i možnost, že bych ty šaty mohla někdy zase obléct (kdybych byla náhodou znova těhotná a potřebovala slavnostní šaty). Ale mám strach, že na velkou svatbu je to málo honosné a měla bych mít dlouhé, abych nezapadla mezi hosty :( (svatba nebude žádné hogo fogo, ale máme hrozně moc příbuzných)

HaninaZKunina
26 příspěvků 8.2.14 21:16

Tak já nejsem žádný módní guru, ale dlouhý by se mi asi na tu akci, jak popisujete, líbily víc. Po svatbě si je můžete nechat zkrátit, když na to přijde…

Nepraktická žena
8 příspěvků 12.2.14 17:29

Hezký den, mě by tedy ty kratší nijak neurážely - ke kolenům se mi to zdá jako cudná délka. Dlouhé šaty byste si asi na trávě urousala.. :)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek