Krejčovské kurzy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Raddie
9 příspěvků 08.02.14 13:47
Krejčovské kurzy

Ahoj,

neznáte někdo šikovného krejčího nebo krejčovou ve východních Čechách, který by byl ochotný mi úplatu předat nějaké ze svých zkušeností? Uvažovala jsem i o studiu, ale mám dvě malé děti, částečný úvazek a není pro mě zase tak podstatný nějaký papír, ale spíš know how.. Z knížek se sice dá vyčíst hodně, ale praxe je bezesporu lepší…


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Salon
2 příspěvky 27.02.14 21:06
Kurzy šití v okolí Pardubic, Chrudim, nebo dle dohody

Dobrý den,
kurzy a výuku pořádám už několik let - šití, konstrukce střihů… Zkušenosti bych doložila, abyste získala důvěru. Nevím, z jaké části východních Čech jste, jestli k sobě nemáme moc daleko. V případě zájmu se ozvěte, děkuji.

 
Raddie
9 příspěvků 28.02.14 00:21

Dobrý den,

no jsem z Broumova… to je u hranic s Polskem (Náchodsko) ;( to mám k Vám trochu z ruky… ale i tak, mohla byste mi napsat, kolik si účtujete a za jaké konkrétní kurzy… jak dlouho trvají a tak… ;) Mám v okolí Pardubic azyl (babičku a také chalupu.. ) tak to pro mě není až zas tak nepředstavitelné.. ;)

Moc děkuji

 
Salon
2 příspěvky 01.03.14 17:02

Zdravím,
termín skupinových školení teď v dohledné době vypsaný není. Plně u klientek vítězí individuální kurzy - termín, délka, intenzita a hlavně téma výuky dle přání klientek. Někdo chce kurz intenzivní, např. několik celých víkendů, někdo upřednostní 1 hod večer jednou týdně, někdo si jen zaplatí jednorázovou konzultaci… Vždycky něco vymyslíme:-) Cena se pohybuje přibližě kolem 150 Kč/hod, dle potřeby drobné přípravy atd. Snad nějak neporuším pravidla Modního pekla, když na sebe pošlu kontakt http://svadlenachrudim.webmium.com/.


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama